joyce01

Regisztráció dátuma: 2016. február 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. február 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Park Avenue Porpúder Fényes

Park Avenue Porpúder Fényes
2016. május 9.

A porpúderektől tartózkodni szoktam, de a fényes jelző miatt ezt kipróbáltam. Jól tettem, nem maszkosít úgy mint a kompakt púderek általában. Van hozzá egy kis puffni, de szerintem ecsettel lehet a legjobban felvinni. Highlighter helyett vagy a highlighterre is fel szoktam tenni a sminkelés végén, mert elegáns, szép fényt ad. Aki szereti a természetes, friss sminkeket, az biztosan szeretni fogja. Ha egy kicsit erősebb, intenzívebb fényt adna, akkor még jobban tetszene, így négy pontot kap.

Park Avenue Illuminator Alapozó Krém

Park Avenue Illuminator Alapozó Krém
2016. május 9.

Ez az az alapozó, amit könnyű kezelni. Nagyon szépen felvihető, akár kézzel is. Közepesen erősen fed. A szín gyönyörű. A Park Avenue arc sminkek nagyon el vannak találva színek terén. Hasonló árú, drogériás alapozók, púderekkel szemben nagyon natúr árnyalatokkal vannak jelen. Az Illuminator alapozónál egyre kell figyelni, hogy fényesedik. Ez is jó is, rossz is. Amikor csak ezt teszem fel, akkor púderrel le kell fixálnom. Alkalomra szoktam alapozó alá is tenni belőle, főleg az arccsontok vonalán. Nagyon szép lesz tőle a bőröm, de a fényesedésre ügyelni kell.

Park Avenue Million Colors Ajakrúzs Paletta

Park Avenue Million Colors Ajakrúzs Paletta
2016. május 9.

Szuperek a színek, amint megláttam ki kellett próbálnom. Az első és második szín barackos rózsaszín, az ötödik pedig egy igazi vörösbor szín. A két lilát keverve használom. Az árnyalatok matt színek, és tartósra száradnak. Az állaguk krémes és finom az illata. Egy jó ecset kell hozzá, bár ha szájkontúrceruzát használok, akkor ujjal is fel szoktam vinni a színeket. Nagyon szeretem, hosszabb útra mindig velem jön, biztonságérzetet ad a jó sminkhez. Egyértelmű ötöst kap.