Judittttt

Regisztráció dátuma: 2012. október 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. október 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2020. május 21.

Sokáig használtam a Paula's Choice skin perfecting BHA gélt, ami életem egyik első hámlasztója volt, amit huzamosabb ideig használtam. Segített a mitesszereimen, főleg az elején, de aztán valahogy azt vettem észre, hogy rendszeres használat mellett is csak könnyíti a mitesszerek kinyomását, de megmarad a mákos, grízes érzés az arcon, ha nem használsz fizikai bőrradírt, plusz elég tágak maradtak a pórusaim. Gondoltam, kipróbálok mást, és a kémmániás youtube videók miatt erre esett a választásom.
Az én bőrömre, aminek a legnagyobb baja a mitesszerek, főleg állon és orron, illetve a tág pórusok, de emellett nagyon száraz is a felszíne, elég jól bevált. Próbálok egy jó rutint fenntartani, de sajnos sokszor ellustálkodom, elalszok korábban, stb, sietek reggel. Azt vettem észre, ha csak ezt a hámlasztót használom minden második este legalább (felváltva használom a maradék Paulámmal) akkor még a rossz nem létező rutinomat is kipótolja. Érdekes módon amikor semmi máshoz nincs időm/kedvem, se az erős heti TO piros hámlasztóhoz, se fizikai radírhoz, se nyomkodáshoz, sőt még az esti hidratálást is néha elengedem, ez a Cheer Up elég jó kondiban tartja a bőrömet még úgy is. Azt vettem észre, hogy nem csak fellazítja a mitesszereket, így azokat könnyebb kinyomni, hanem kifejezetten CSÖKKENTI azok számát és látványosságát, tehát tényleg hámlaszt a pórusok mélyén. Én ezt eddig szinte sose tapasztaltam, a hasonló termékek mind csak a kinyomást könnyítették. Amikor teljesen eltrógekedem a bőrápolást, de ezt használom minden 2. este legalább, akkor az arcom soka nem "grízes", nem mákos, nem érzem a kidudorodó mitesszereket, mert nem dudorodnak ki. Határozottan összehúzza a pórusokat, kevéssé látványosak. Tehát összességében ez egy nagyon jó termék, mitesszerekkel és tág pórusokkal küzdőknek nagyon ajánlom.
Szeretem a vizes állagát, közvetlenül az arcomra tudom csöpögtetni a kis csepegtetőjéből, így gazdaságos, és az is tetszik, hogy a Paula gélhez képest ez semmilyen érzetet nem hagy a bőrön, beszívódik oszt cső.

Tutira újraveszem, kiváló termék, kenterbe veri a Paula féle nagyágyúkat is, pedig már kipróbáltam egyet s mást a mitesszerekre. Mivel rohadt nehéz bármit is találni, ami tényleg segít a kis pórusdugattyúkon, ezért nagy becsben fogom tartani, hogy ez létezik, és nagyon remélem, hogy hasonlóan jó marad a kapcsolatunk. Ez az első G&G termékem, de ezek után még szívesen kipróbálnék a márkától mást is, hiszen ez nagyon meggyőző kezdés volt. És innen küldök egy ölelést a termék alkotóinak, mert nagyon sokat segítenek az olyanoknak, mint én, akik eddig azt gondolták, rajtuk csak a kétheti níyomkodás segíthet, aztán meg a 3 napig vörös, állandóan irritált fej. :) Egyszerűen végre tudom tisztának érezni a bőrömet.

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé
2019. december 21.

