JReka

Regisztráció dátuma: 2019. január 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. január 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 7 vétel
Megnézem

Natasha Denona Sunrise Palette

Natasha Denona Sunrise Palette
2020. január 3.

Mindig is szemeztem a márkával, így van már több kisebb (olcsóbb) termékem tőle, és persze nagyon szeretem őket. A palettáiról azt gondoltam, hogy annyival nem lehet jobb más high endeknél mint amennyivel drágább, egyszerűen tiltja a vallásom, hogy 125 $-t fizessek egy palettáért ☺️
Erre most karácsonykor ott lapult a fa alatt ez a szépség, örültem is neki, hogy az olcsóbb verzióval leptek meg. Maga a paletta egy álom, THE BEST EVER!!! Krémes, alap nélkül is tartós, nem porzik, pigmentált, de nagyon könnyű eldolgozni, és a fényes színeket is száraz ecsettel fel tudtam vinni. Maga a csomagolás egyszerű, de nagyon minőségi, a tükre is remek, és nagyobb mint gondoltam. Azóta azon kapom magam, hogy elkezdtem szemezni, a többi palettájával is, csak kéne valami nude is, meg a Safari olyan különleges, szóval megcsináltad Natasha 😄. Igaz fél áron van ez a paletta, de ezért pont fele mennyiséget is kapunk kb 1,28 g színenként, még a többi 125 $-osban 2,5 g van, micsoda beetetés, bár ha jobban belegondolok az ABH-ban 14 szín van darabonként 0,7g-mal. Még az ára ellenére is megérdemli az 5 csillagot.

Too Faced Gingerbread Extra Spicy Palette

Too Faced Gingerbread Extra Spicy Palette
2019. december 4.

Nekem szerelem!!! A csomagolása, és az illata isteni, bár nekem egy kicsit mű süti illata van. Aki szereti a too faced (fém 18 színű) palettáit, ezt is fogja. Nagyon krémesek, pigmentáltak, és könnyen eldolgozhatóak a színek. Sietős reggeleken tökéletes választás, nap közben maguktól is összedolgozódnak a színek. Egy picit porol a palettában, de a szemről nem potyog. A cookie cutter és a lick The spoon a szemen egyforma, a midnight snack egy feketés szín zöld csillámokkal, a hot tamale inkább narancsos piros, mint pink használat közben. A legtöbb színnek van egy kis narancsos beütése, igazi őszi színek.

Milani Most Loved Mattes Eyeshadow Palette

Milani Most Loved Mattes Eyeshadow Palette
2019. november 20.

A tökéletes mindennapos paletta. Csak matt színek találhatóak benne, ezért is vettem meg, ennek ellenére 1 db fényes színt el tudnék benne képzelni, hogy ne kelljen másik palettához nyúlni. Csatlakozom az előttem szólóhoz, tényleg vetekszik a high end palettákkal, pigmentált, könnyen eldolgozható, tartós, nem potyog. Piszokság, hogy itthon 30 euró körül lehet csak beszerezni. ;)