Judittttt

Regisztráció dátuma: 2012. október 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. október 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Tarte Shape Tape Contour Concealer

Tarte Shape Tape Contour Concealer
2019. október 3.

Update: Hozzá kell fűznöm, hogy NAGYON meg kell tanulni bánni vele. Nekem egyelőre minden nap kb máshogy siekrül az eredmény. Egyszer pörfekt, másszor meg olyan, hogy muszáj még valamivel rámennem, mert fura az összhatás. Szerintem egyrészt az a kulcsa, hogy pontosan hova teszed fel, nekem jobban beválik, ha csakis oda, ahol tényleg van karikám, másrészt a mennyiség, nem tudom eléggé hangsúlyozni, kevesebb több. Érdemesebb kézhátra tenni és onnan feltenni. Kis tanulást igényel, mert más, mint a drogériás darabok, komoly a dolog, de megéri, mert utána nagyon gyorsan elérhető egy nagyon jó eredmény. Csak azért írom ezt le, hogy ne keseredjetek el, ha nem működik jól ugyanazzal a metódussal, mint a megszokott korrektorotok, érdemes próbálkozni vel máshogy, mert nagyon jó korrektor, csak jól kell használni.

Érdekes, hogy mennyire más válik be mindenkinek. Ezer éve fájt a fogam erre, de a nehezen beszerezhetősége mellett az tartott vissza, hogy sokan írták, csíkozódik, ráncokba beül, és ennyi pénzért féltem ettől. Most volt a Tarte oldalán egy nagyon jó akció, aminek keretein belül féláron vettem egyet és free shipping is volt.
Hát számomra például abszolút worth the hype. Nekem gyakorlatilag nincs egyetlen korrektor se, ami tényleg bevált volna maradéktalanul. A szemem alakja miatt könnyen beráncosodik és csíkosodik egy csomó, meg ha krémesebb az állaguk, könnyen lepereg a vízálló szempillaspirál is, könnyen elmászik mind, mindez a szemem formája miatt, és elég erős lilás kékes karikáim is vannak, amiket nehéz eltüntetni, nagyon. Valahogy nehezen is dolgozom ezen a területen minden ecsettel és termékkel. Úgyhogy nagyon kerestem a jó korrektort.
És hát nekem nagyon bejött a Shape Tape. Első közben nagyon könnyű eldolgozni, magától siklik szépen az ecset alatt el egyenletesen, nem tudom elmondani, de nagyon keveset kell rajta bíbelődni, hogy el legyen dolgozva. Ami nekem hatalmas szó, mert folyamatosan szenvedek az eldolgozással, általában az volt, hogy mire eldolgoztam, eltűnt a festék is kb, de ha nem dolgozom el hogy több fedés és festék maradjon ott, akkor meg egyértelműen eldolgozatlan :D
Nekem speciel pont ez az egyetlen kb, ami nem okozott csíkokat a mimikám miatt és nem ráncosodik. Érdekes, mert sokan ezt róják fel neki, rengeteg helyen olvastam, és nálam pont, hogy ilyen abszolút nincs. Szóval aki ettől fél, azért érdemes kipróbálni, mindenki más.
Nagyon erős fedése van, iszonyat picike kell belőle, szerintem nem érdemes úgy használni ikszekben, mint a bjúútii guruk szokták, így ez rengeteg ideig elég lesz, hiszen a kiszerelés is kb kétszer akkora, mint általában más korrektoroké (így már nem is olyan drága).
Finishe szárazabb, nem csillogós, de nem olyan púderesen természetellenesen száraz.
A katikáimat teljesen eltüntette, és nagyon természetes hatást értem el vele.
Tartós is, estére is fent marad, nekem még púderes fixálás nélkül is megmaradt.
Színválaszték hatalmas, nekem az egyetlen bajom, hogy kicsit rossz árnyalatot választottam, túl világos nekem a 16 fair-light neutral, érdekes, mert alapozóból az eggyel világosabb fair is jó.
Illata nem sok van, doboza és applikátora egy rosssz vicc, ez elég gáz, ilyen minőségű terméket ennyire szarul csomagolni, de hát evvan.

