JReka

Regisztráció dátuma: 2019. január 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. január 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 7 vétel
Megnézem

Love Beauty and Planet Tusfürdő Shea Vajjal & Szantálfa Illattal

Love Beauty and Planet Tusfürdő Shea Vajjal & Szantálfa Illattal
2021. április 16.

Nagyon szeretem az illatát, ami igen tartós is. Szerencsére az extra érzékeny bőröm elviseli, de nekem is szárít. Jól habzik, kevés is elég belőle.

Sally Hansen Big Shiny Top Coat

Sally Hansen Big Shiny Top Coat
2021. április 16.

Sajnos nem értem ezt a rengeteg jó véleményt a termékről. Nekem 2 nap alatt lekopott az olcsóbb és 5 nap alatt a drágább lakk alatta, pedig még csak nem is mosogattam. Valóban könnyen szárad, az ecsete is jó, de nem éri meg az árát, a fénye viszont tényleg csodálatos, ezért ha lehetne 2,5 csillagot adnék rá.

Natasha Denona Sunrise Palette

Natasha Denona Sunrise Palette
2020. január 3.

Mindig is szemeztem a márkával, így van már több kisebb (olcsóbb) termékem tőle, és persze nagyon szeretem őket. A palettáiról azt gondoltam, hogy annyival nem lehet jobb más high endeknél mint amennyivel drágább, egyszerűen tiltja a vallásom, hogy 125 $-t fizessek egy palettáért ☺️
Erre most karácsonykor ott lapult a fa alatt ez a szépség, örültem is neki, hogy az olcsóbb verzióval leptek meg. Maga a paletta egy álom, THE BEST EVER!!! Krémes, alap nélkül is tartós, nem porzik, pigmentált, de nagyon könnyű eldolgozni, és a fényes színeket is száraz ecsettel fel tudtam vinni. Maga a csomagolás egyszerű, de nagyon minőségi, a tükre is remek, és nagyobb mint gondoltam. Azóta azon kapom magam, hogy elkezdtem szemezni, a többi palettájával is, csak kéne valami nude is, meg a Safari olyan különleges, szóval megcsináltad Natasha 😄. Igaz fél áron van ez a paletta, de ezért pont fele mennyiséget is kapunk kb 1,28 g színenként, még a többi 125 $-osban 2,5 g van, micsoda beetetés, bár ha jobban belegondolok az ABH-ban 14 szín van darabonként 0,7g-mal. Még az ára ellenére is megérdemli az 5 csillagot.