Judy1

Regisztráció dátuma: 2017. június 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. június 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam
2021. október 25.

A kedvenc tesápolóm, már 1,5 éve ezt használom. Jól hidratál, mégis könnyű és gyorsan felszívódik. Egész évben ezt használom, egyedül a kánikulában váltok könnyebb állagúra - akkor mindentől zsírosodik a bőröm. Mindent tud, amit egy testápolótól várok, az összetevői is szépek. Tökéletes. :)

The Inkey List Retinol Eye Cream

The Inkey List Retinol Eye Cream
2021. szeptember 20.

Nekem nagyon bevált. Korábban is kentem már a retinol szérumomból a szemem környékére, de szerettem volna kifejezetten retinolos szemkrémet is. Szépen halványítja a ráncokat, megfelelően hidratál, hamar beszívódik, minden termékkel jól működik, nem kukacosodik... tökéletes és hatásos.

Uriage Bariésun Napozás Utáni Testápoló Spray

Uriage Bariésun Napozás Utáni Testápoló Spray
2021. augusztus 23.
(!)

Tesztelésre kaptam.
A nyáron volt alkalmunk tesztelni kissé megpirult bőron is. Nagyon elégedettek vagyunk vele. Kellemes használni a spray kiszerelés miatt, kellemes illata van, kellemesen hűsít és hidratál, nagyon hamar felszívódik.
A megpirult bőr nyugtataja. Utazáskor egyszer elfelejtettem testápolót vinni, ahhoz is ezt hazsnáltam, remekül helyettesítette. Bár elég drága, de annyival jobb minden eddig használt napozás utáni terméknél, hogy szerintem megéri az árát.