juditkaa70

Regisztráció dátuma: 2013. november 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. november 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Szálbehúzásos Arcfiatalítás/Lifting

Szálbehúzásos Arcfiatalítás/Lifting
2022. január 21.

Legjobb arcfiatalítás felső fokon. Minimális kellemetlenséggel jár a bio szál beültetés. A kezelésnél első eljárás az érzéstelenítő injekció, majd ezt követően a bio szálakkal az arc kontúrozására kerül sor. A megereszkedett bőr liftingje. Szinte azonnali és hosszú távon is tartósabb a hatása. Én csak arcon csináltattam meg, de örülök, hogy beruháztam az esztétikai szépítkezésre. Az ár egyéni, függ a terület nagyságától és más testrész ( kézfej, nyak) A kezelés után kicsit feszülő érzés volt tapasztalható, 1 napig jegeltem a helyét, és magas párnán aludtam.

MEDICAL BEAUTY For Cosmetics Hair Long&Strong Intensivpflege Shampoo

MEDICAL BEAUTY For Cosmetics Hair Long&Strong Intensivpflege Shampoo
2021. december 26.

A sampon maga a garancia a gyönyörű hajért. Tápláló, hidratáló, és mégsem zsírosítja a hajamat. Dús, nagyobb volument ad hajamnak. A spray kondiciójával együtt használom. Könnyen kifésülhető az amúgy is nehezen kezelhető hajam. Nagyon elégedett vagyok a márkával.

MEDICAL BEAUTY For Cosmetics Hair Plus Hightech-Serum

MEDICAL BEAUTY For Cosmetics Hair Plus Hightech-Serum
2021. december 26.

Most először próbálom a márkát, több terméket is vásároltam online. A téli időszakban mindig küzdők a hajhullással, ezért kerestem valami hatásos hajhullás elleni terméket. Hajmosás után szoktam, szétoszlatni a fejbőrömön. Több hete használom hajmosás után, igen hatásos hajhullás ellen, az amúgy is gyorsan növekedő hajam folyamatát felgyorsította, több baba hajszálam is lett. Nagyon jó cucc, meggyőzött a márka!

420 ÖSSZETEVŐ