JuditJuhasz

Regisztráció dátuma: 2018. október 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. október 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Vichy Normaderm Phytosolution

Vichy Normaderm Phytosolution
2019. december 26.

Mintát kaptam belőle ami elegendő volt 2 hétig,minden nap reggel és este használtam így bőven megmutathatta ennyi idő alatt,hogy mit tud!(Azóta beszereztem az 50 ml -es változatot).

Megannyi márkatermék kipróbálása után végre megtaláltam a számomra tökéletes krémet!!A mitesszereim száma kevesebb MINT felére csökkent,a bőröm hidratált,néha van 1-1 pattanásom de igazán ritka.

Ami a legszuperebb,hogy az általában extra zsíros és fénylő arcbőröm nap végéig alig zsírosodik!

Meg is jegyzik többen a használata óta,hogy szép a bőröm.

Nekem csodaszer 🙂( Pedig eddig a Vichy termékei nem váltak be).

Ben & Anna Provence Deo Stift

Ben & Anna Provence Deo Stift
2019. január 29.

Imádom!!!!!!!!Nálam abszolút befutó minden tekintetben!!Egész nap finom levendulaillatom van,egyáltalán nem izzadok és a legcsodálatosabb,hogy természetesek az összetevői!Úgy jutottam hozzá,hogy a DM-ben kiárusították ezt az egy illatot(580 Ft volt),és gondoltam egy próbát megér ...Hatalmas szerencse,hogy kipróbáltam mert örök szerelem! Az ára elég borsos de nekem így is megéri ezután!Repül az 5 csillag!!!!!!!!

Armonia Helix Active Öko Csiga Arckrém

Armonia Helix Active Öko Csiga Arckrém
2019. január 29.

Egy termékmintát kaptam belőle és amióta először felkentem csak erről a krémről ábrándozom és arra jutottam,hogy mindenképp megveszem ,mert csodálatosan hidratál és feszesít ami így a 30-as éveimben bizony a legjobb dolog!Nekem imádja a bőröm,leírhatatlanul szép és selymes tőle!Egy kivetnivalót találtam,az pedig az illata!Szerintem lehetne kicsit finomabb :)De ettől függetlenül 5 a csillag :)!!!!!!!!