jubileum

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Apivita Ajakápoló Stift, Színezett, Gránátalmával

Apivita Ajakápoló Stift, Színezett, Gránátalmával
2020. május 23.

Aminek nagyon örülök, hogy azt veszem észre nem csak addig hat amíg a számon van, szemben a legtöbb ajakápolóval. Kicsit gondom a színezett ajakápolókkal, hogy nem színeznek eléggé, viszont arra pont jók, hogy elkenődjenek, ez erre is igaz persze, de az állaga elég szilárd, kevésbé folyik szét azért.

Igazából mióta esténként használom, azóta napközben is sima a szám, és ezt nem is tudom volt e ajakbalzsam ami tudta

Apivita Aqua Beelicious Oil-Free Hydrating Gel-Cream Light Texture

Apivita Aqua Beelicious Oil-Free Hydrating Gel-Cream Light Texture
2020. május 23.

Hát próbálom megszeretni, mert amúgy tetszik az összetevőlista és kellemes a marketingszöveg. Pár napja használom, kellemes, de erőteljes illata van, jó állaga, és érzetre nincs is vele gond, bár már nincs annyira zsíros bőröm mint régen. Lehet igazán zsíros bőrre sok lenne.

Igazából egyetlen nagyon gond van vele, hogy morzsálódik, vékonyan, vastagon kenve...bárhogy. Keverve éjszakára egész jó, de egy nappali krémnél szerintem probléma, ha az ember a fültövi pihékből kis gyurmadarabokat szedeget egésznap, mert hozzáért véletlen, sajnos különösebb dörzsölést sem igényel kicsit megsimítom az arcom mert megcsiklandozta egy hajszál, és mint a radír...

Most így itthon lelkesen használom azért, szóval majd updatelek, de ezzel eddig utcára nem akarnék kimenni sajnos. A sminkalapot sajnos nem tudom elképzelni, hogy az tmégis hogy, egy alapozóecsettel simán ledörzsölném a felét :(

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5
2020. május 10.

Nem mentette le az első véleményem :(

Azóta majdnem 3 hete használom, mikor kijött a videó az első 1-2 órában rendeltem is, hisz az Ordanary emulziósa mindenütt el volt fogyva, nekem pedig valami nem zsíros hiányzott, és a retinal dolog is nagyon érdekelt, mert a retinolok több hónap után se adtak olyan hatalmas hatást, csak reménytelve használtam, az ordanaryset párom is elkezdte, de az ő bőre tele lenne pattanással.

Emiatt a bejelentéskor azonnal lecsaptam rá, és bár kb 3 hét nem elég egy ilyen krém letesztelésére, eddig elképesztően pozitív az eredmény, természetesen nem a ráncok terén, mivel ahhoz biztos, hogy több idő kell, hanem a pattanásokon segített. 26 éves korom ellenére van egy állandó terület az államon amin minden hónapban kijön pár fájdalmas darab, ami miatt folyamatosan rózsaszín piros foltos az állam, így ha nem is sminkelek, oda kis korrektort majdnem mindig felpötyögtetek, még a webcamhoz is. ebben a hónapban ezek teljesen elmaradtak, és így végre nem foltos az állam, még nyilván idő mire egyáltalán nem fognak látszani, de sokat halványultak, nem tudom, hogy ez a krém, vagy simán csak az, hogy végre nem jött utánpótlás. Szóval nekem ez pattanásra csodaszer volt, aztán majd még kétszer ennyi használat után majd bóklászom, mit csinált a ráncokkal :D

Ami viszont fix, hogy nagyon jól berakható a rutinba, mert gyorsan eltűnik a bőrről, így nem változik az ember arca eleven légypapírrá ha még mellé egy hidratáló és egy szérum is felmenne esetleg... :D

A sárga is eltűnik, bár reggel a szemöldököm közt még megtalálom ritkán, de a párnahuzaton nem :D