JoyBlond

Regisztráció dátuma: 2012. február 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. február 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Hourglass Vanish Seamless Finish Foundation Stick

Hourglass Vanish Seamless Finish Foundation Stick
2018. november 6.

A nude árnyalatot választottam, ami talán mindenkinek jó lehet. Egyszer próbáltam, és azt kell mondjam tényleg olyan mint amilyennek képzeltem, minden igaz amit állítanak róla, pedig nekem aztán van mit fedni (tág pórusok, aknés hegek). Nagyon bejön ez az állag, sokkal jobb vele dolgozni, mint a folyékony típusokkal.

... viszont, én nem használok alapzót, ennek okát nem tudom megmondani, így szegényke csak áll a sminkes szekrényemben. Így valószínűleg eladom :(

MAC Gently Off Eye And Lip Make Up Remover

MAC Gently Off Eye And Lip Make Up Remover
2018. március 6.

Nagyon szépen és maradéktalanul leviszi a sminket, nem irritál. Valahogy, olyan érzésem van vele kapcsolatban, mintha egy selymes kis suhintás lenne, ami mégis lehoz minden sminket. Nagyon kevés elég belőle a vattakorongra.

Én mégsem használom. Hogy miért? Mert jobb szeretek úgy lesminkelni, ha közben vizet is használok.

MAC Next To Nothing Face Colour

MAC Next To Nothing Face Colour
2018. február 14.

Ez az alapozó nem fog fedni, ahogy a neve is sugallja, aki erős fedést szeretne azt ne ezt használja, de nem is értem miért vár el valaki ilyet, amikor ezt nem arra tervezték, na mind1.

Tág pórusú, egyenetlen bőrrel nagyon nehéz alapozót használnom, mert nagyon idegesít, hogy látszik a pórusaimban. Ahhoz, hogy a bőrhibáimat el tudjam fedni, nagyon erős fedésű alapozót és sok sminket kéne használnom, de engem ez mindig is taszított, mert az jut róla eszembe, hogy akkor milyen lehet valaki, ha lemossa a sminkjét, talán egy teljesen másik ember?. ( pl.: kiderül hogy hófehér a bőre, szeplős, aknés stb.. amit a sok réteg sminkkel el lehet tüntetni, de ugyebár az a smink az egyszer lekerül... fura dolgok ezek). Szóval inkább törekszem arra, hogy a lehető legjobbat hozzak ki magamból, de ne egy másik embert. Felvállalom, hogy nem tökéletes az arcom, és ehhez mérten sminkelek.

Ez viszont tudja a trükköt, nem ül bele a bőrhibáimba, szép, egészséges kinézetet ad. Mindenkinek ajánlom, aki hasonlóan gondolkozik, és ilyen típusú terméket keres. Én nagyon szeretem, mert egységesíti a bőröm színét, egészséges "no makeup makeup" kinézetet ad, amit imádok.

A színek nagyon jól működnek, az én nc20-25-ös színemhez a medium tökéletes.

15 ÖSSZETEVŐ

Pinus Pinaster Bark/Bud Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen