juhaszregina

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Turbliss Bioaktív Arcmaszk Minden Bőrtípusra

Turbliss Bioaktív Arcmaszk Minden Bőrtípusra
2020. február 26.

Tesztelésre kaptam a terméket, és mostanra a teljes tégelyt elhasználtam. Sosem találkoztam még ilyen állagú maszkkal. Mintha nagyon sűrű sötétbarna kenőcsöt kennék a bőrömre, de szerencsére teljesen illatmentes (és szagmentes). Nedvesen kell tartani a bőrön (ez is újdonság), ha elkezd száradni, csíp. Erre muszáj figyelni. Nehéz lemosni, és jól meg kell gondolni, mivel is mosod le, mert reménytelenül megfogja. Szóval picit macerás, DE valóban feltölti a bőrt, élénkíti a vérkeringést is, az én nem érzékeny bőröm picit kipirosodott utána, tehát az ajánlással ellentétben ROSACEÁS, KIPIROSODÁSRA HAJLAMOS BŐRRE NEM AJÁNLOM. Egyenletesebbé tette a bőröm, heti 2x-eri használat mellett lehúzta a kis pattanások utáni gyulladást, szebb lett a bőrképem, segítette a sebgyógyulást. Mégsem vagyok benne biztos, hogy újra venném. Az egy csillag levonás a kissé macerás használatnak, és annak szól, hogy nem csodaszer. Illetve klasszak ezek az ásványi anyagok a bőrnek, de emellett én használtam más jellegű maszkot is vitaminokkal, antioxidánsokkal, hidratáló anyagokkal. Ugyanakkor picit drága, bár kétségtelenül nagyon sokáig elég a 60 ml-es kiszerelés, pedig vastagon kentem minden alkalommal.

Medinatural C-Vitaminos Arctisztító Gél

Medinatural C-Vitaminos Arctisztító Gél
2019. november 7.

A gélt augusztus végén kezdtem használni a férjemmel együtt, és már néhány nap után azt vettük észre, hogy a bőrünket kíméletesen tisztítja, ugyanakkor nem szárította és kellemesen puha lett tőle. Nem különösebben habzik, géles marad az arcon is. Ez jó jel, mert az erős habzást többnyire drasztikus tenzidekkel érik el. Én ettől a géltől nem azt várom, hogy már az arctisztítás lépésében fokozza a kollagéntermelést a C-vitamin tartalma miatt. Elég ha tisztít, hidratál, és megóvja a bőröm védőrétegét, mindezt úgy, hogy nem feszül utána a bőröm. Ezt pedig maximálisan hozza.

MedinNatural C-Vitaminos Hidratáló Arckrém

MedinNatural C-Vitaminos Hidratáló Arckrém
2019. november 7.

Kellemes textúrájú krém, amiből egy pumpanyomásnyi nekem elegendő volt az egész arcomra, nyakamra. Picit féltem attól, hogy sok lesz a bőrömre, mert elsősorban normál, száraz bőrre ajánlják. De nem tapasztaltam sem irritációt, sem azt, hogy kellemetlen réteget hagyna maga után. Gyorsan felszívódik, matt bőrképet hagyva maga után. Augusztus végén elegendő volt a hidratáló hatása, ugyanakkor a hirtelen lehűlések idején ősszel nekem picit kevésnek bizonyult. Igaz, hogy olajos szeborreám van, de kombinált a bőröm, ami a hideg időben több táplálást igényel az orcákon és az orrom környékén. Én néhány csepp csipkebogyó olajjal (Botanicoil) turbóztam fel. Sminkalapként is jól működött, szépen el tudtam dolgozni a BB krémet rajta, nem kukacosodott. A folthalványító hatását önmagában nem tudom megítélni, mert én kémiai hámlasztókat is használtam mellette. A bőröm viszont feszes, puha és hidratált lett tőle, és a homlokomon sem volt tragikus a zsírosodás. Azt gondolom, hogy ez a krém tavasztól őszig tökéletes hidratáló tud lenni, az pedig nem ritka, hogy a hidegebb idő beálltával kicsit téliesítjük a bőrápolási rutint.