Jukka

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Yves Rocher Balzsamos Regeneráló Sampon- Ellenállhatatlan Jojoba

Yves Rocher Balzsamos Regeneráló Sampon- Ellenállhatatlan Jojoba
2022. május 10.

Ez az online vásárlás is lutri volt, mert az összetevőket nem listázták (egy külföldi oldalon találtam meg), a hozzászólásokból sem volt sok és elég szerteágazóak voltak. De bevállaltam, mert akciós áron volt és vágytam a puha haj érintésére. Innen indulok: vékonyszálú haj, zsírosodó hajtő, száraz hajvég. Két használat után elmondhatom, hogy megvan a puha haj érzet, de másnap már ettől is lapul a hajam, viszont talán kevésbé száraz a hajvégem és nem viszket a fejbőröm. A samponnak kellemes illata és átlagos textúrája van. A magyar használati utasítás a csomagoláson félrevezető, mert balzsamnak írják, de minden egyéb nyelven sampon (habzik is). Nem bántam meg, hogy megvettem, de még keresem az igazit.

Yves Rocher Sel D'azur EDP

Yves Rocher Sel D'azur EDP
2022. május 6.

Nem szoktam illatot próba nélkül megvenni, ezt azért vállaltam be, mert az illatjegyek alapján még jó is lehet, a vélemények alapján nagy bukó nem lehet (max. szobaillatosító lesz) és mert a kuponon felül extra online kedvezmény járt rá, így került a kosárba a 100 ml-s verzió.
A leírás alapján vártam a sós tenger illatát. Aztán megérkezett a csomag: szép csomagolás, bár a celofánt elfelejthetnénk végre, még a műanyag kupak sem zavart. Egy fújás az alkarra, ami elég nagy területen ért, így egyetértek a tisztitószeres flakonhoz hasonlítással, a szórófej tekintetében mindenképp. És akkor megéreztem azt a tömegillatot, ami minden drogéria polcáról leemelt középkategóriás parfümben ott van. A termék bekerült az alsó polcra. Néhány óra múlva viszont azt vettem észre, hogy a karomat szagolgatom, mert tetszik, amit érzek. Az üveg még mindig lent van, de egyre többször nyúlok hozzá. Egyszerre nagy mennyiséget nem viselek el belőle, ezért napközben is fújok, ha érzem, hogy elillan.
Meleg tavaszi és a nyári napokon használni fogom. Újra venni viszont tuti nem. Mire ez a mennyiség elfogy, pont megunom majd.

Ja, a sós tenger érzet sehol. :)

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Karitévajjal

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Karitévajjal
2022. május 5.

Miután megszűnt a makadámdiós, ez lett a kedvenc. Naponta többször használom, sokáig kitart és megfelelően hidratál. A textúrája miatt ezt a márkát preferálom a többivel szemben.