juditviktoria

Regisztráció dátuma: 2012. november 18.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. november 18.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Tindigo Tight&Timeless Anti-Aging Lotion 1% Retinol

Tindigo Tight&Timeless Anti-Aging Lotion 1% Retinol
2019. november 19.

Ezt a krémet is Ildi ajánlotta a konzultáción és mint a C vitaminos szérumnál és a permetnél is leírtam,ezt is imádja a bőröm!Egyenlőre csak két naponta használom,de már most klasszisokkal szebb a bőröm!Hamar beszívódik,nem marad ragacsos az arcom és reggelre gyönyörű puha és telt a bőröm!IMÁDOM!!!

Tindigo Fresh & Fun Fairy Mist With 5% Niacinamide Arcpermet

Tindigo Fresh & Fun Fairy Mist With 5% Niacinamide Arcpermet
2019. november 19.

Ezt a permetet a konzultáción ajánlotta nekem Ildi és nagyon jól kiegészíti a C vitaminos szérumot a retinolos krémmel :)
Amióta használom nincsenek gyulladt pattanások és a bőröm csak úgy becuppantja,imádja!
Este használom tisztítás után.Csak ajánlani tudom!

Tindigo Shake & Shine Serum 15% C-Vitaminnal

Tindigo Shake & Shine Serum 15% C-Vitaminnal
2019. november 19.

15 éve küzdök aknés bőrrel ami hol jobb hol rosszabb(inkább utóbbi).Aztán úgy két hete volt egy konzultációm Ildivel :)
Ez volt az egyik termék amit beillesztett a bőrápolási rutinomba.Már pár nap után láttam a javulást,a bőröm egyszerűen fellélegzett és azóta sokkal szebb az összképe!A 15 év alatt rengeteg orvosnál jártam és nagyon sok kezelést kaptam,de semmi se hatott úgy a bőrömnek mint Ildi által összeírt krémek.Ez a kis szérum is csoda,reggel használom tisztítás után és imádja a bőröm!Hamar beszívódik és telt,üde,ragyogó lesz tőle a bőröm!Mindenkinek ajánlom!