judithsmith007

Regisztráció dátuma: 2014. február 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. február 9.
Bőrtípus: -

Megnézem

Gres Cabochard 2019

Gres Cabochard 2019
2021. január 17.

Megjött az igazi őszies, ködös idő. Gondoltam, akkor ideje kipróbálni ezt az illatot, amit hónapokkal ezelőtt szereztem be. Nem tudom még igazából, hogy is állok vele. Vonz és taszít egyszerre. Semmi édesség, semmi, amit eddig megszoktam. Egész nap érzem magam körül. Olyan, mint amikor elmegy az ember mellett egy pipázó ember és a pipafüst az orromba mászik. Először kicsit felháborodok, de aztán szeretnék újra beleszippantani, mert van benne valami különös, ami vonz maga után. A leszáradása is egészen furcsa, több fázison megy keresztül a nap folyamán. Estére kicsit megszelídül, egzotikussá válik. Vajon mi lesz ennek a vége?
Update: Valahogy nem nekem való, bár kétségkívül minőségi illat. Feltettem eladásra. Jelenleg hiánycikk.

Revlon Rouge EDT

Revlon Rouge EDT
2020. február 26.

Valamikor régen több üveggel is elhasználtam. Púderes illatra emlékszem. Akkor tetszett. Mai ízlés szerint lehetséges, hogy egy kicsit "to much" lenne. Az üvege brutál volt, egy nagy piros száj. Szívesen kipróbálnám újra, de sehol sem kapható már.

Chloé Nomade EDP

Chloé Nomade EDP
2020. január 30.

Szóval. A hétvégén kipróbáltam pár újdonságot. A Nomade-ot sajnos csak papírcsíkon, mert már mind a két csuklóm "foglalt" volt. Hát bizony nem tetszett elsőre, sőt másodikra sem. Az a furcsa kesernyés valami bizony túl sok(k) volt. A papírcsíkot letettem az asztalra. Pár óra múlva elsétálva mellette valami elképesztően különleges, EGYEDI, semmihez sem hasonlítható illat csapott meg. Ha ez bőrön is így fog működni, én bizony beruházok egy üvegre, mert nem tucatáru. Megelőlegezem az öt csillagot. Már alig várom a következő lehetőséget a kipróbálásra, most már magamon.
Bőrön is tökéletes, tartós. Pont az a jó benne, hogy egészen más, mint amire esetleg számít az ember. A sálamon még egy hét múlva is éreztem az illatát. Megveszem!
Legújabb tapasztalatom. Öt éves óvodás "nagyfiú mondta nekem:"Óvónéni, de jó illatod van, ebben sok finom virág van." Na ettől több nem is kell! Ez az új signature illatom. azt hiszem jó sokáig nem cserélem másra.