Jossie

Regisztráció dátuma: 2014. július 16.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. július 16.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Hajbalzsam

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Hajbalzsam
(!)

A termékcsaládból a balzsam áll hozzám legközelebb. Mind állagát, mind hatását, valamint illatát tekintve telitalálat.
Hozza az ígért hatást, a száraz hajam puhává vált, selymes, tapintása nagyon kellemes.
Egyébként pedig a termék csodálatosan mutat a fürdőszobában a szép design-jának köszönhetően. Nálam ez is számít...:)

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Hajpakolás

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Hajpakolás
(!)

Praktikus csomagolás, szép design, kellemes illat.
Hatását tekintve kiváló, a hajam visszanyerte az évek óta tartó szőkítések által elvett csillogását, fényességét, rugalmasságát. :)
Öröm végigsimítani a hajamon. :)

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Sampon

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Sampon
(!)

Első használatkor kissé csalódottnak éreztem magam, a hajam nehezen viselte a sampon (és balzsam), de adtam neki még néhány esélyt és azt hiszem sosem fogom lecserélni! :)
Ez a termék csodát művelt a szőkített, lestrapált hajammal, erőtől fénylő-ragyogó lett, könnyen kifésülhető, selymes és még a "kötelező" hajmosási időszakomat is kitolja egy-két nappal. :)
És az illata... olyan régóta kerestem ezt az illatot, amit korábban a márka egyik hajlakkjánál tapasztaltam, azonban azt hittem, hogy a termékek külön-külön egyedileg illatosítottak, így órási meglepetésként ért, hogy ismét ráleltem. :) Feltűnően sokszor szagolgatom a hajam. :)
Teljes szívemből ajánlanám mindenkinek.

2 ÖSSZETEVŐ