Juccimo

Regisztráció dátuma: 2012. január 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. január 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Organic Shop Salted Caramel Testradír

Organic Shop Salted Caramel Testradír
2024. március 24.

Az őszi-téli időszakra ezt szereztem be a pumpkin spice-os mellett, mert a sóskaramellával nekem is bármit el tudnak adni, és éppen most használom.
Nem tudtam, pedig számíthattam volna rá (illetve ha elolvastam volna a címkét, akkor világos lett volna), hogy a többi testradírral szemben ez nem cukor-, hanem sóalapú - szerintem másoknak is ez okozott csalódást. Felkenve tehát jobban olvad, és bizony a kisebesedett részeket csípi is. Volt már sóalapú testradírom korábban, ezzel az a gond, hogy használat után borzasztóan kiszárítja a bőrt, muszáj vastagon testápolózni. Amúgy én nem bánom, hogy nem olyan durva szemcsés, mint a többi cukros radír, de a csípés és a szárítás miatt nem igazán jó választás, egyébként én úgy tapasztaltam, hogy radírozni azért radíroz. De ezt sem valószínű, hogy újra fogom venni. Az illata viszont - végre! - finom.

Organic Shop Pumpkin Spice & Brown Sugar Testradír

Organic Shop Pumpkin Spice & Brown Sugar Testradír
2024. március 24.

Általában szeretem az organic shop testradírokat, mindig ezeket használom, sokféle van belőlük, így általában tavaszra-nyárra valamilyen gyümölcsöset, őszre-télre pedig fűszereset választok. Idén (vagyis tavaly ősszel) ez fogott meg legjobban, a pumpkin spice hívószó működött, dobtam is a kosaramba.
A hatása mint a többi organic shop cukros testradírnak, azzal nem volt gond. Az illatával viszont nem tudtam megbarátkozni, nekem kellemetlen volt, nem tudom pontosan megfogalmazni, miért, de nem is tökös, nem is lattés, hanem valami egyéb kellemetlen mellékszaga volt. Nem volt vészes, de szerintem nem fogom újravenni, vannak ennél jobb illatú testradírjai a márkának.

Organic Shop Polishing Testradír Szederrel és Cukorral

Organic Shop Polishing Testradír Szederrel és Cukorral
2024. március 24.

Mostanában mindig organic shop testradírokat használok, általában szeretem őket, mert jó az áruk, sokáig kitartanak, és sokféle van belőlük, szinte mindig más fajtát próbálok.
Ezt tavaly nyár végén-ősz elején szereztem be és használtam. Nekem óriási csalódás volt, mentolos fogkrém szaga volt, a szederre még halványan sem emlékeztetett. A dolgát amúgy tette, de a szaga miatt alig vártam, hogy elfogyjon...