juditjanka

Regisztráció dátuma: 2013. június 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. június 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Batiste Dry Shampoo Medium and Brunette

Batiste Dry Shampoo Medium and Brunette
2020. január 20.

Szerintem már elképzelni sem tudnám az életet nélkülük. Vagyis elképzelni el tudnám, csak a hajam lenne undorító abban a világban. :D Annyira csodásak ezek a szárazsamponok, de a legjobb ez és a dark verziója. Semmi nem látszik, teljes hihetetlenség. :D Minden alkalommal, amikor ráfújom a hajamra évek óta, rájövök, mennyire jó, hogy létezik. Óriási szeretet (pedig már kezd nagyon emelkedni sajni az ára), és egymillió csillagot érő termék. :))

Clinique Take The Day Off Cleansing Balm

Clinique Take The Day Off Cleansing Balm
2020. január 20.

Nagyon jó a textúrája ennek a cuccnak, komolyan. Mindig meglepődök a használatakor. Nekem elsősorban szájsminkek lemosására vált be -- főleg, mert picike kiszerelésben is lehet kapni, ami tökéletesen elfér táskában, és a matt rúzsokat gyorsan és könnyedén leszedi egy este során, hogy hipp hopp újra lehessen festeni azonnal, ne gusztustalanul rétegezze az ember, ha már muszáj megigazítani valamiért. A legdurvább, olajos lemosóval is vakarászós rúzsokat is egy törléssel lehozza! Arcon is szépen leoldja a festéket, szempillaspirált, nekem a szempillámon nagyon megragadt mondjuk, és utána furán homályosan látok mindig, de nem megy a szemembe, csak nem tudom. Emiatt azonban nem vonok le pontot, lehet valamit bénán csinálok, de alapvetően sem erre használom. Már pedig tagadhatatlanul imádok vele lemosni rúzsokat, nem adnám semmiért.

The Ordinary Alpha Arbutin 2% + HA

The Ordinary Alpha Arbutin 2% + HA
2020. január 20.

Nagyon szép bőrt eredményez néhány nap használat után. Magam is meglepődtem ezen, mert a Krémmánia leges szérumok sajnos nálam semmit nem ért, sőt inkább egy plusz zavaró rétegként funkcionált. Ezt csak estére szoktam felkenni, de csodás a hatása hosszú távon. Szépen halványítja a sebhelyek miatti foltokat, így összességében egységesebb a bőröm tőle. Van, hogy hidratálókrém nélkül teszem fel este, nem szárítja vagy hámlaszta le a bőröm másnapra, hogy csúnya legyen. Nagyooooon jó kis szérum, azon kevesek egyike, ami működik az arcomon. :)