JudyRe

Regisztráció dátuma: 2014. december 30.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. december 30.
Bőrtípus: -

Megnézem

La Roche-Posay Toleriane Ultra Fluide

La Roche-Posay Toleriane Ultra Fluide
2020. november 14.

Esti rutinomba kerestem megfelelő hidratáló krémet, és az itteni vélemények alapján vásároltam. Nagyon bejött. Tényleg hidratál, hamar beszívódik. Tetszik a pumpás csomagolás. Újravevős.

The Ordinary Matrixyl 10% + Ha

The Ordinary Matrixyl 10% + Ha
2020. november 14.

Első TO termékem. Az esti rutinban kapott helyet a B-Bomb után. Illata nem sok van, de ez a jó. Állagra kicsit sűrűbb mint a B-Bomb, és nekem ragacsos érzetet hagy, nem szívja fel azonnal a bőröm. Utána vagy az A Game + hidratáló vagy csak a hidratáló megy.
Hatásáról nem igazán tudok beszámolni, nem látok különösebb eredményt. Elkezdtem a kézfejemen is használni, de ott sem látok változást. Nem tudom egyáltalán csinál-e valamit ez a termék. Sajnos nem lett kedvenc.

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5
2020. november 13.

Ez az első retinalos termékem. Kétnaponta használom az esti rutinomban. Szeretem használni, nekem kimondottan tetszik, hogy sárga a színe. Illata kellemes, viszonylag hamar beszívódik. Utána megy rá hidratáló is. Próbáltam hidratáló nélkül, de tényleg kell utána küldeni egy kis tuningot.
Hatásáról nem tudok beszámolni, nem látok semmilyen változást. Ha lesz változás, jövök updatelni. Eddig 4 csillagot adok neki.