Judy1

Regisztráció dátuma: 2017. június 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. június 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

p2 By Viszkok Fruzsi Rúzs

p2 By Viszkok Fruzsi Rúzs
2019. szeptember 10.

2 árnyalatban vettem meg, mert annyira szép volt mindkettő. :) A színeiket imádom, nagyon jól el lettek találva, a tartóssággal annyira nem vagyok elégedett. Viszonylag hamar lekopik, 1-2 óránként újra kell kenni, de nem kenődik, csak "elillan a szín". Kellemes viselet, nem érzem, hogy a számon van és nem is szárít.
Ár-érték arányban nagyon megéri. :)

Trend It Up Pure Perfection Blush Chubby

Trend It Up Pure Perfection Blush Chubby
2019. augusztus 4.

Nyáron valahogy nem maradnak meg a por állagú pirosítók az arcomon, így gondoltam kipróbálok egy stifteset. Imádom. :) Sokkal könnyebb eldolgozni, mint gondoltam volna, szerintem beauty blenderrel a legkönnyebb. Nagyon természetes, nem csillog, de egészséges fényt ad az arcnak. Tartós, órákig látom az arcomon.
Sajnos kifut.... :( Miért nem találtam rá hamarabb?

The Ordinary Buffet

The Ordinary Buffet
2019. május 4.

Imádom! Kombinált bőröm van, de időnként mégis hámlik egyes részeken, annyira száraz. Ez főleg télen fordul elő. Együtt használom a hidratáló krémmel, és együtt csodát tettek. Mindig tökéletesen hidratált a bőröm, még a pórusaim is csökkentek. A szérum picit ragad felvitel után, de nagyon hamar beszívódik teljesen, nem is lehet érezni. Csodaszer, venni fogom amíg csak kapható.