Jucushh

Regisztráció dátuma: 2015. február 9.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. február 9.
Bőrprobléma: -

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2018. július 21.

Ha jól számolom, akkor már 10 éve vagyok a cicaszemek híve. Kezdetben a Miss Sporty szemhéjtusát használtam, utána a Maybelline Master Precise folyékony szemhéjtusát. Nem voltak rosszak, de mindkettőben találtam kivetnivalót. Majd beruháztam egy Sigma szemhéjtusra és egy hozzá tartozó ecsetre, NY-ban vettem és hazaérve próbáltam ki először, na az volt a legborzalmasabb. Szóval nem minden arany, ami fénylik. Végül megvettem ezt a zselés szemhéjtust és egyértelműen a legjobb, amit valaha próbáltam. Nem kenődik, könnyű vele dolgozni, jó a formulája, a nap végéig kitart a helyén. A hozzá való ecsetet én nem tudtam használni, túl parányi. Sigma ecsettel használom, hát így együtt álom combo.

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade
2018. július 21.

Nagyon remélem, hogy legalább még 50 évig fogják gyártani a terméket, mert soha sem szeretnék másra váltani. Nem értek a sminkeléshez, nem is vagyok ügyes benne, de ezzel a pomádéval és a hozzá tartozó ecsettel tényleg tökéletes szemöldökeket tudok minden reggel varázsolni. Egyébként anno drogériás szemöldökceruzákat vagy port használtam és hozzájuk viszonyítva ez a termék teljes mértékben vissza hozza az árát. Mindenkinek csak ajánlani tudom, imádom a vele való munkát és a végeredményt is!

Anastasia Beverly Hills Brow Brush #12

Anastasia Beverly Hills Brow Brush #12
2018. július 21.

A pomádéval együtt volt csomagolva, így olcsóbban sikerült megrendelnem, mintha külön vettem volna. Véleményem szerint ez nem csupán egy agyonhypeolt termék, tényleg álom! 1 éve minden egyes nap használom és semmit sem veszített a formájából, nem potyognak a szálai, nagyon jó minőségű az ecset. Valóban megkönnyíti a termék felvitelét. Nem vagyok sminkes, soha nem is voltam ügyes ezen a téren, de a szemöldömöket sokan dícsérik :-)

1 MÁRKA