juditkovacs0225

Regisztráció dátuma: 2017. január 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. január 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Aqua Mundi Natúr Testápoló

Aqua Mundi Natúr Testápoló
2017. február 8.

Az Aqua Mundi termékek közül a kézkrém mellett ez a másik nagy kedvenc. Nagyon jó állagú, (de ez minden aqua mundi termékre jellemző) könnyű textúrájú testápoló.Úgy ápolja a bőrödet, hogy észre sem veszed, nem zsíros, nem nehéz felkenni, pedig tele van ápoló olajokkal.Az illata szintén az aqua mundi termékekre jellemző kellemes illat.Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!

Aqua Mundi Körömvirágos Kézkrém

Aqua Mundi Körömvirágos Kézkrém
2017. január 25.

Örömmel látom, hogy egyre több aqua mundi termék jelenik meg itt ezen a fórumon is. Jó ideje már ezeket a termékeket használom de biztosan állíthatom, hogy a natur kozmetikumok között a legjobb választás. A kézkrém az aqua mundi termékek közül is a legjobb legalábbis az én tapasztalataim szerint. Kellemes érzetet biztosít és nagyon jó illata kézmosástól kézmosásig megmarad.

Aqua Mundi Levendulás Szappan

Aqua Mundi Levendulás Szappan
2017. január 12.

Nagyon kellemes, és nagyon jó tisztító hatású szappan. Nem szárítja a bőrt, a gyakori kézmosások ellenére sem. Nagyon megszerettük, eddig csak folyékony szappanokat használtunk, de amióta ezt a szappant megismertük, nem kell más. Nem csak kézmosásra, hanem fürdéshez és tusoláshoz is ezt használjuk. És az összetevőket tekintve biztosak lehetünk benne, hogy nem mérgezzük a bőrünket.