Összességében csakis ajánlani tudom mindenkinek, én tuti, hogy egy jó darabig semmi mással nem fogok próbálkozni, sose éreztem még olyan szépnek a szemkörnyékemet, mint ezzel :) nagyon boldog vagyok, hogy végre van nekem is, és abszolút megéri a teljes árát is, nagyon kiadós mennyiség egy rendkívül profi minőségű termékből.

Tarte Lights Camera Lashes 4-In-1 Mascara

Tarte Lights Camera Lashes 4-In-1 Mascara
2019. október 1.

Szett részeként vásároltam meg, az egész szett majdnem annyiba került, mint ez a spirál önmagában, de tartalmazott még egy bronzosítót és pirosítót, így nagyon megérte ez a 3 termék iylen áron, és így baráti áron próbálhattam ki életem első high-end termékeit ezekből a terméktípusokból. A bronzosító és a pirosító annyira tetszik, hogy akár teljes áron is megcásárolnám őket, ha elfogynak. Ez a spirál már más tészta. Igazából tetszik, és amióta megvan, csak ezt használom. Szép pillákat csinál, hosszúak, elválasztja, göndörek, nem pereg le. Szóval hoz mindent, amit én elvárok. De kérdés, hogy ezeket csak ilyen drágán lehet megvásárolni? Mert hát szerintem nem. Az essences vízálló szempillaspirálok közül is van, ami ezeket tudja, csak nyolcad áron. Ár érték atányban szerintem nem éri meg, mert nem tud semmivel sem többet, mint egy olcsóbb spirál, monjduk szerintem a spirál az tényleg az a terület, ahol csak fesse meg, válassza el, száradjon is meg a festék és ne is peregjen le, ennyit kéne úgy kb tudnia, és ezt meg is lehet találni olcsóbban is, még akkor is, ha csak a cruelty free opciók játszanak, mint nekem.
Ettől függetlenül a termék az jó, csak túlárazott. Szettben szívesen újravásárolnám, de teljes áron önmagában kizártnak találom. Plusz pont, hogy állatkísérlet-mentes a termék, én csakis ilyet vásárolok, és nagyon örülök, hogy a Tarte egy olyan cég, ami erre büszke, nem adja el magát, és remélhetőleg még sokáig kiszolgálja az olyanok igényeit, mint én, akik szeretnének jó minőségű termékeket vásárolni, de nem olyan cégeket támogatva, amelyek állatokon gátlástalanul kísérleteznek. Ezt muszáj értékelnem. Egyedül az ára miatt minusz 1 csillag.

Tarte Amazonian Clay Mineral Bronzer

Tarte Amazonian Clay Mineral Bronzer
2019. október 1.

Szett részeként vásároltam meg, amiben inkább a pirosító és a szempillaspirál érdekelt, ez csak amolyan járulékos dolog volt. Park ave princess van nekem is. Hát érezhetően jobb minőség, mint a drogériás bronzosítók. Finomabbra van őrölve, szinte krémes. Könnyű eldolgozni. Az árnyalat világos bőrön is használható, nekem is elég világos bőröm van, és szépen mutat. Maga az árnyalat meleg, világosabb barna, szerintem nem narancsos, nem mű, és vannak benne csillámok, de nem mutat bután a bőrön egyáltalán. Nagyon kellemes kis termék, én nem is szeretem a bronzosítókat, de ez nagyon kellemes meglepetés, szívesen használom lehelet finom (!!!) kontúrra az arccsontom alá, kicsit az orrnyergemre, szemöldök alá, és ragyogóvá teszi a megjelenést. Ja és még illatos is :D Kókuszos csoki illata van szerintem.
Ha elfogyna, megvenném teljesben is, bár akár újra a szett részeként is, mert ez egy nagyon megérős szett. De vsz évekig fog még tartani. Elégedett vagyok vele teljesen, ár-érték arányban rendben van.