JuditTTT

Regisztráció dátuma: 2015. július 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. július 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Bondi Sands Self Tanning Foam Dark

Bondi Sands Self Tanning Foam Dark
2020. május 17.

Megkövetem magam. Meg kellett tartanom, mivel ugye most nem tudunk semmit eladni, így úgy voltam vele, na lássuk teljes testen. Felkentem. 6 óra után lemosás. Másnap egy egészen enyhe narancsos beütése van, de amint lemosakodsz szappannal az is eltűnik és marad egy szép, napozni voltam szín. Ez az én fehér bőrömön jól néz ki, olyan 3 árnyalattal mélyebb, mint amilyen amúgy vagyok és ez nekem elég is, mert nem szeretnék semmi drasztikusat. Nekem érdekes módon a hasamat nehezen fogja be, már második alkalommal próbálom, ill. a mellkasomon kopik csúnyábban olyan 7 nap után, amúgy mindenhol egységesen fakul. Most vettem belőle megint tartaléknak+a gradual tanning lotiont fenntartáshoz. Sztem jó. Próba alapján narancssárgának tűnt, de nem az, hanem barna, nap által befogottnak tűnsz tőle. Ami plusz jó benne, h. én hámlasztok, retinol, c vitamin stb ÉS fent marad az arcomon egységesen olyan 4-5 napig. De utánadolgozok arckrémmel kevert barnítóhabbal és egységesen bronzos marad. Nagyon kevés BB krém kell rá (Missha 27 a színem tőle) és ennyi. Tényleg csodaszer, mert rajtam minden sárga, ez nem és sokáig tart. Lábra javasolok egy plusz réteget, főleg, ha fehér vagy, akkor szép lesz!

Garnier Fructis Grow Strong Hajszérum

Garnier Fructis Grow Strong Hajszérum
2020. április 6.

Nálunk már nem nagyon kapni, én Németországból rendelem, ott igen szeretik. Ugyanaz a hatóanyaga, mint pl. a Vichy Densi Solutions termékeknek (pontosabban a hajszérumnak), a Vichyben ugyanaz van+több alkohol és borsmenta és 12-14000 köt mozog az ára, ill. van a L'Orealnak is egy ilyen széruma, szintén jóval drágábban. Én a Garnier szérumot kettesével veszem 3200 forintért a németektől, meg a belgáktól. Lehet számolni. Egyébként hatóanyagban ugyanaz a mennyiség van benne és ugyanazt tudja, mint bármelyik 5% Stemoxydine tartalmú termék. Ha neked bevált a hatóanyag, ez is be fog. Annyit vettem észre, h. kicsit jobban zsírosít, de ennyi. Én már csak 2-3 naponta, ill. hajmosás után használom, segített rengeteg új hajat növeszteni, és mégsem minoxidil. Szemöldökre is használom látványos eredménnyel. Szempillára ne kend, oda ez nem való és kimarja a szemedet! És ne várd, h. egy flakon majd megoldja a hajvesztést, mert nem fogja, ez hosszú játszma, mindenféle kezelésekkel (koreai scalp scraper, szulfátmentes koreai ginzeng sampon és balzsam, ginzenges hajszérum, hajvégápoló koreai keratin glue balzsam, hetente egy koreai ampullás kezelés és Stemoxidyne szérum 3 hónapig naponta, majd utána 2-3 naponta, előtte aminexil kezelés+fodrász 2-3 havonta és nála is hajhullás kezelés, előtte havi 3-4 kezelés 3 hónapig, és mellé hajkapszula, az mindegy melyik) együtt nekem egy év is kellett, mire eredmény lett belőle. Mostanra 'őrült tudós' fejem lett a sok bébihajtól, nyilván sose lesz már rendes mennyiségű hajam, mint régen, de bevált a váltás és az, h. elkezdtem foglalkozni a hajhullással és nem vettem természetesnek. Mert amúgy nem az, főleg, ha már kivilágít a fejbőröd itt- ott. Még a minoxidil maradt, mint lehetőség. Bőrgyógyász szerint az a leghatékonyabb, de azt minden nap, életed végéig használni kell. Ha nagyon hullik a hajad és nem akarsz kísérletezni, akkor Rogaine 5% női hajhab. Nálunk is kapható az emagon. Az a doki szerint mindent megold hajhullás ügyben és még ilyen-olyan samponok se kellenek mellé, elég a hajhab, ill. a szérum ami minoxidiles. Van már nőknek is 5%os, az hatékony. Te döntesz.

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2020. április 6.

Tényleg remek szérum. Régóta küzdök hormonális melasmával. Ált. évente lézereztetem, de az nem a legkellemesebb dolgok egyike, és mellé kell egy rakás cucc még (c-vit, retinol, arbutin, stb.), h. tartós legyen az eredmény. Eddig az Ordinary verziót használtam, kevéske eredménnyel, no, ez, a maga 20%-os arányával nagyon tuti!!! Egy használat után látványosan (!!!) halványított a maradék melasmámon (ami szeplőnek tűnik közelről ugyan, de akkor se legyen ott, mert nagyobb foltokba összeáll egy idő után, főleg nyáron). Én nem szeretem a barna bőrt, max. lábon egy kis szín és ennyi, mindig is hófehér voltam, ezt szoktam meg, és a melasma ebbe piszkít bele nekem. Ez a szérum igen hatékonynak bizonyult ellene, úgyh. leváltottam az Ordinary-t rá boldogan. És persze egyéb problémákra, mint pórusok, erecskék, pattanás, mitteszer, kifényesedés, stb. arra is remek. Egységesebb, matt fejem van tőle smink nélkül, amit én kedvelek, mert nem szeretek sokat sminkelni. Szóval vegyed, vigyed, jó lesz neked is, de a napvédőt se felejtsd el ám!!! Annál semmi se fontosabb! Jah, igen, ez nem sav amúgy, csak úgy hívják, lehet peptiddel, C-vitaminnal, savakkal is együtt használni. Ez ilyen adu ász, mindenhez passzol.