Juccimo

Regisztráció dátuma: 2012. január 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. január 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Paco Rabanne Olympéa Legend EDP

Paco Rabanne Olympéa Legend EDP
2019. október 22.

Mióta kijött és megszagoltam, odavagyok érte, most végre megvettem. Reggel befújom magam vele, és egész nap érzem az illatát. Nagyon rossz vagyok az illatok jellemzésében, én először rózsásnak éreztem, aztán kiderült, nincs benne rózsa :) Valaki vajas popcornhoz hasonlította, azóta esküszöm, én is érzem rajta, ezzel együtt egy számomra nagyon különleges, édes illat, ami szerencsére tartós is. Remélem, sokáig jóban leszünk. (A sima társából sajnos nagyon hamar kiszerettem, de az egy másik történet volt.)

Inecto Naturals Argan Hidratáló Kézkrém

Inecto Naturals Argan Hidratáló Kézkrém
2019. október 22.

Nekem nagyon parfümös volt az illata, az állaga pedig kicsit túlságosan híg. A hatása nem volt rossz, éjszakára elhasználgattam, újra nem venném. A tekerős kupak nagyon nem praktikus.

The Body Shop Vanilla Pumpkin Tusfürdő

The Body Shop Vanilla Pumpkin Tusfürdő
2019. október 22.

Eddig mindig lemaradtam róla, most végre meg tudtam szaglászni a boltban, és rögtön 2 darabot is vettem belőle az ára ellenére, annyira megtetszett.
Imádom a krémes tusfürdőket, a Body Shop-tól idáig a vanilla chai-t próbáltam, ami szintén nagy kedvencem volt, és ez is hasonlóan sűrű, pudingszerű, ami nekem nagyon tetszik, és emiatt kevés is elég belőle, illetve nem is szárít egyáltalán. Az illata isteni édes, kicsit marcipános. Egy élmény ezzel a zuhanyozás, el tudnám képzelni, hogy csak ezt használjam :D Fontolgatom, hogy amíg még kapható, betárazok belőle.