josanandi

Regisztráció dátuma: 2017. május 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. május 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

The Saem Pure Natural Mask Sheet - Snail

The Saem Pure Natural Mask Sheet - Snail
2017. október 7.

A maszkot viszonylag könnyen sikerült felraknom, bár az elején elég sokat bénáztam, mert fordítva akartam feltenni. Az egy jó pont, hogy sikerült úgy leszednem és újra feltennem, hogy egyáltalán nem szakadt el. És az a 20-25 perc amíg fent volt a maszk is elég kellemesen telt, kicsit úgy éreztem magam mint egy múmia, de ezen kívül nem volt baj vele. Tényleg jól hidratált, és nem zsírosította még jobban a bőrömet, de amikor levettem a maszkot és megvártam, hogy felszívódjon az összes esszencia, nem vettem észre szembetűnő különbséget. Viszont másnap már igen. Sokkal finomabb, puhább és egyenletesebb volt a bőröm mint általában.

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence
2017. szeptember 11.

Idén nyaraláskor kissé elhanyagoltam az arcomat, és ennek megfelelően szépen elő is jöttek a pattanások, mitteszerek és egyenetlen bőrfelület. Szerencsémre egy szigorúbb, többlépéses rutinnak köszönhetően kb. egy hét alatt sikerült rendbe raknom a bőrömet. Ennek a rutinnak az oszlopos tagja volt ez a szérum, ami nagyon szépen kisimította a bőrt, és elhalványította a hegeket. Én nagyon megszerettem.

The Saem Cell Renew Bio Micro Peel Soft Gel

The Saem Cell Renew Bio Micro Peel Soft Gel
2017. szeptember 2.

Ez a gél számomra szerelem volt első használatra. Imádom :D Már az első alkalom után tisztább, egyenletesebb arcbőrt eredményezett. A cellulóz, ami a csomósodásért is felelős, puha és nagyon kellemesen radíroz. Amikor felvittem és élkezdtem vele átmasszírozni az arcomat, akkor kicsit bizsergett tőle az arcom, de jóleső módon. Miután leöblítettem az arcomat egy icipicit feszült a bőröm, szóval jól esett utána egy kis hidratálás.

1 ÖSSZETEVŐ