JuditTTT

Regisztráció dátuma: 2015. július 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. július 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2019. szeptember 25.

Csakis csatlakozni tudok nikiii.* véleményéhez. Az ő leírása alapján kezdtem el én is úgy használni, h. olajlemosós masszázs (előtte még micellával leszedem a sminket azért) után felkenem a krémlemosót, bedolgozom rendesen (Tanaka masszázs, felosztom a lépéseket úgy, h. felét olajlemosóval végzem el, a masszázs másik felét pedig krémessel) és utána csak letörlöm egy kis nedves arclemosó szivaccsal és ennyi. Nem mosom le, csak törlés van. Emberek... zseni ötlet nem lemosni! Ne tedd te se, engedd beszívódni és tényleg csodát művel két- három nap alatt napi kétszer használva. Utána én sakés- ceramidos japán tonikot használok, két rétegben. Rutinban ez a lemosó sztem a lehető legjobb, amit használtam (még talán a La Roche Posay ilyen jó, ugyanezzel a letörlős technikával, mert az is van itthon, kipróbáltam így és működik ugyanúgy, kevésbé hatékony talán, de ugyanúgy jó összetevős, így beszívódhat, nem lesz gond). Tényleg felpumpálja az arcodat, ráncokat, nem fog száraz területet hagyni, se pattanást nem okoz. Ha csak lemosod és ennyi, akkor nem tud érvényesülni, tényleg be kell dolgozni és utána csak letörölni, hagyni felszívódni. Sztem kb. 10x látványosabb a hatása úgy és, ha jól használod, akkor tényleg csodaszer. Mellé még tedd föl vmelyik CeraVe krémet, én a lotiont teszem a szérum, ampulla lépés után két rétegben, beszívódik gyorsan, rá még a szokásos éjszakai krémem, maszkom. Ha összhangban vannak a dolgok, tehát ceramid, hyaluron, és ami még a te bőrödnek kell 2-3 termékedben is van a rutinon belül, tudják egymást támogatni, ha nem rohanva és logikusan használod a termékeket (mint a fentebbi tanács is bizonyítja), akkor a maxot ki tudod hozni belőlük. Tényleg az a lényeg mindennél, h. alaposan be kell dolgozni, hagyni felszívódni és kísérletezni, mit hogyan lehet a legjobban felhasználni. Ezt a lemosót így.

Elizavecca Green Piggy Collagen Jella Pack

Elizavecca Green Piggy Collagen Jella Pack
2019. július 25.

Nagyon, nagyon jó kis termék! Esténként két rétegben bemasszírozom a rutinom után. Remekül dolgozik a szem- és homlokráncokon.

Zindaclin

Zindaclin
2019. július 20.

Bőrgyógyász írta föl hormonális aknéra. Felborultak a hormonjaim, így a nőgyógyász által ajánlott progeszteron mellé ez a krém jól jött, h. lehúzza a pattanásokat és cisztás aknét. Még kamaszkoromban se volt ilyen a fejem, mint amilyen 3-4 héttel ezelőtt, úgyhogy durva volt egy nap úgy felkelni, h. a homlokomon, az államon, plusz az arccsontomon is hemzsegtek a tömött pórusok, aknék, pattanások, ciszták! Soha nem láttam még ilyet, nem volt egy- egy területen, pl. államon olyan, h. ne lett volna elzáródva a pórus! Mintha durva allergiás reakcióm lett volna valamire, pedig nem, csak a felborult ciklusom csinálta a dolgot. Most a progeszteronnal és ezzel úgy néz ki javul a helyzet. Két hete kenem ezt a krémet és már 3-4 nap alatt szépen kitisztított. Biztos, h. ez volt, mert semmi mással nem jött rendbe előtte az arcom. Bőrgyógyász rám nézett és kb. ledöbbent... szóval képzelheted, ha még egy orvost is meglep, h. mi volt a képemen. Ez nyom nélkül leszedi az összeset. Meg van pirosságom itt- ott, de bevált. Most akarom majd abbahagyni, ugyanis a rutinomban van hámlasztó, retinol, miegymás, szóval a fellángolás végén nem látom értelmét használni, de majd, ha olyan a helyzet, akkor nyilván felkenem. Jaj igen, nekem a pórusaimat látványosan javította. Sokkal kisebbek, szóval egyértelműen hormon + a dög is bőrbaktériumok együtt támadtak fejbe. De e egy remek krém! Várjál fél órát miután felkented és utána jöhet rá minden más termék! Lehet rá tenni akármit, retinolt, c vitamint, csak hámlasztót ne, úgyhogy én pl. reggel használom és utána csak peptides cuccok mennek, meg egy probiotikumos krém.