jooildi

Regisztráció dátuma: 2011. július 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. július 14.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Balea Med 2in1 Ultra Sensitive Arctisztító Tej

Balea Med 2in1 Ultra Sensitive Arctisztító Tej
2017. május 19.

Egy lány kérdezte, fogalmam sincs hogy kell válaszolni, de lemértem és 4,5 a Phja. Remélem olvassa.

Véletlenül botlottam bele a DMben, lemosót kerestem a PCs helyett, mert szeretném olcsóbban kihozni az arcápolást. Nincsen benne semmi csúnyaság, nagyon megörültem neki, ennyiért ajándék. Azt hiszem én ennél az árnál olcsóbban vettem, mert kiárusítják a termékcsaládot. :( Nagyon remélem, hogy csak megújul, mert még csak most találtam rájuk és nagyon ígéretesnek tűnnek. Állagra kicsit hígabb, mint a PC, de a célnak megfelel. Én nem várok sokat egy lemosótól, nem sminkelek, nem irritál, nekem ez elég.

Moyra Holographic Effect Körömlakk

Moyra Holographic Effect Körömlakk
2017. május 11.

Egyébként szeretem ezt a lakkomat, a rózsaszín van meg. Viszont ahogy előttem írták, nehéz szépen felvinni. Tapasztalataim szerint többet kell várni 2 réteg között a megszokottnál. Én kettőt kenek, ha rendetlenkedik, akkor még egyet ahol igényli. A fedőlakk valóban mattít rajta egy kicsit, de ettől még szeretem.

Moyra Sea Salt Effect Körömlakk

Moyra Sea Salt Effect Körömlakk
2017. május 11.

Nekem ez a dizájn sajnos nem jött be. A fehér pöttyök nagyon bizarrul néznek ki a lakkban, és úgy vettem észre, hogy hamarabb is lepattog, mint ami a Moyrától megszokott.

1 ÖSSZETEVŐ

Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Oil i EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Az eukaliptusz olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolásaszerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló.Paula Begoun szerintbár az eukaliptusznak gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérült vagy epillált bőrfelületen. A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet azEucalyptus globulusleveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően... tovább >>