judyshiffer

Regisztráció dátuma: 2012. június 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2012. június 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 7 eladás Megnézem

Long 4 Lashes Szempilla Növesztő Szérum

Long 4 Lashes Szempilla Növesztő Szérum
2019. október 12.

Ez a legjobb szempilla növesztő szérum, mert tartalmaz bimatropostot. Erről a szerről annyit kell tudni, hogy zöldhályog kezelésénél használják, mert csökkenti a szemben a nyomást. Ezért nem érdemes a szérumot a szembe kenni, mert akár még is lehet vakulni tőle. Nem játék! Okosan kell használni. Én két éve kenem reggel este a szempillák tövét a szerrel és a hatása gyönyörű. Biztos láttatok már nagyikat hatalmas fekete szempillákkal. Nah nekik biztosan zöldhályoguk van, es kezelik őket ezzel a szerrel. Egyébként az unióban szabad forgalomban nem kapható... Pont ezért. Ezen kívül belilul tőle a bőr. Ez van. A hatás mechanizmusa máig nem teljesen egyértelmű, de annyi biztos hogy meg gátolja a szempilla hagymákban a sejtciklus végbemenetelét. Így amikor a szempillának ki kellene hullania, az tovább nő. Viszont amint abbahagyja az ember a használatát a sejtciklus újra végbemegy a szempilla kihull, és helyette a genetikailag kódolt hosszúságú pilla fog visszanőni. Tehát a hatása csak addig tart, amíg használod. Nem mese, ez működik!!! Csak mindenki óvatosan bánjon vele, és akkor nem lesz baj.

Neutromed pH 3.5 Dermo Defense Frissítő Intim Mosakodó Gél

Neutromed pH 3.5 Dermo Defense Frissítő Intim Mosakodó Gél
2017. november 20.

Szerintem nagyon jó kis termék. Nekem bevált.

What Else Paris EDP

What Else Paris EDP
2016. július 28.

Nagyon jó kis parfüm. Tartós, nagy kiszerelés, viszonylag olcsó.

4 ÖSSZETEVŐ

Cupric Chloride EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott