judittt

Regisztráció dátuma: 2013. november 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. november 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Shiseido Sports BB Wetforce Quick Dry SPF50+

Shiseido Sports BB Wetforce Quick Dry SPF50+
2020. július 18.

A régi (narancs feliratos) változatát imádtam, ezért nyugodt szívvel rendeltem meg ezt is, ugyanabban az árnyalatban (medium). Tulajdonképpen egyetlen jó dolgot tudok mondani róla, hogy tartós.
A közepes árnyalat túl sötét, a fedése elég erős, ami azért is baj, mert a sárgás tónusú bőrömtől elüt, és csúnyán látszik, ha nem sikerül jól eldolgozni a széleket. Márpedig nem sikerül, mert olyan sűrű és olyan gyorsan szárad, hogy csak részletekben merem felkenni (egyszerre egy orca + áll, vagy homlok) mert mire a teljes arcomon eloszlatnám, megszárad. Rajtam nem bőrfényű, órákig inkább porosan száraz, majd ahogy telik az idő, jobban egybeolvad és természetesebb lesz.
Azért nem egy pontot adok rá, mert annyira elégedetlen vagyok vele, hogy az is felmerült már bennem, hogy hamisítvány kaptam. (Az egyik nagy és ismert webshopból rendeltem, nem gondoltam volna, hogy nem biztonságos.)

Lush Powdered Sunshine SPF15 Hintőpor

Lush Powdered Sunshine SPF15 Hintőpor
2020. május 13.

Teljes testre akartam használni (az arcom fényvédelme többszörösen megoldott, hála más, kedvenc termékeimnek), de egyszerűen képtelen voltam normálisan felvinni. Egyrészt porzik, hullik mindenhova, másrészt vastagon a tenyeremre tapad (és nem azért, mert leizzadtam volna a fényvédőzésben :D), amit aztán alig tudok levakarni. Többször nekifutottam, de végül feladtam. Csak azért nem 1 pontot adok neki, mert hiszem, hogy van olyan alkalmazási mód, amivel ez működhet... Azt azonban nem tartom reálisnak, hogy extra eszközöket vigyek magammal, csak hogy fényvédőzni tudjak. Fáj a szívem, hogy 2 pontot kell adni, mert nagy Lush rajongó vagyok, de ez nem jött be.

CliniqueFIT Workout Makeup SPF40 Alapozó

CliniqueFIT Workout Makeup SPF40 Alapozó
2019. július 12.

Nyárra kerestem közepes fedésű, mattító alapozót magas fényvédőfaktorral, így esett rá a választásom, a medium light árnyalatot vettem meg. A fedése valóban közepes, kellemes viselet, nem nehezíti el a bőrömet. Azt azonban nem mondanám, hogy mattít, a légkondis irodában is fénylik az arcom délutánra, edzés, izzadás, pára nélkül. Szerencsére a Paula's Choice mattító arckrémemmel együtt tudom használni, anélkül nem tudom, mit kezdtem volna vele. Ugyanilyen árban és ugyanezzel az ígérettel a Shiseido Wetforce BB kréme nekem 100x jobban bevált. 4 csillagot érdemelne, de nem ennyi pénzért. Az ár-értek aránya miatt csak 3.

1 ÖSSZETEVŐ