juhaszregina

1970 pont

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

1970 pont

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Medinatural C-Vitaminos Arctisztító Gél

Medinatural C-Vitaminos Arctisztító Gél
2019. november 7.

A gélt augusztus végén kezdtem használni a férjemmel együtt, és már néhány nap után azt vettük észre, hogy a bőrünket kíméletesen tisztítja, ugyanakkor nem szárította és kellemesen puha lett tőle. Nem különösebben habzik, géles marad az arcon is. Ez jó jel, mert az erős habzást többnyire drasztikus tenzidekkel érik el. Én ettől a géltől nem azt várom, hogy már az arctisztítás lépésében fokozza a kollagéntermelést a C-vitamin tartalma miatt. Elég ha tisztít, hidratál, és megóvja a bőröm védőrétegét, mindezt úgy, hogy nem feszül utána a bőröm. Ezt pedig maximálisan hozza.

Medinatural C-Vitaminos Hidratáló Arckrém

Medinatural C-Vitaminos Hidratáló Arckrém
2019. november 7.

Kellemes textúrájú krém, amiből egy pumpanyomásnyi nekem elegendő volt az egész arcomra, nyakamra. Picit féltem attól, hogy sok lesz a bőrömre, mert elsősorban normál, száraz bőrre ajánlják. De nem tapasztaltam sem irritációt, sem azt, hogy kellemetlen réteget hagyna maga után. Gyorsan felszívódik, matt bőrképet hagyva maga után. Augusztus végén elegendő volt a hidratáló hatása, ugyanakkor a hirtelen lehűlések idején ősszel nekem picit kevésnek bizonyult. Igaz, hogy olajos szeborreám van, de kombinált a bőröm, ami a hideg időben több táplálást igényel az orcákon és az orrom környékén. Én néhány csepp csipkebogyó olajjal (Botanicoil) turbóztam fel. Sminkalapként is jól működött, szépen el tudtam dolgozni a BB krémet rajta, nem kukacosodott. A folthalványító hatását önmagában nem tudom megítélni, mert én kémiai hámlasztókat is használtam mellette. A bőröm viszont feszes, puha és hidratált lett tőle, és a homlokomon sem volt tragikus a zsírosodás. Azt gondolom, hogy ez a krém tavasztól őszig tökéletes hidratáló tud lenni, az pedig nem ritka, hogy a hidegebb idő beálltával kicsit téliesítjük a bőrápolási rutint.

Myskin Immortelle Arckrém

Myskin Immortelle Arckrém
2019. november 5.

Könnyed, mégis nagyon kiadós krém. Tökéletesen hidratál, de nem nehezíti el a bőrömet, és valóban egységesít. Hiába a hidegebb idő, valahogy mégsem kíván mellette más szérumot a bőröm, pedig ilyenkor már jelezni szokta, hogy használjak gazdagabb készítményeket. Az ára elsőre magasnak tűnt, de tényleg elég belőle kevesebb mennyiség is, és meg tudom spórolni mellette az egyéb hidratáló szérum árát. Az illata valóban szokatlan, de nekem időközben megtetszett, és egy idő után nem érzem :) Újravevős.