Best of Beauty 2019

JudithBeauty

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nivea Invisible for Black & White Clear Izzadásgátló Spray

Nivea Invisible for Black & White Clear Izzadásgátló Spray
2019. július 15.

Az új csomagolású változatot próbáltam ki, aminek a teteje már sokkal praktikusabban nyílik. A fekete ruhákon, felsőkön kicsit nyomot hagy, ha nagyobb mennyiséget fújok, de az izzadással egész jól megbirkózik. A 48 órás hatás itt is túlzás!
Az illata erősebb, mint vártam, néha fullasztó, de el lehet viselni. Nyáron önmagában nekem kevés, kell hozzá társítani golyós dezodort, vagy stiftet.

Fa Beach Happy Hour Daiquiri Watermelon Tusfürdő

Fa Beach Happy Hour Daiquiri Watermelon Tusfürdő
2019. július 13.

Nagyon kellemes, tengerparti, nyári illat. Főleg a görögdinnye dominál benne, de egyszerre kevesebb mennyiség is elég belőle, mert az édes illata töménnyé, émelyítővé válhat. Jól habzik, de picikét szárítja a bőrt. Egyenlőre szeretem, de a többi limitált tusira is kíváncsi vagyok.

Avon Anew Reversalist Complete Renewal Éjszakai Krém

Avon Anew Reversalist Complete Renewal Éjszakai Krém
2019. július 5.

Átlagos arckrém 35 év felett, semmi extra. Úgy gondoltam, hogy éjszakára szerintem pont ez a töménységű, sűrűbb krém kell nekem, de mégsem lett kedvenc. A nyári hónapokban csak nagyon vékony rétegben kentem fel, mert "izzadni" kezdett a bőröm tőle. Nappali arckrémével együtt használtam, de az éjszakai krémnek finomabb az illata.
1 tégely elhasználása után a tapasztalatom: minimális mértékben feszesít, és a mimikai ráncokat halványítja, viszont mégsem elég. A hidratáló hatása pedig csak közepes. Lehet, hogy hosszabb távon jön meg a hatása, de inkább más márkára váltok éjszakai krém terén.

3 ÖSSZETEVŐ