Best of Beauty 2019

JReka

Regisztráció dátuma: 2019. január 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. január 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Clinique Even Better Alapozó SPF 15

Clinique Even Better Alapozó SPF 15
2019. május 24.

A fedése maximum közepes, érzetre kicsit ragacsos, a finishe gyönyörű természetes, alig lehet észrevenni, hogy van valami rajtam. Könnyű felvinni akár ecsettel, akár blenderrel, viszont kicsit sötétedik a színe. Van benne fényvédő ez plusz pont. Nem ül be a száraz részekbe vagy a mikroráncokba, ellenben át tud fényesedni. Ami miatt -1 csillag, hogy rajtam 3-4 óra alatt lekopik, púderrel nem szeretném fixálni, pont a természetes eredményt venné el, viszont egy jó primerrel/fixáló spray-vel ez kiküszöbölhető. Valószínűleg olcsóbb kategóriában is lehet jobbat is találni, de nekem “ő” a kedvenc. Ami miatt mégis 5 csillag, hogy a mindenre érzékeny bőrömnek is jó, sőt este miután lemosom, baba bőröm van tőle.

Urban Decay Game Of Thrones Eyeshadow Palette

Urban Decay Game Of Thrones Eyeshadow Palette
2019. május 24.

Imádom! A csomagolása élőben sokkal jobb minőségű, mint a képeken. A színek eszméletlelenek, pigmentáltak és krémesebbek, mint pl a Naked. A csillámos színek minimálisan potyognak, de nagyon könnyű velük dolgozni. A band The knee és a white walker duokróm.a Bay of Dragons annyira nem győzött meg, a sight elsatírozva szinte fekete, de felütögetve csodálatos zöld. Smink vagy GOT rajongóknak igazi ékkő a kollekcióban.

Too Faced Chocolate Bar Eye Shadow Collection

Too Faced Chocolate Bar Eye Shadow Collection
2019. május 21.

Nagyon vágytam erre a palettára, és szerencsémre kedvezményes áron jutottam hozzá. A csomagolása, az illata, a festékek krémessége fantasztikus, viszont 2 szín (s. Bon bon, candied violet ) használhatatlan. A szemhéjamon szinte az összes szín barnának tűnik. Valószínűleg, ha teljesen áron vásároltam volna csalódás lenne, de mindezek ellenére nekem ez a mindennapi palettám. Nagyon könnyen és gyorsan lehet vele sminkelni, és amikor ki nyitom, mindig elvarázsol a mennyei csoki illat.