joouyee

Regisztráció dátuma: 2012. január 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. január 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Lash Sensational Vízálló Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Vízálló Szempillaspirál
2017. március 5.

Kerestem valami alternatíváját a Maybelline The Colossal Volum'Express-nek, mert sok év után kicsit egyhangú. Gondoltam, hátha... meg sok helyen reklámozták és nem is drága. SZóval igazából nem rossz, nem tudok semmi konkrét negatívat írni, de az első héten nem győzött meg. Egyelőre közepeske (mondjuk tökéletesen vízálló!!, de picit nehézkes a felvitele). Még adok neki esélyt és majd update-elek.

Hát már épp megfeletkeztem róla" mennyire nem szerettem. Ennek "örömére" újravásároltam.
De ezúttal 2 használat után elajándékoztam. Nem bírok a keféjével és ezúttal már kenődött is a vízálló.

L'Oreal Volume Million Lashes Vízálló Szempillaspirál

L'Oreal  Volume Million Lashes Vízálló Szempillaspirál
2016. április 17.

A véleményeket látva kettős érzés volt bennem, de megvettem. Csak vízálló spirált használok, most a Maybelline Volume Expresst váltotta. Csak mert valami más hatást akartam. Hát jó hogy nem bizonytalanított el a közepes értékelése - egy hete használom, de szuper! Látványos, gyorsan szárad, nem pereg de nem is keményíti meg a pilláimat. Vízálló, de sminklemosóval szépen lejön. 5 *

Miss Rose Professional Make-Up Kit 72 Color

Miss Rose Professional Make-Up Kit 72 Color
2016. február 11.

Ajándékba kaptam és meglepetésemre kifejezetten tartós, vizesen felvéve pedig nagyon erőteljes színei vannak. A tartója szép és az árkategóriájához képest jónak mondható. A színek egymással tökéletesen kombinálhatóak. Viszont mindegyik árnyalat csillog, elsőre kicsit furcsa is volt. De megszerettem :)
/Ja és a "lelőhely: kínai boltok, eurós boltok"-at látva megjegyezném, nem ilyen helyen vettük, hanem kozmetikai boltban./