Jucccc

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Vitamin C Shot Fresh-Mix Kendőmaszk

Garnier Vitamin C Shot Fresh-Mix Kendőmaszk
2020. július 17.

Látom, nem én vagyok az egyetlen, aki csak a szérum miatt vette meg . :) Kis adagolós flakonban van nekem is, esténként egy hialuronsavas szérummal együtt használom, és azt kell, hogy mondjam, nagyon elégedett vagyok. Pedig aztán mostanában rendesen elkapott a high-end mánia, de most azért örülök, hogy találtam valami olcsó, hatékony drogériás cuccot is. Még a pattanásaimat is szépen visszaszorítja, és kisimultabban ébredek reggelente. Fogok még venni, bár biztos, ami biztos, most is van itthon tartalék.

Bourjois Twist Up The Volume Black Balm Szempillaspirál

Bourjois Twist Up The Volume Black Balm Szempillaspirál
2020. július 17.

Annyi sok jót mondtak nekem erről, és olvastam is sok pozitív véleményt, így gondoltam, most nem veszem meg a kedvenc high-end spirálomat, inkább spórolok egy kicsit, mert biztos ez is van olyan jó. Nos, sajnos nem, én nagyot csalódtam. Pedig akartam szeretni, adtam neki sok esélyt, próbálgattam mindenhogy. Nálam sajnos nem működik. Amit tud: dúsít, viszont csúnyán. Póklábaz, ami magában nekem nem baj, de ez olyan darabosan néz ki. Szerettem volna, ha hosszabbít kicsit - na, azt elfelejthetem. Azt pedig kifejezettem szeretem, ha a spirál kicsit megemeli a pillákat, de ő sajnos erre sem alkalmas. Ha csakis a hosszabbító állásban használom, akkor egy teljesen átlagos, semmi extra hatást tudok elérni. Ha csak a dúsítót használom, vagy kombinálom a két lépést, már nem lesz szép a végeredmény. Pedig az egyik barátnőmnek olyan szép műszempilla hatást kelt ez a spirál! Persze neki alapból is hosszú szempillái vannak. Lehet, hogy ez csak az én kis átlagos pilláimhoz kevés. Alig várom, hogy elfogyjon, és visszatérjek a jól beválthoz.

Aromax Vörösáfonya Őssejtes Szérum Hyaluronnal

Aromax Vörösáfonya Őssejtes Szérum Hyaluronnal
2020. április 12.

Zsíros bőrű vagyok, és amúgy ANR szérum függő. Mégis többször újravettem már ezt a kis szérumot is, mert hát nem olcsó az ANR, így kerestem egy mindennapos, olcsóbb helyettesítőt. Azt kell mondanom, hogy az én bőrtípusomnak nagyon jó. Igazából az állaga hasonlít az ANR-hez, persze az összetevői nem azok. Ez a kence is jót tesz a bőrömnek, egységessé teszi, és visszafogja a csillogását, mégis ápol. Nem is kísérletezek már tovább, ez a két szérum nekem mindig kell itthonra, és elég is (nyilván a krémek mellett). Ár-érték arányban teljesen jó.

2 ÖSSZETEVŐ

Sweet Almond Oil Peg-8 Esters EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott