Jujuci

Regisztráció dátuma: 2016. július 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. július 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Revalid Hajnövekedést Serkentő Sampon

Revalid Hajnövekedést Serkentő Sampon
2020. szeptember 24.

Ez egy CSODA! Borzasztó hajhullásokban voltam pár hónappal ezelőtt. Kétségbeesésemben a patikus hölgy rám beszélte ezt a sampont, és bár akkor nehéz szívvel hagytam ott az árát, ugyanis az valóban elég borsos. DE! Körülbelül 2 hónapja használom, a hajhullásom a negyedére csökkent, korpám egy db sincs. A hajmosásokat heti 1-re ki tudom vele tolni, az eddigi 2-3-hoz képest, ugyanis egyáltalán nem zsírosodik. Hajmosás után olyan szinten fénylik a hajam, és olyan tartást ad neki, mintha akkor jöttem volna ki a fodrászszalonból.
Összességében: az ára az egyetlen visszatartó erő, viszont mentségére szóljon, hogy elég egy icipici mennyiség is belőle, mert tök jól felhabzik. (derékig érő hajam van) Illetve mivel a heti 3 hajmosás heti 1-re redukálódott, ennyivel is kevesebb fogy belőle. :)

Dermazin Krém

Dermazin Krém
2020. szeptember 23.

Pár hónapja hormonproblémák miatt olyan szinten kipattogott az arcom, hogy úgy néztem ki mint egy karfiol. Ráadásul azok a bizonyos nagy, gyulladt, fájdalmas, kinyomhatatlan csomók jelentek meg. Mindent próbáltam rá (eredménytelenül), majd eszembe jutott hogy van otthon Dermazinom. 1 éjszaka alatt olyan javulást láttam, mint más kencénél egy hét alatt sem. Szépen levitte a gyulladást, leszárította a pattikat. Azóta rendszeresen használom és szuper jó! Az ára is iszonyú baráti, és olyan kevés kell belőle, hogy biztos vagyok benne, hogy a lejárat előtt el sem fogom tudni használni. Ezentúl semmi más "csodaszert" nem akarok kipróbálni erre a célra. :)

Labello Fruity Shine Watermelon Ajakápoló

Labello Fruity Shine Watermelon Ajakápoló
2020. szeptember 8.

Ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna meg. Alapból is utálom a Labellokat, de gondoltam ha már így alakult, adok neki egy esélyt.
Kezdeném a pozitív tulajdonságaival, csakhogy az nincs neki... Ez egy szörnyen rossz termék, teljesen haszontalan hidratálás szempontjából, sőt még inkább kárt csinál. A szaga gyomorforgató, mint egy aszódott uborka. Senkinek nem ajánlom, totál pénzkidobás ennyi pénzért már sokkal jobb ajakápolókat is be lehet szerezni.