JudithBeauty

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Avon Planet Spa Heavenly Hydration Testradír

Avon Planet Spa Heavenly Hydration Testradír
2021. április 10.

Nagyon bevált ez a testradír. Érdekes, hogy amíg a testápoló balzsamja ( szintén az olívaolajos ) nekem nem tetszett, a radírja nagy kedvenc lett. Előtte a kolumbiai kávésat használtam, de az olívás talán még jobb is.
Szépen radírozza a bőrt, nem szárít, és az illata is szuper. A szemcsék pont megfelelően radíroznak, nagyon finom tapintású lesz utána a bőröm.
Mindenképp újra fogom venni.

Garnier BIO Anti-Age Nappali Krém Levendulával

Garnier BIO Anti-Age Nappali Krém Levendulával
2021. április 10.

Engem a levendula tartalma és illata csábított vásárlásra. És persze a megjelenő, apró ráncocskák. 2 tégely elhasználása után észrevehetően szebb, simább lett az arcbőröm. Sűrűbb állaga ellenére nagyon hamar beszívta a bőröm, nem okozott pattanásokat, kiütéseket.
Mondjuk, a kor előrehaladtával egyre szárazabb a bőröm, tehát bevált ez az arckrém. Engem az intenzív levendula illat sem zavar, sőt inkább megnyugtat.
Többszörvevős lesz. Megérdemli nálam az 5 csillagot.

Palmolive Gourmet Berry Delight Krémtusfürdő

Palmolive Gourmet Berry Delight Krémtusfürdő
2021. március 16.

Isteni finom illata van, igazi gyümölcsös kényeztetés számomra. Sűrű, krémes az állaga, a habzása szuper, és nem is szárít. A hidratáló hatása is jó, így nem muszáj testápolóval kenegetnem magam utána. Nagyon bevált, többször újravevős termék.

3 ÖSSZETEVŐ