Judiit

Regisztráció dátuma: 2011. április 30.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2011. április 30.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF25

Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF25
2021. május 9.

Nem nagyon vagyok oda a márka termékeiért. Jó pár alapozójukat kipróbáltam, de eddig semmi nem jött be , illetve sosem volt az a wow hatás , mostanáig.... Nagyon kedvesek voltak a Douglasban, mikor érdeklődtem az alapozóról, rögtön kaptam is egy kis mintát tégelyben. Másnap alapozó fel, hihetetlen mód pont jó lett a szín is . :) Könnyen eldolgozható, mégis photoshop hatás. Nem emeli ki a ráncokat, egyenletesen elfedi a bőrhibákat. Nem szárít, nem zsírosit, Maszk alatt ez is kopik, de szépen, nem feltünően. Nekem nagyon bejön. Megy az 5 csillag.

Dove Nourishing Secrets Restorative Winter Ritual Tusfürdő

Dove Nourishing Secrets Restorative Winter Ritual Tusfürdő
2020. december 12.

Nekem nagyon nem. :( Csomagban költözött hozzám, így csak zuhany közben tudtam az illatát megnézni, Nekem ebben semmi téli, semmi karácsonyi. Enyhe szantál illat, semmi több, Az állaga.... fuh... hogy én hogy utálom ezt a sűrű, krémes alig habzó valamit. Első használatkor azt hittem, hogy véletlen a testápoló került a zuhanyzós cucccok közé. :) . Szóval nekem ez egy totátlis pénkidobás volt.

Essence You Better Work! Lenght Definition Vízálló Szempillaspirál

Essence You Better Work! Lenght Definition Vízálló Szempillaspirál
2020. május 2.

Mellényúltam . A dúsító verzát szerettem volna megvenni. Ha már megvettem, akkor használom is, de nem vagyok tőle elájulva. Szép hosszú , szétválasztott pillákat csinál, de nincs az a wow hatás. Nekem ő hétköznapra , rohangálni oké, de nem lett a kedvencem.

1 MÁRKA

12 ÖSSZETEVŐ