juditkaa70

Regisztráció dátuma: 2013. november 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. november 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Instytutum Transforming Melting Cleanser

Instytutum Transforming Melting Cleanser
2020. január 25.

Most nagyon rá vagyok kattanva erre a márkára, sok pozítivumot olvastam róla külföldi honlapján. Csúcsszuper kategóriás arclemosó. A vízzel érintkezve, lágy emulzióvá válik és erőteljesen hidratálja a bőrt smink eltávolítás után is, egyáltalán nem szárít, pedig kombinált bőrtípusom van és vízhiányos a bőröm. Anti-anging hatása mérsékelt, mélyen tisztítja a pórusokat, és üdévé varázsolja a bőrt.

Instytutum Flawless Hydra Mist

Instytutum Flawless Hydra Mist
2020. január 25.

A márkához hűen ilyet is vásároltam. Arctisztítás után és a nappali krémje előtt használom, felfrissítem a bőröm. Külön tetszik, hogy alkohol- és illatanyagmentes. Csak ajánlani tudom a márkát! :)

Instytutum C-Illuminating 3D Moisturizer

Instytutum C-Illuminating 3D Moisturizer
2020. január 24.

Azt gondoltam,hogy a Shiseido Super Revitalizing Cream-et nem lehet, felül überelni,de lehet! Most ezt a krémet rendeltem meg magamnak. Hát, mit ne mondjak isteni! Maga a krém rózsaszínes, állagra kicsit gazdag, de kombinált bőrtípusom bírja,nem fényesedik ki a bőröm. Erős a hidratáló hatása, annyira megszépíti a bőrt, hogy az hihetetlen, pedig 50 éves vagyok. Más pozítivuma, hogy akinek esetleg vannak pigmentfoltjai erőteljesen halványítja.

317 ÖSSZETEVŐ