Jucccc

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution
2021. december 27.

Arcon szoktam használni, évszaktól függően heti 1-2 alkalommal. Érzékeny a bőröm, úgyhogy ennél többször nem is tudnám alkalmazni. Az érzékeny, kicsit szárazabb területeket durván szétszedi, nálam kötelező mellé a Centella és a vastag hidratálás. Nálam erőteljesebb a hatása, mint a bha hámlasztóknak. Nagyon szeretem, de óvatosan kell bánni vele.

Purito Centella Unscented Serum

Purito Centella Unscented Serum
2021. december 27.

Ezer éve hű társam. 🥰 Részben azért, mert nagyon szépen nyugtat, és hidratál. Részben azért, mert aktívok előtt alkalmazva érezhetően hozzátesz a pozitív végeredményhez, és nem utolsó sorban (bár nincs sok benne) a niacinamide tartalma pont annyi, amennyit a bőröm elvisel - amiben több van, az már kicsap. Alapdarab.

iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum

iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum
2021. december 27.

Egy üveggel fogyasztottam el, már jó pár hete kifogyott, és azt kell, hogy mondjam, hogy hiányzik. Sajnos nagyon rosszul viseli a bőröm a c vitamin tartalmú termékeket, ekcémásra csípnek. Jelenleg ez az egyetlen c vitaminos szérum, amit fájdalmas mellékhatások nélkül használni tudok. Nyugtat, puhít, ápol. Nem szokott összeveszni a többi szérummal vagy krémmel. Veszek még, az biztos.

2 ÖSSZETEVŐ

Sweet Almond Oil Peg-8 Esters EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott