Judy1

Regisztráció dátuma: 2017. június 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. június 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Oréal Paris Hyaluron Specialist Szemkörnyékápoló

L'Oréal Paris Hyaluron Specialist Szemkörnyékápoló
2020. március 20.

Nagyon jó kis krém, megér minden forintot. Számomra a legfontosabb elvárás egy szemránckrémmel, hogy hidratája a szem környéki bőrt. Egy szemráckrémem sem hidratált még ennyire, nagyon sima lesz a szem alatti bőröm, láthatóan egységesebbé válik, a pici ráncok is kisimulnak. A mélyebbekkel ez sem tud mit kezdeni, de nem is vártam el. :) Biztosan újraveszem.

Yves Rocher Lifting Vegetal Lifting Hatású Nappali Krém Arcra és Nyakra

Yves Rocher Lifting Vegetal Lifting Hatású Nappali Krém Arcra és Nyakra
2020. március 19.
(!)

Tesztelésre kaptam a krémet. Megörültem neki, mert a ráncok megelőzésére nagy gondot fektetek. :) Minden reggel használtam kb. 2 hétig.
Nem okozott allergiát, jól lehet rá sminkelni, egyik termékemmel sem veszett össze a vele használtak közül.A krém nagyon könnyed állagú, viszont az én bőröm nem szívta be eléggé, egész nap kicsit ragacsos érzésem volt utána. Megfelelően hidratált reggeli és esti használat során is. Ami a ragacsosságon kívül még zavaró volt, az a nagyon erős illata. Jó illata van, de mindig aggódást kelt bennem egy ennyire illatos termék. A ránctalanító hatást nehéz ennyi idő után megállapítani, látványos hatást még nem ért el.

Lovely Delicious Blender Strawberry Sminkszivacs

Lovely Delicious Blender Strawberry Sminkszivacs
2020. március 19.

Wow! Nagyon puha, könnyen használható, nagyon szépen oszlatja le az alapozót és a korrektort is. Kiváló termék.