jubileum

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

L'Oreal Paris Revitalift Clinical Anti-UV Fluid SPF50+

L'Oreal Paris Revitalift Clinical Anti-UV Fluid SPF50+
2024. február 25.

Nagyon kényelmes, nagyon kellemes viselet, szinte mintha a bőrön se lenne, lehet rá sminkelni, nagyon jó formula lett egy dolgot kivéve, nagyon csalódott voltam mikor kiderült, hogy a PPD faktora, vagyis az UVA sugarak elleni védelme mindössze 23...Egy La roche posay fluid 46 sőt az új oil control fluid ppd 55.8...
Az azonos NETLOCK technológiáva jelzett Vichy capital soleil daily fluidja is ppd 46, ezt meg kiadták a felével. persze ez elég ahhoz, hogy szélse spektrumunak nevezzék, de akkor is fele egy igazán jó minőségű fényvédőnek.

Épp a károsabbik sugárzásból enged át több mint 4%-ot, ami miatt kenjük a fényvédőt...ez így sajnos hiábavalóvá teszi a dolgot, ha már az ember keni, akkor védjen rendesen. Ennél még az ambre solare is jobban teljesít hosszú UVa sugarak ellen...

Energy Argánolaj

Energy Argánolaj
2023. december 22.
(!)

Én is tesztelésre kaptam. Legjobban az illata lepett meg, mert az argánolaj sose volt egy kellemes illatú anyag, nekem kifejezetten büdös, ennek viszont parfüm illata van. Az összetevőlistán sem itt, sem a dobozon nem találtam parfümöt. A simán csak tiszta argánolajhoz képest sokkal könnyedebb állaga van, vékonyabb, jobban beszívódó réteget lehet belőle felvinni.

Nekem a csomagolásával nincs problémám, kifejezetten problémás, hogy az üvegtárolókat a súlya miatt nehéz hordozni, és folyamatos félelem, hogy mikor fog szétcsattani a kövön. Abban sem vagyok biztos, hogy egy műanyag kisebb számban fog bekerülni a szelektívbe, ami a legtöbb háztartásban van, míg az üveget gyűjtőhelyekre kell elvinni.
A pipetta valóban hosszabb mint a szívógömb kapacitása, így nem lesz tele, de szerintem elég nagy adagot felvesz így is.

Hajvégekre próbáltam hajmosás előtt, mert megszoktam, hogy az argánolaj nem szívódik be jól, de ez szépen beszívódott, már hajmosás után is fel merem kenni a hajvégekre,

Arcolajként a hidratálókrémek fölé zárásként is jól működik, de így már kicsit azért olajosabb érzetet hagy.
Sokoldalú termék, az, hogy drága e, inkább az dönti el, hogy mire és hogyan használjuk. Mint arcolaj vagy szérum ez egy hatalmas adag, úgy kifejezetten olcsó. Hajvégápolóként el lehet vele lenni egy évig simán. Teljes testen használva tényleg drága lenne.

Fotoprotector ISDIN Pediatrics Transparent Spray Wet Skin SPF 50+

Fotoprotector ISDIN Pediatrics Transparent Spray Wet Skin SPF 50+
2023. augusztus 25.

A neve maradt, de már új összetétellel és csomagolással lehet kapni, és az a fényvédők közt nagyon különleges lett. Tökéletesen olyanra szárad mintha semmi nem lenne a bőrön, egy elképesztően vékony réteg, mintha csak víz terült volna szét a bőrön. Viszont a tarkómon ahol érte a hajam olyan lett, mintha hajlakk lenne rajta. Igazán egyedi állaga vna, és bár elég drága, szerencsére külföldön sikerült kifogni nyár végi kedvezménnyel, 250ml nem olyan kevés. A spar feje lockolható, így nem kell aggódni ha az ember hurvolná, és az, hogy vizes bőrre is felmegy strandon nagyon előnyös, illetve az UVA védelem a márka esetében mindig kiemelkedő, ami szintén nagyon megnyugtató.

1 MÁRKA

7 ÖSSZETEVŐ