juctus

Regisztráció dátuma: 2012. október 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. október 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Joico K-Pak Sampon

Joico K-Pak Sampon
2015. augusztus 25.

Már március közepétől használom ezt a sampont hetente egyszer, és még mindig van benne valamennyi az alján, olyan 3-4 használatra biztos, sőt lehet többre. Nagyon gazdaságos, mert annyira jól habzik, hogy az én nagyon dús, hosszú hajamra egy kisebb diónyis is elég, ami úgy felhabzik, hogy néha már azt érzem, sok is. A hajam egyébként nagyon szereti, mióta beiktattam a hajápolási rutinomba, a hajam sokkal kezelhetőbb, puhább, élettel telibb. Tényleg nagyon drága, de nekem megérte, mert nagyon gazdaságos egy termék.

Balea Lovely Lábfürdető Kristályok

Balea Lovely Lábfürdető Kristályok
2015. augusztus 25.

Telejesen odavagyok az illatáért. Édeskés, de ugyanakkor van egy kis fanyarság, üdeség benne a mentának köszönhetően. A nagy hőségben volt igazán jó lábfürdőzni ezzel a termékkel. A lábaim imádják ezt a fajta kényeztetést. Én ezt a tasakot 2 alkalommal használom el, szerintem bőven elég belőle egyszerre a fele, így is nagyon intenzív az illata.

Avon Naturals Zöld Tea és Verbéna Testpermet (régi)

Avon Naturals Zöld Tea és Verbéna Testpermet (régi)
2015. július 14.

Nagyon friss, üdítő illat. Nyárra szerintem tökéletes, jól esik a használata a nagy hőségben. A tartóssága persze nem valami csúcsszuper, de szerintem egy testpermettől ilyen téren nem lehet sokat elvárni.