juditvirag

Regisztráció dátuma: 2017. január 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. január 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Zelka Körömvirágos Natúr Arckrém E-Vitaminnal

Zelka Körömvirágos Natúr Arckrém E-Vitaminnal
2020. szeptember 27.

Elég zsíros krém,, ha használok mást is előtte (szérum, retinal, bármi) utána már nehéz eldolgozni a bőrön, mert olyan mintha csak csúszkálna a bőröm felületén ahogy kenem. Ettől függetlenül tetszik. Puha lesz tőle a bőröm, és szerintem a pirosságomat is enyhíti. Azt vettem észre, hogyha van egy kinyomott pattanásfoltom, különösen jót tesz neki, megnyugtatja. Az illata számomra semleges. Viszont hidratálni szerintem nem hidratál, csak a szárazságot enyhíti azzal, hogy testes,zsíros krém. Engem ez nem zavar, mert nem vízhiányos a bőröm, inkább száraz. Azt nem tudom, hogy újravenném e, de nem volt rossz választás egyáltalán!

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%
2020. szeptember 23.

Körülbelül június vége óta használom, most fog majd elfogyni. Nekem nagyon bevált. Először csípett, illetve mitesszereket is okozott. Én nem kevertem egy idő után semmivel, amíg hozzá nem szokott a bőröm addig higítottam csak a hidratálómmal. Nagyon szép egészséges fényt ad az arcnak, tömörebb, sokkal szebb bőrképet csinál, de csak akkor, ha hosszabb ideig használja az ember. Nekem egy hónap után lett látványos a változás és tűntek el a mitesszereim. Nagyon megérte! Valóban sűrű a krém, de ez engem nem zavar. Este használom, a bőröm hamar beissza.

Veet Easywax Elektromos Gyantázó Készlet

Veet Easywax Elektromos Gyantázó Készlet
2020. szeptember 22.

Hirtelen felindulásból vettem, sajnos nem biztos, hogy jó döntés volt. Hiába volt leárazva, egy 50 ml utántöltő patron kétezer forint bele!! Míg az xepiles ami nagyobb űrtartalmú, olcsóbb... Hála az égnek az xepil a dmben csinál 50 milis változatot, direkt h más gépbe is beleférjen (a veetes gépbe) és olcsóbb. Inkább nem pazaroljátok rá a pénzeteket csajok, vegyetek fodrászkellékesnél, párszáz forint a gyanta és a melegítő sem egy nagy érvágás.