Juccimo

Regisztráció dátuma: 2012. január 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. január 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Hautrein Pattanás Elleni Arcmaszk Problémás Bőrre

Balea Hautrein Pattanás Elleni Arcmaszk Problémás Bőrre
2022. április 18.

Szerintem is nagyon jó, szinte érzem, ahogy dolgozik az arcomon. Amikor csúnyább a bőröm, és kijönnek az arcomon-nyakamon a pattanások, akkor nagy segítség. Pedig nekem alapból száraz bőröm van, de a használata után frissebb, puhább, tisztább az arcom, szerintem egy picit hidratál is ez a maszk. Mindig van itthon, mióta a cinkeset kivonták(?), szerencsére ez legalább olyan jó (és lemosni is legalább olyan kínszenvedés).

Garnier Skin Naturals Nutribomb Mandulás Textil Maszk

Garnier Skin Naturals Nutribomb Mandulás Textil Maszk
2022. április 18.

A mandula miatt feltétlenül ki kellett próbálnom, a csomagolás színe pisztáciára-marcipánra emlékeztetett, és ez elég volt ahhoz, hogy bedobjam a kosaramba... Én jobban szeretem a vízszerű szérummal átitatott maszkokat, ez pedig, ahogy írja is, tejszerű, folyékony hidratálókrémhez hasonló maszattal van átitatva. Nagyon megszenvedtem a széthajtogatásával, és elég rosszul is illeszkedett az arcom alsó felére, elég ügyetlen a kialakítása. Hatását tekintve szerintem semmi extra, annyira nem, hogy amikor most gondolkodtam, milyen maszkokat használtam legutóbb, amikről véleményt írhatnék, erről meg is feledkeztem először... A használata után másnap ugyanúgy ott voltak az arcomon a száraz foltok sajnos. Legalább az illata nem volt kellemetlen. Megvan a kókuszos is, arra még kíváncsi leszek, a vélemények alapján az jobb, de ezt nem hinném, hogy valaha újra fogom venni.

Garnier Pure Charcoal Tisztító és Hidratáló Textil Maszk Tág Pórusokra, Fekete Alga Kivonattal

2022. április 18.

Az első pozitív meglepetés akkor ért, amikor kibontottam, és láttam, hogy szerencsére csak a maszk fekete, a szérum nem :D Azzal együtt, hogy szeretem a közelben tartózkodó családtagokat a különféle színű-mintázatú maszkokkal a fejemen riogatni, nem látom értelmét a színes és mintás textilmaszkoknak, a fekete még ráadásul kényes dolog is...
Na de vissza a témához. Nem rossz maszk ez, de kegyetlenül büdös vegyszerszaga van. Ha ezen felül tudunk kerekedni és a megfelelő ideig magunkon tudjuk hagyni, akkor viszont egész jól nyugtatja és hidratálja a bőrt. A szérum mennyisége elegendő, de szerencsére nem túl sok, nekem nem állt a tasak aljában a maradék, így nem kellett azon agyalnom, hogy a nyakam-dekoltázsom után még ugyan hova tudnám elkenegetni. Garnier maszkhoz képest egészen jó, nem bántam meg, hogy kipróbáltam, felülmúlta az elvárásaimat.