jollygardener

Regisztráció dátuma: 2018. június 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. június 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Pimafucort Kenőcs

Pimafucort Kenőcs
2020. december 13.

Szintén seborrhoeás dermatitisre használom. Hormonzavartól pár nap alatt elég súlyos lett az arcomon a seborrhoea, bőrgyógyásztól kaptam gombaölőt és hidratálót (patikában kevert krémek), de az csak rontott rajta, és szétterjedt. Átváltottam Exoderil oldatra reggel-este, és a bőrgyógyász gombaölőjére éjjelre, ez valamelyest segített rajta, de áttörést nem hozott. Kissé szkeptikusan álltam hozzá, most 3. napja használom (csak) a Pimafucortot reggel-este, szembetűnő a változás, már csak pár piros pötty van az orromon. Ami zavaró, hogy a paraffinolajba az épp odalógó hajszálak beleragadnak, és elég fényes lesz tőle az arc. 7 nap után kell abbahagyni, akkor visszaállok a felírt krémekre, remélhetőleg nagyobb visszaesés nélkül. Ami negatívum, hogy az ára rég nem 900 Ft, én 2259 Ft-ért vettem.

Exoderil 10 mg/g Krém

Exoderil 10 mg/g Krém
2020. március 1.

Az oldat verziója van meg, amit hivatalosan lábgombára kellene használni. A bőrgyógyászom a seborrhoeám kezelésére írta fel kiegészítőnek sampon mellé. Pár hét alatt eltüntette a gennyes hólyagokat a fejbőrömről, a semmire nem múló pattanásokat a szám környékéről, és elmulasztotta a viszketést is. Biztosan újra fogom venni, amikor kiújul a seborrhoeám.

By Wishtrend Pure Vitamin C 21.5 Advanced Serum

By Wishtrend Pure Vitamin C 21.5 Advanced Serum
2020. március 1.

Nagy reményeket fűztem hozzá. Igazából nincs is mit írnom, az ég egy adta világon semmit sem csinált a bőrömmel.

1 MÁRKA