jucika81

Regisztráció dátuma: 2011. november 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. november 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

L'Oréal Nude Magique BB Krém

L'Oréal Nude Magique BB Krém
2013. február 18.

Egyet kell értsek Hankyval, nekem is nagyon jól működik... Kiegyenlít, egészséges ragyogás, hát nem is tudom...Leginkább egy régi Estee Lauder Day Wear színezett hidratálóra hasonlít, az is ilyen jellegű volt, de az arcomon nagyon jól működött.

Garnier Essentials Sensitive Nyugtató Tonik Vitaminnal

Garnier Essentials Sensitive Nyugtató Tonik Vitaminnal
2013. január 18.

Nemrég fedeztem fel ezt a kis csodát a Rossmann-ban. Vacilláltam, hogy a sokak által istenített Bioderma Sensibio-t vegyem meg, vagy ezt, de az anyagiak emellett szóltak (900 Ft). Nagyon jó kis termék, én mostanában a reggeli arctisztítást erre redukáltam, max a szemem megmosom, (itt annyira kemény a víz, hogy egy sima tiszta vizes arcmosakodástól is húzódik a zsíros bőröm) este pedig simán leszedi az összes sminket is, és pihe-puha az arcom, van, hogy a hidratálót is kihagyom. Na most ami a legjobb az egészben, hogy azóta gyakorlatilag nem jött ki rajtam pattanás. Ezt persze nem csak ennek tudom be, hanem annak is, kevesebb terméket használok-néha bizony túlzásba esem, és mindent magamra kennék, ha lehetne. Gyanítom, ez is közre játszik abban, hogy problémás a bőröm. Szóval most tényleg igaz a mondás, hogy a kevesebb néha több.! Az összetevői szépek, nyugatat is, puha is a bőröm, szóval nálam eddig csillagos5!

MAC Crème Matifiante Mattító Gél

MAC Crème Matifiante Mattító Gél
2012. december 14.

Nagyon jó kis termék, simán teljesíti amit ígér. Még a nyáron szereztem be, esküvőre voltunk hivatalosak, és a smink alá használtam a homlok-áll részre, ahol pillanatok alatt szokott zsírosodni. Gyakorlatilag 40 fokban is bírta több órán keresztül, igazítás nélkül. Csak ajánlani tudom, mert bár elég drága, nagyon sokáig elég.
Update: le kell vonjak egy pontot, mert az egy éves termék teljesen használhatatlan lett sajna. Nem tudom, mennyi a szavatossága, de nekem ezt a kicsi tubust nem sikerült elhasználnom egy éven belül. Darabokban jön ki belőle a primer, de teljesen alkalmatlan lett- szóval kuka:(