juhaszregina

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Schwarzkopf Schauma Strong Keratin Conditioner

Schwarzkopf Schauma Strong Keratin Conditioner
2022. február 4.

Nagyon jó balzsam! Ár-érték arányban verhetetlen. Könnyen fésülhetővé, simává és csillogóvá tette a hajam. Lekörözi a jóval drágább, csilli-villi, vagy akár mindenmentes balzsamokat is. Újra fogom venni.

Mandulina Karotin & Ceramid 30 SPF CC Arckrém

Mandulina Karotin & Ceramid 30 SPF CC Arckrém
2022. január 19.

Már több tégellyel elhasználtam belőle, nekem télen-nyáron kitűnő. Nem értem az előző véleményeket, én szigorúan egy 5 Ft-osnak megfelelő mennyiséget viszek fel belőle, a megfelelő fényvédelem érdekében, és gond nélkül el tudom dolgozni. Igaz, jól karbantartom a bőröm, rendszeresen hámlasztok és alaposan táplálom-hidratálom. Alá is szoktam hidratálni. Szerintem a fedése is nagyon klassz! Imádom! Nem alapozószerű, de szépen egységesít, én ennyit várok egy CC krémtől. Pici púderrel szoktam fixálni, úgy még szebb a fedése. A ceramid miatt pedig nagyon tartósan hidratál. Biztosan újraveszem.

Mandulina Hársfavirág & Homoktövis Éjszakai Arckrém

Mandulina Hársfavirág & Homoktövis Éjszakai Arckrém
2022. január 19.

Már legalább 2 hónapja használom. A bőröm zsírosodásra hajlamos, de ilyenkor télen igényli a gazdagabb táplálása, mert hajlamos húzódni, kiszáradni. Ez a krém gazdag, selymes, mégis könnyed, és gyorsan felszívódik. Reggelre nagyon puha, és kisimult a bőröm, nem hagy ragacsos érzetet. A Mandulina olajszérumokkal is szoktam használni, úgysem nehezíti el a bőröm, szuperül felszívódik minden. Nyugtat és hidratál. Biztosan újraveszem.