Juccimo

Regisztráció dátuma: 2012. január 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. január 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém
2020. május 23.

Alapjáraton Elmex fogkrémet használok, ebből egy mintát kaptam. Kíváncsi voltam, mert nehezen tudtam elképzelni a fogkrémet és a kókuszt egyszerre, de az eredmény meglepően kellemes, nem émelyítő az "íze". Viszont tényleg iszonyatosan szétszárítja az ember száját, mintha port öntöttek volna bele, muszáj innom utána. Ez nem kellemes érzés. Fehéríteni sem fehérít, mondjuk én ebben nem is hiszek. Maradok az Elmexnél.

Isana Miss Cara Mella Krémtusfürdő

Isana Miss Cara Mella Krémtusfürdő
2020. április 19.

Na jó, ez egy olyan saját márkás tusfürdő volt, amit nagyon szerettem! Elég sűrű, krémes volt, az illata pedig isteni. Az egyetlen bajom a kiszerelésével volt, gondolom, a Treacle Moon-t utánozta ez a sorozat, és ahhoz hasonlóan bődületes mennyiség, fél liter volt ez is, lehetett akármilyen jó illata, ennyit egyszerűen megun az ember... Viszont volt vagy 3-4 éve, mikor használtam, már nem lehet kapni, pedig lehet, hogy újravenném :)

Isana Provence Tusfürdő

Isana Provence Tusfürdő
2020. április 19.

Nem rajongok a drogériák saját márkás tusfürdőiért, az én bőrömet mindegyik kicsinálja. A levendula illatát is csak az utóbbi pár évben viselem el, szóval érthetetlen, miért éreztem tavaly a Rossmannban, hogy ezt nekem meg kell vennem. Az illata egyébként nem tiszta levendula, kicsit édesebb. Igazából nem volt csalódás, mert a bőrömet sem irritálta, de összességében elég kis semmilyen darab. Nem veszem újra.