Judiit

Regisztráció dátuma: 2011. április 30.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2011. április 30.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Sleek Goodnight Sweetheart I-Divine Palette

Sleek Goodnight Sweetheart I-Divine Palette
2019. december 7.

Update update-je :) Folyamatosan látom a Müllerek polcain. Most nemég még akciós is volt.

update:
Nem tudom, hogy gyártják vagy nem gyártják, de amazon oldalán van. Ami meglepőbb , hogy ma az esztergomi Müller Sleek polcán láttam :) Szóval csajok indulás a Müllerbe, ha kell ez a szuper kis paletta. Nálam imádás van mióta megkaptam.

Sajnos limitált, de azért fellelhető belőle itt-ott vadiúj példányban. Német amazon oldalát betámadtam és már nálam is a kicsike. Gyönyörű színek, mályvás, lilás.... tökéletes árnyalatok a zöld szeműeknek. Már imádom :) . A minőség a megszokott. Iszonyúan pigmentált, de kicsit porzó festékek, amik viszont meseszépen satírozhatók. Nekem bejön , mint eddig az összes Sleek palettám.

Inglot Freedom System Paletta [4]

Inglot Freedom System Paletta [4]
2019. december 6.

Már évek óta megvan. Hasznos kis paletta. Megveszed 4 kedvenc szined és csak bepattíntod. Kivenni sem bonyolult belőle és máris mehet a cserebere. A hsználat során a tetőn lévő Inglot felirat megkopott, de így is még évekig fog szolgálni ez a mágneses tartó.

Essence Hello New York Eyeshadow Palette

Essence Hello New York Eyeshadow Palette
2019. október 23.

Egyszerűen szuper paletta. A fehér kéken irizáló szín fogott meg elsőre, gyönyörűséges. A paletta minden színe egy kis csoda , a pan nem adja vissza a szépségüket, csak felkenve bújnak elő a rejtett huncutságok. Álomsminkeket lehet vele készíteni, nem potyog, egyszerűen , gyorsan satírozhatóak az árnyalatok. Amiért viszont megválnék tőle az az, hogy az én színeimmel sajnos nem működik :( Túl hideg sajnos .

1 MÁRKA

12 ÖSSZETEVŐ