jollygardener

Regisztráció dátuma: 2018. június 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. június 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Isntree TW-Real Bifida Ampoule

Isntree TW-Real Bifida Ampoule
2020. január 21.

Fiatal korom ellenére olyan ráncok vannak a homlokomon, amit pár nyugdíjas megirigyelhetne. Pár hete használom, azóta halványulnak a ráncaim. Még közel sem tűntek el, de már most jelentős a javulás. Mindezek mellett mindenmentes is.

Update:
Hagyom 5 csillagon, mert a termék maga tényleg jó, viszont akinek seborrheás a bőre, véletlenül se vegye meg. Semmire nem múló gombás akne jelent meg az arcomon, amire korábban nem volt példa, majd hosszas keresgélés után ráakadtam, hogy a fermentált szérumok kiváló táptalajt nyújtanak az élesztőgombáknak. Mióta elhagytam, és helyette Exoderil oldattal kenegetem az arcom, rohamosan javul a helyzet. A seborrheát egyébként nem ez okozta, a fejbőrömön is kijött, tehát ettől nem kell tartani.

Tosowoong Propolis Sparkle Ampoule

Tosowoong Propolis Sparkle Ampoule
2019. október 12.

Sokáig küzdöttem aknéval, az utolsó kezelés óta pedig olyan száraz a bőröm, mint a sivatag, emellett mindenre érzékeny. Elsősorban hidratálás céljából vettem, amit nagyon jól teljesít, nem okozott pattanásokat sem. Hatalmas kiszerelés, jó áron. Örömmel el fogom használni, de egyelőre nem hiszem, hogy újra fogom rendelni, az Isntree Bifida Ampoule nálam jobban működik.

Etude House SoonJung 10-Free Moist Emulsion

Etude House SoonJung 10-Free Moist Emulsion
2019. október 12.

Az eddigi egyik legjobb hidratálóm, biztosan újra fogom venni. Szérum után használom esténként, reggelre mindig nagyon puha és hidratált a bőröm. Mindenmentes, így mitesszereket és pattanásokat sem okoz. A pumpás kiszerelésért külön dicséret, könnyen adagolható, és nem jutnak bele baktériumok.

1 MÁRKA