Jucccc

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Better Than Fake Lips Plumping Ajakdúsító Primer

Catrice Better Than Fake Lips Plumping Ajakdúsító Primer
2021. március 27.

Kicsit felemás érzéseim vannak vele kapcsolatban.
A felvitel után hamar megszárad, kisimítja a redőket az ajkakon, ezáltal egyenletesebb felületre kerül a rúzs, ami ettől szebben is mutat. Kiemeli a rúzsok színét, élénkebbek lesznek, élettel teltebbek. Eddig szuper. Dúsít is, szintén pozitívum, és eleinte hidratál. Kellemes a felvitele, használata, érzete a bőrön.
Amit még tesztelnem kell, az az, hogy eddigi tapasztalataim alapján csak néhány (1-2) órán belül van pozitív hatása, utána viszont néhány rúzs csúnyábban kopik vele, mint nélküle, illetve a hidratáló hatása mintha szárításba csapna át...
Még próbálkozom vele, bár mostanában pont az utóbb említett tulajdonságok miatt parklópályán van. Azért nem rossz termék, szerintem egy próbát mindenképpen megér, és nem is zárom ki, hogy újra vegyem, hacsak nem találok jobbat.

MAC Le Disko Dazzleshadow

MAC Le Disko Dazzleshadow
2021. március 27.

Nekem a Slow/fast/slow szín van meg, ami erősen pigmentált, rózsaszínes réz színű (kicsit "színváltós" a fényviszonytól függően). A sok csillám ellenére nálam nem potyog, bár szemhéj alapozóra kenem fel. Általában füstös szemet készítek vele, de önmagában is szép. Hozza a Mac-től elvárható minőséget. Sajnos már nem mindegyik árnyalat kapható, pedig nagyon szép mind. Én egyébként hétköznapokon használom, nem érzem kifejezetten alkalmi, vagy "party" sminknek. Szeretem, gyakran használom, de azért sokáig elég lesz.

Vivienne Sabó Petits Jeux Sparkling Mono Eyeshadow

Vivienne Sabó Petits Jeux Sparkling Mono Eyeshadow
2021. március 27.

3 színben vettem meg. Nálam egy rétegben kicsit opálos a fedése, két rétegben az igazi. Mindig szemhéj alapozóra kenem (NYX), így nekem nem potyog. Füstös szemet szoktam csinálni vele, szép lesz a végeredmény. Egész nap a helyén marad, de ez nálam valószínűleg a megfelelő alapozásnak köszönhető. Nem olyan pigmentált, mint mondjuk egy Mac, de nem is kell azt várni tőle ilyen árban. Szerintem ennyiért megéri, nekem ár-érték arányban szuper.

2 ÖSSZETEVŐ

Sweet Almond Oil Peg-8 Esters EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott