Jujuci

Regisztráció dátuma: 2016. július 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. július 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence What The Fake! Plumping Lip Filler

Essence What The Fake! Plumping Lip Filler
2021. december 1.

Bár így 30-hoz közel nem kéne már bedőlnöm az ilyen ajakdúsítós kencéknek, sajnos engem is elkapott a "lipfiller" láz :D Az igazság az, hogy egy tök egyszerű szájfény, az ég világon semmi dúsító hatása nincs. Szépen csillog, ettől tűnhet nagyobbnak a száj, ami ráadásul hamar is kopik.

CeraVe SA Bőrsimító Hidratáló Krém

CeraVe SA Bőrsimító Hidratáló Krém
2021. november 19.

Csalódás. Lábszáram általában száraz,mint a sivatag, viszket is. Azt gondoltam, mivel elég testes krém, majd jól hidratálni fogja. Hát sajnos nem így történt, többszöri próbálkozás után is azt mondom, nekem ez nagyon kevés. A szaga kifejezetten taszító, és még nem is olcsó.
...
Szám körül nagyon kiszáradt a hideg miatt, húzódott a bőröm, bepróbálkoztam ezzel a krémmel. Miután bekentem, az futott át az agyamon, nem-e a csilis dobozból kentem magamra. Konkrétan leégette az egész számat, szám körüli bőrt. Számomra egy Ft-ot nem ér.

Catrice True Skin Mineral Loose Powder

Catrice True Skin Mineral Loose Powder
2021. október 19.

Nagyon bevált a True Skin alapozó és korrektor is, ezért bátran vettem meg ezt is, amiben szintén nem csalódtam. Szépen egységesít, mattít,de nem a poros hatású mattítást kell elképzelni. Elvileg transzparent, és látom, sokan írják az előttem szólók, hogy nekik nem fehérít. Nekem sajnos egy picikét igen, de ez aztán teljesen jól korrigálható bronzerrel, pirosítóval... Ami nagyon tetszik, hogy nap végére sem fénylik át, ami nálam extra teljesítmény, ugyanis elég olajos bőröm van. Összességében nagyon szép természetes eredményt lehet vele elérni, és biztosan újra fogom venni. Egyetlen negatív dolgot azért kiemelnék: a csomagolása irtó gagyi, sokszor alig lehet visszatekerni a kupakot.