jubileum

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2021. június 17.

A photoageingből van egy teljes dobozom, ebből a kremmania boxban volt egy minta, sajnos jóval nagyobb tubuskában szóval facsarni kellett frissen kibontva is, de arra azért pont elég volt hogy kipróbáljam :D Nagyon meglepő de ez a cucc magában felkenve olyan mintha semmi nem lenne a bőrömön, bőven aláfér egy reggeli rutin, nem fog ezen múlni a ragacsosság, egyszerűen pillanatok alatt eltűnik, de jól szétkenhető, magában nem morzsolódik szét, mással nem tudom mennyire jó barátok. Lényeg a lényeg a legkényelmesebb naptej amit valaha próbáltam.

2021. május 18.
UPDATE: sajnos morzsálódik bármivel kenem fel :(

2021. május 29.
UPDATE: Mindent lekap maga alatt, de magában mintha semmi nem lenne rajtam, úgy mondanám, nagyon nagyon férfibarát naptej, párom szereti, és ha elég idő eltelt a reggeli rutin óta, hogy nem fáj a szívem letörölni, akkor nekem is kényelmes. Aki reggel csak tisztít és van egy nagyon simulékony hidratálója, vagy tényleg semmit nem igényel a bőrére mert annyira zsíros annak szerintem nagyon jó...Ha hatóanyagozol reggel, akkor elég kétesélyes sajnos.

UPDATE
Hát annyira mégse férfibarát, mert a lemorzsolódásra már párom is panaszkodik, de csak izzadás mellett. Szerettem volna ha ez jó, mert borzasztó kényelmes és sokkal jobb ára van, mint a Clinique fluidjának, de egyszerűen az működik majdnem bárhogy, sminkkel szérummal, és újrakenhető is, ez meg a tojáshéjon járkálás, és a reggeli rutin teljes lemosása sokszor hogy lehessen használni, de sokszor még magában is szinte azonnal lemorzsálódik, ha többet kenek fel. (még így se annyit,a mennyit hivatalosan kéne) Nyilván naptejnél nem játszik a "ha nem kensz fel túl sokat akkor jó" Szomorú vagyok miatta

Eucerin Sun Photoaging Control Napozókrém Arcra FF50

Eucerin Sun Photoaging Control Napozókrém Arcra FF50
2021. június 17.

2021. május 13
Nagyon kíváncsi voltam erre a fényvédőre, mert elég jók az összetevői és sok jót hallottam róla, például hogy dewy finishe van, kiderült hogy elég szabadon van értelmezve ez a szó, számomra azt jelenti, hogy a bőr nem teljesen matt, inkább tompán fényes, jól hidratáltnak feltöltöttnek látszik, és ezt szeretem is. Valakinek úgy tűnik az "arconöntöttek olivaolajjal" is ebbe a kategóriába tartozik :D Pedig már rég nincs zsíros bőröm, teljesen normál, de ez a cucc akár magában, akár ha van alatta valami, már a felkenéskor is olajos, aztán miután beszívódik egy része kifejezetten olyan, mintha direkt olajjal lennék átkenve, mert az valahogy fenn marad a bőrön.

Ettől függetlenül fényvédőként nyilván jól működik, és ha leitatom aztán lepúderezem, akkor teljesen jó, bár ha nem magában van fenn akkor tud kukacosodni is, szóval tud ez mindent, amit nem szeretnék, kicsit még tanulom mi a kínja, kénye én is. Hál égnek két dobozzal van, hogy legyen is rá bőven lehetőségem mielőtt le lesz cserélve :D

UPDATE:
Még mindig olajos, bármi mással felkenve lemorzsálódik, és mostmár új tünet, mintha hagymát szeretelnék, 4szer mostan ki a szemem, vártam hogy elmúljon, újrakentem...fixen ettől van sajnos. Teljesen összeférhetetlenek vagyunk vele is úgy tűnik :( pedig azt hittem az oil contorl a rosszabb.

Eucerin Sun Photoaging Control Extra Könnyű Naptej Testre FF50+

Eucerin Sun Photoaging Control Extra Könnyű Naptej Testre FF50+
2021. június 14.

Hát érzetre egy teljesen oké kényelemes naptej, csomagban vettem arcra való párjával. Ez iylen kb semmi extra, max a leírás, hogy ez nem csak véd, de van benne egyéb hatóanyag is. Ára így csoamgban ha úgy vesszük elég baráti, kb niveás, annyit bőven megér. A 6000 kicsit túlzás, de patikai márka gyakorlatilag mindig le van árazva. Az apivita 50 faktorosát teszteltem még emellett, egyértelműen ez a kényelmesebb, ez kevésbé sűrűbb is.