Judittttt

Regisztráció dátuma: 2012. október 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. október 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Catrice Better Than Waterproof Wash Off Vízálló Dúsító Szempillaspirál

Catrice Better Than Waterproof Wash Off Vízálló Dúsító Szempillaspirál
2021. március 18.

Hát ez egy kib--ott jó spirál. Nekem az a fajta az esetem hogy én nem tudom, a szemem alakja, szempilláim hossza, bőröm típusa vagy mi miatt, de egyszerűen MINDEN spiráltól, tök mindegy hogy az 10 ezer vagy ezer forintos, vízálló vagy nem, egy idő után szürke csíkok alakulnak ki az alsó szemhéjamon, akkor is ha a fejemre állok, mindegy mit csinálok. Csak rossz és kevésbé rossz a tapasztalatom a spirálokkal. Vagyis volt eddig. Kb ki se próbálok már újat mert úgy megszoktam, hogy úgyis ott lesznek a szürke kenődések egy idő után de valamiért ezt megvettem és na ez, ez nem pereg és nem kenődik gyerekek. Egyszerűen más az anyaga, úgy tudnám leírni, hogy egy gumis szerű réteg keletkezik a pillákon, tényleg szilikon szerű, ami egyszerűen nem oldódik fel semmitől csak leválik. Pl olajos lemosóval meg se moccan mert nem oldódik az anyag. De a meleg víz meg tényleg leszedi. Csak morzsolódni tud, kenődni vagy peregni nem, de nekem egyszerűen sehova nem moccan el egész álló nap, fagyban hóban szélben, sehogy. Mindemellett szép nagy dús pillákat varázsol. Ezen az áron ráadásul? Nekem ez egy álom. Míg ez a termék kapható, mostantól csak ezt fogom venni, és köszönöm Catrice, hogy végre van valami a magamfajtáknak is.

The Ordinary Argireline Solution 10%

The Ordinary Argireline Solution 10%
2021. március 8.

Semmire nem jó. Minimális épp kezdődő komlokráncokra és a nasolabialis redőkre vettem. Azon az iszonyat picikén se változtatott semmit. Felesleges termék. Erre költeni és nagy dolgokat várni nem érdemes, a rá szánt pénzt inkább gyűjtse össze az ember és fizessen be egy botoxra vagy feltöltésre, szerintem.

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2021. február 11.

Egyike a 2 terméknek, amiket újraveszek az Ordinarytól. Ez tényleg jó. Pakolások előtt használom heti 1-2 alkalommal, néha csak kéthetente, érezhetően erősen hámlaszt, én olyan 15 percre hagyom fent de nekem elég erős a bőröm. Utána a pakolásaim is jobban működnek, ilyenkor úgy érzem, mintha egy jó kis mini kozmetikai kezelésen esnék át otthon.