Jucsi10

Regisztráció dátuma: 2016. január 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2019. február 21.

Nem szoktam alapozni magam, egy különleges alkalomra vettem meg az alapozó 20-as árnyalatát.
Eddig kétszer használtam, elsőre nem volt túl meggyőző, a fele ennyiért kapható hab állagú alapozóm jobban tetszett, de második alkalommal már jobb volt.
Nekem túl sűrű, nagyon nehéz kimosni az ecsetemből, az arcomról pedig kétszeri mosásra sikerült leszedni.
A fedése jó, de biztosan van ennél jobb alapozó is. :)

Miss Sporty Really Me! Glossy Liquid Lip Balm

Miss Sporty Really Me! Glossy Liquid Lip Balm
2019. február 17.

A really pink árnyalatot vettem meg, farsangi tavasztündér jelmezemhez gondoltam, hogy kellemes lesz ez a szín az ajkaimon.
Ennyi pénzért nem vártam csodát, a szaga nagyon mű, kicsit féltem is, nehogy bajom legyen tőle.
A színe kellemes, így nekem teljesen bevált a szagot leszámítva.

Nature Box Kókusz Sampon

Nature Box Kókusz Sampon
2019. február 17.

A sok ajánlás miatt gondoltam, hogy kipróbálok egy Nature Box terméket. A Müllerben erre a kókuszos samponra esett a választásom.
1600 Ft-ért jutottam hozzá, amit egyébként nem sokallnék, ha valóban hasznos termék lenne.
Az illata nagyszerű, nagyon kellemes, édeskés. Első használat után vártam, hogy puhább, selymesebb lesz tőle a hajam, de semmi. Szárította már első használat után is, így nem szívesen mosom vele újra a hajam.
2x használtam, azóta még nem voltam rákényszerülve, hogy újra azzal mossam a hajam.

1 smink

1 ÖSSZETEVŐ