Igazából nem is tudom, pontosan mi vezérelt, mikor megvettem, már régen is nézegettem ezeket a pompom termékeket, de úgy gondoltam, ezek a zselék az én rendkívül száraz felszínemre kevesek. Kicsit soknak éreztem hogy az egyébként jól bevált zelkámat reggel meg este is használjam, és akkor levettem a drogéria polcáról ezt.
Először is meglepően jól hidratál, ahhoz képest, hogy egy könnyed zselé. Az is tetszik, hogy maradéktalanul felveszi a bőröm, nem marad a felszínen, de érezhetően hidratál, tehát nem elpárolog meg elillan a termék. Ha kevésnek érzem, még egy pumpa, aztán azt is beissza a bőröm. Tetszik a könnyed állaga is. Mivel hétköznapokon én általában bb krémet használok az arcbőröm egyenletesebbé tételére, az pedig önmagában is hidratál, ezért alá direkt valami könnyebb is megfelel. Így nekem ez a kis gél nagyon bevált, a problémás bőrömön gondot nem okozott, és egyébként tágak a pórusaim, hajlamos vagyok a mitesszerekre, és jót tesz, hogy erre a bőrtípusra nem reggel-este testes krém kerül, hanem napi 1x valami könnyedebb, mint ez. Mindemellett tényleg jól hidratál, a rózsavíz pedig érezhetően nyugtat, enyhíti az esetleges kipirosodást. Véleményem szerint ez egy nagyon jól eltalált magyar termék, natúr kozmetikum, jó összetevőkkel, jó hatással, állatkísérlet-mentesen, jó ár-érték arány, kiszerelése mérete átlagos, és tetszik a higiénikus, pumpás megoldás. Ha valaki sokat "rétegezik", de nem szereti a fullasztó sok réteg érzést, akkor is nagyon jó megoldás lehet, én magam nem rétegezek túl sokat, viszont főleg nyáron, mikor erősebb faktorszámú fényvédőt kenek az arcomra, de alá is kéne valami sima hidratáló, akkor tök jól fog még ez jönni, hogy aláhidratáljon, de ne legyen iylen "még egy réteg" érzete. Biztosan újra fogom vásárolni, kellemes alapdarab.

Ezt pedig már csak így zárójelben, a termék illatára vonatkozólag, amit pár véleményezésben kritizáltak, miszerint büdös, vagy romlott szaga lenne. Nem romlott és nem állott,pontosan olyan illata van a terméknek, mint a természetes rózsavíznek. Nem érdemes agyon parfümözött nagy márkák csak papíron rózsás dolgaihoz hasonlítani agyban, mert ez nem az, nincs benne felesleges illatanyag és színezék. Kicsit furcsállom, hogy általános elvárás a sok zöld pötty meg a jó összetevők, de ha valami nincs agyon illatosítva, azt meg azért gyakorta lebüdösözik az emberek. Részemről egyrészt édes mindegy az illata, mikor a cél az arcbőröm táplálása, felesleges, potenciálisan irritáló összetevők nélkül, másrészt mivel tudom milyen a természetes rózsavíz-illat, nem is volt olyan gondolatom, hogy ez most büdös lenne. Aki nem hiszi, járjon utána, bármelyik India-egyéb keleti árukat forgalmazó boltban kapni rendes tiszta rózsavizet, pontosan ugyanilyen "szaga" van. :)

Alverde Hydro Augen Roll-On

Alverde Hydro Augen Roll-On
2019. december 21.

Azon kevés termék közé tartozik az összes általam vásárolt termék közül, amit konkrétan nem tudom, mikor és mire használok el. Általában ha egy termékkel elégedetlen vagyok, hasznosítom másra, rossz arclemosóból krémszappan lesz, hajbalzsamból borotvakrém, arckrémből kézkrém, ésatöbbi. De ezt a terméket az a baj, hogy egyáltalán nem is akarom az arcomra kenni az összetevői miatt.
Impulzusvásárlás volt és kivételesen nem néztem meg egyből krémmánián milyenek az összetevői, csak megvettem, tetszett a hialuronsav tartalom, ami rá van írva, meg a fém golyós kiszerelés, genetikailag sötét karikás a szemem, szóval megvettem. Már az első használatkor megütötte az orromat is az erős alkohol szag de még a szemem is érezte, így "birizgálja", ahogy párolog belőle, és ugye közel keni az ember. Úgy piszkálta a szememet mintha fogtam volna magam és belenéztem volna egy felespohár vodkába, na. De elnézve, hogy mennyi alkohol van benne, hát nem is csoda. Szóval a cuccnak, ami szemre való, ahol fontos, hogy hidratáljuk, mert kb az első hely mindenki arcán, ami ráncosodik, 3. helyen az alkoholt találjuk, a hialuron sav az meg leginkább hátulról a 3. összetevő, biztos nagyon sokat ér a téma. Szóval én nem szívesen kenegetem az arcomra sehova. De igazából nem is jó semmire. Nem hidratál egyáltalán, de nem is csökkentette a karikáimat vagy nem tette üdébbé a tekintetemet, egy pár napig azért kipróbáltam. Lehet ki kéne belőle turkálnom a fém golyót és lehúzni a löttyöt buli előtt alapozásként és úgy hasznosulna a legjobban, ha már ennyi alkoholt sikerült belerakni.