juditjanka

2040 pont

Regisztráció dátuma: 2013. június 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

2040 pont

Regisztráció dátuma: 2013. június 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Schauma Hajsampon Keratin Strong

Schauma Hajsampon Keratin Strong
2021. november 23.

Egy rendes, jó sampon, az áráért pedig tökéletes. Nyilván van azért jobb, de télen, szárazabb hajra teljesen megfelelő. Szépen habzik, nincs benne szilikon, jó illata van, és rendben tartotta a hajam a használata alatt.

Nuxe Very Rose Delicate Cleansing Oil

Nuxe Very Rose Delicate Cleansing Oil
2021. november 23.

Szokásos problémája az ilyen olajos típusú lemosónak, hogy homályosítja a látást használat után, nagyon rossz... Sminket hát érdekesen szedi le, pl sima szempillaspirált szétmaszatol, nem jó egyáltalán az illata. Legalább akkor lenne illatmentes, de még az sem, pedig hát ezt ígéri. Égeti a szemet amúgy, nem nagyon, de azért érezhető. Csak azért 3 csillag, mert amire vettem, azt azért nagyjából jól teljesítette: lerobbanthatatlan vízálló spirált szépen szedi (fura mód ellentétben a sima spirállal, amit két lemosás után is csak maszatol).

Clarins Extra-Firming Energy Radiance-Boosting Wrikle-Control Nappali Krém

Clarins Extra-Firming Energy Radiance-Boosting Wrikle-Control Nappali Krém
2021. november 23.

Mintám volt belőle, de ez is elég volt ahhoz, hogy bebizonyosodjon, nem kell erre vágynom. Tényleg nagyon kellemes illata van, jó a textúrája. Ezek alapján azt hittem, a bőrömön is csodás lett, de mégsem. Nem szívta fel a bőröm, nagyon fura réteg keletkezett rajta, majd csomókba kezdett állni, ahogy próbáltam eldolgozni. Nem vittem fel sokat, ez biztos, mert nagyon száraz a bőröm, kb. lehetetlen is túllőni rajta hidratálóval. Volt egy szép fénye a krémnek (gondolom ettől is életteli lesz a bőr optikailag), de ez a csomósodás több alkalommal előjött. Amikor lemostam, mert kezelhetetlen volt, szinte fellélegzett a bőröm. Meghagyok két csillagot, mert lehet, más bőrtípuson jobban viselkedik, de elég nagy csalódás.