Jrsmn

Regisztráció dátuma: 2015. október 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Garnier Micellás Arctisztító Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre

Garnier Micellás Arctisztító Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre
2019. július 10.

Eddig a sima rózsaszín verziót használtam, de a nyári időszakban zsírosabb a bőröm, gondoltam kipróbálom ezt is. Nos, a szempillaspirállal valóban meggyűlik a baja, de egy kicsit oda bővebben nedvesítem a vattakorongot, így használható és amúgy az eredetivel sem volt jobb. A mattító hatását hosszú távon nem igazán érzékelem, viszont valóban jól oldja a zsírt és utána nagyon friss a bőröm. Használtam már a simát, télen kipróbáltam az olajosat is, de most erre az időszakra nekem ez a változat a legpraktikusabb. Nagyjából 4-5 hónapot bír egy flakon nálam, de jövő nyáron szerintem újraveszem, hacsak addig nem találok jobbat.

M.A.C Styler Split End Hair Trimmer

M.A.C Styler Split End Hair Trimmer
2019. július 10.

Az olcsóbb Pandapiacos változatot vettem meg, az első próbán túl vagyok és teljesen látványos az eredmény. Nemrég festett, előző este mosott + olajozott hajon kis tincsekben csináltam, nem húzott, könnyen siklott és szépen leszedte a töredezett szálak nagy részét. Nem mondom, hogy tökéletesen, mert nyilván 1-2 maradt, de tényleg látványos, nem szálkás a hajam. Egyelőre 5*, majd több használat után frissítem. :)

L'Oreal Elnett Heat Protection Styling Spray - Straigt

L'Oreal Elnett Heat Protection Styling Spray - Straigt
2018. július 19.

Hát három napig éppenséggel nem tart a hatása, de egy napot mindenképp kibír a hajam vele egyenesen, ez már-már csoda. Igyekszem szárítás előtt felvinni, de nem mindig sikerül, sokszor hagyom levegőn megszáradni és utána vasalom, így is hozza az eredményt. A hajam kevésbé törik, viszont valóban minden sikamlós lesz fújkálás után, de megéri!