jubileum

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Clinique Fresh Pressed Daily Booster with Pure Vitamin C 10%

Clinique Fresh Pressed Daily Booster with Pure Vitamin C 10%
2019. november 3.

Most dobozban vettem összecsomagolva sminklemosóval és a hidratáló gélll, ma 12 napos a cucc, most kezdet el kicsit sárgulni, még rengeteg van benne, de nyilván így már hiába használja az ember, a videó szerint azért még a 8. 9. napon nem fog padlót a C vitamin szint, sőt a termék megjelenése körül mintha még 10 nap lett volna ez az idő, de lehet rosszul emlékszem.

Egyébként eléggé higít, próbáltam gél krémmel, zsírosabb krémmel, és szérummal is, mindent folyósít zsíros krémmel nehezebben keveredik, a csomagolással nem volt gondom, kicsi azért kifoylik belőle a kupakba. 1 hét alatt hatalmas eredmények nem mutatkoztak, most megvettem a retinollal párban eg ykísérletre, pont ajándékakció volt, így 7 port is kaptam mellé, szóval full kúrát próbálhatok ki a napokban.

Nirvel Nutre Color Hajszínező Balzsam

Nirvel Nutre Color Hajszínező Balzsam
2019. október 1.

Napok óta kísérletezek vele, szerintem elment egy fél tubus hogy kitapasztaljam. Copper árnyalatban vettem meg, ami a legközelebb áll a természetes vöröshöz. a hajam nehéz eset formázás és festés szmepontjából is, enyhén világosítva van az egész, a vége jobban. Minél világosabb volt egy tincs annál jobbna megfogta, próbáltam szerényebb és hosszabb hatóidőt is, a frissen nő hajtövet nem fogta meg, de szerencsére szép átmenetet képzett, ahogy egyre öregebb és szőkítettebb a hajszál. a 6-12 mosás szerintem tuti nem igaz, jóval kevesebb, furcsa hogy alapvetően rózsaszín levet ereszt, sampon hatására színt vált narancssárgára a víz.

Össszességében egyébként elégedett vagyok vele, tesztelni, hogy tetszik e egy szín, illetve adhoc jelleggel bármikor lehet vöröses hajam egy órán belül, kitalálással szárítással együtt. Illetve a legszőkébb tincsek miután sokadszorr apróbáltam megfogatni a hajtövet, már műanyagparókásan narancssárgák lettek, de elég volt kigyűjteni őket, és gyorsan átöblíteni egy enyhén samponos vízzel, és máris jók voltak színben, ebből is látszik hogy gyorsan kopik, de legalább szépen. Ha az ember azt várja el tőle, amit ígér akkor igazából zseniális termék, színez mint egy szinező, de balzsamnak sem gagyi, teljesen rendben van az eredmény is tök jó, a tartósság az egyetlen ami szerintem közelébne sincs az ígértnek, de még majd kísérletezek.

Clinique Redness Solutions Daily Protective Base SPF15

Clinique Redness Solutions Daily Protective Base SPF15
2019. augusztus 19.

Nem minden véleményt értek, mármint ez tulajdonképpen egy primer, miért vár tőle bárki bármilyen fedést? Egy kis zöld pigment ami helyreigazítja a rózsás alapszínt a smink előtt, ez a cucc ezt tudja, nem alapozó, és nem is arra van hogy magában kenjük fel.

Egyébként azt én is tapasztaltam hogy sajnos radír szerűen morzsálódik magában, ezt sokáig nem vettem észre mivel a clinique 50 faktoros naptejével párhuzamosan használtam és az abban lévő olaj (?) kompenzálta ezt a masszává száradását, és így nem jött elő a probléma, csak amikor először magában próbáltam ki. Kryolan camuflage krémmel korrektorozok rá, az eleve jól fed de ez a kis zöld rétegecske azért jól megtámogatja a piros foltokon.