Jucccc

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Oreal Paris Elseve Arginine Resist X3 Double Elixir Expressz Balzsam

L'Oreal Paris Elseve Arginine Resist X3 Double Elixir Expressz Balzsam
2019. augusztus 8.

Hajvég ápolásra használom. Megszárított, kivasalt hajra szoktam kenni. Nem fújom rá, hanem a tenyerembe fújok 5-6 pumpálásnyit, majd elsimítom a kezemmel a hajvégeken. Részben tovább egyenes marad a hajam, részben kevésbé szálkásodik. Elégedett vagyok vele, nem tudok semmit felhozni ellene, de nem biztos, hogy újra meg fogom venni.

L'Oreal Paris Professionnel Absolut Repair Lipidium Hővédő Krém

L'Oreal Paris Professionnel Absolut Repair Lipidium Hővédő Krém
2019. augusztus 3.

Nem kevés hővédő termékkel próbálkoztam eddig, a befutó pedig biztosan ő lesz. Valóban gyorsabban szárad a hajam tőle, és az egyenessége is tartósabb. Biztos kellően ápol, mert a használata óta jobban nő a hajam, puhább és fényesebb. Most vettem meg a samponját is, így még szebb az eredmény. Csak ezt veszem most már.

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Szérum Gyöngyök

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Szérum Gyöngyök
2019. augusztus 3.

Lehet, nem jó a viszonyítási alap, de az ANR után ez sajnos semmi. A többi drogériás szérumhoz viszonyítva azonban az élmezőnyben van. Nem irritál, megfelelően hidratál, könnyen beszívódik, jól lehet rá sminkelni, krémeknek is jó alap. Viszont az én bőrömet nem feszesíti látványosan. Nem mondom, hogy felesleges, mert szerintem minden bőrápolás hasznos, de van jobb is (sookkal drágábban).

2 ÖSSZETEVŐ

Sweet Almond Oil Peg-8 Esters EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott