JuditTTT

Regisztráció dátuma: 2015. július 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. július 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Bondi Sands Gradual Fokozatos Önbarnító Tej

Bondi Sands Gradual Fokozatos Önbarnító Tej
2021. október 28.

Ó, ez nagyon jó termék! Mindent hoz, ami a leírásban áll. Az összetevőlista ennél azért hosszabb, de nincs benne semmi rettentő. Kókusz illata van nem önbarnítószagú, olyan mint egy lotion, voltaképpen barnulsz tőle, de közben bőrt is táplálsz vele. Elsőre a nagyon fehér bőrön látszik szépen, utána felépül és akármeddig lehet sötétíteni. Én 2-3 naponta kenem és teljesen megfelel a szín, amit ad. Arcra a Revolution barnító cseppjeit használom, de amúgy ez a krém is jó arcra. Azért a tenyeredet mosd le rendesen :D de a kézfejedet meg ujjakat ne hagyd ki. Ja és tök jó lábfejre, mert azt habbarnítóval nehéz megoldani, ezzel meg teljesen egyenletes, természetes, nem foltos, nem száraz.

Revox Kollagén Aminosav+Ha Hidratáló

Revox Kollagén Aminosav+Ha Hidratáló
2021. október 19.

Maradok a Green Piggy Jella Pack-nál, de ha az nincs, akkor ez egész jó kiváltani. Kevés van benne sztem mind hatóanyagban, mind mennyiségben, inkább kollagénes krémek mondanám, tehát a hidratációban jobb, mint a kollagén bevitelében, tehát feszesítést ne várj tőle. És az árát javítani kellene, nem ennyibe kerül, olyan 2500 körül van 30 ml.

Revox Just Q10

Revox Just Q10
2021. október 19.

Meg vagyok lepve, nem vártam, h. ennyire jó terméket találok ennyi pénzért, ilyen könnyen elérhetően. Nem vártam sokat tőle, maximálisan túlteljesített. Elkezdek Q10-et szedni rendszeresen az biztos, mert, ha belül is azt csinálja, amit a fejemmel, akkor igen jól járok. Állagra tényleg olajos, de sztem beszívódik rendesen, ha vizes szérumokat, tonikokat teszel fel előtte, nem pedig vmi nehezebbet. Vagy tedd a krémedbe és az segít bevinni. Én reggel, este teszek belőle 2-3 cseppet, vagy szólóban, vagy krémben. Előtte a rutin többi tagja, reggel lemosás, Cerave lemosó, tonik: retinolos, vagy cica tonik, vagy hyaluronos, pl. Hada Labo, utána a peptidjeim az Ordinary-től, majd ez, végül egy krém+szemránckrém (én koreaiakat használok ezekből), rá egy könnyű fényvédő, este ugyanezek, kivéve peptid (és nyilván nem fényvédőzök a Hold ellen :D) helyett egyik nap c-vitamin, másnap retinol 1%-os. Szoktam hámlasztani, olyan 3-4 alkalommal hetente, BHA. Amikor ezekhez hozzáadtam a Q10-et azért meglepő volt, h. tudott szintet léptetni. Alapvetően egy élettelibb, ragyogóbb bőrt eredményez, hegek, pattanások, kis erecskék, pórusok, szóval az általános bőrhibák szépen és látványosan visszahúzódnak tőle, valahogy egybeáll jobban, az egész arcom üdébb, már nem Corpse Bride-ra hajazok önbarnító nélkül, hanem Lady Mary irányba sikerült eltolni. :D Sztem ez porcelánfehér bőrűeknél alapprobléma, h. betegnek nézünk ki smink és/vagy barnaság nélkül. Ez segít, h. az a nagyon fehér bőr, ha már ezt osztották és egyébként mi szeretjük is, akkor ragyogjon és egészségesnek nézzen ki, ne pedig tüdővészesnek. Amit én nagyra értékelek, h. a fekete karikákon is javít, nem rengeteget, azt nem tud nyilván, de úgy jobb az árnyalatuk és könnyebben korrigálhatóak. Plusz, amit még észrevettem, h. retinollal a legjobb az eredmény, másnap reggel nagyon baba a fejem tőle. Smink se nagyon kell utána, max kis korrektor, alá meg a napvédő nyilván. Azért 35+ korban ezt már nagyon is értékelni kell és ez a Q10+retinol kombónak köszönhető nálam.