Jukka

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

The Body Shop Sheavajas Tusfürdő

The Body Shop Sheavajas Tusfürdő
2023. április 4.

Az árát sokallom, de sikerült akciós szettben vennem a kis kiszerelést egy testvajjal. Erre bónuszként tekintettem, gondoltam kipróbálni jó lesz. Az illatát nem érzem annyira intenzívnek, mint a testvajét, jobb lenne tovább érezni magamon. A kissé szárító hatást én is tapasztaltam (marketingfogás lenne, hogy használjuk a testápolót is?). El fogom használni, de újravenni nem tervezem.

The Body Shop Shea Vajas Testvaj

The Body Shop Shea Vajas Testvaj
2023. április 4.

Nem szeretem a testápolókat az állaguk miatt. Meg nem is vagyok egy nagy kencés. Egyedül az arcom és a tetoválásaimat ápolom. A testvaj számomra újdonság és imádom. Az árát sokallom, de sikerült akciós szettben vennem a kis kiszerelést egy tusfürdővel. Most kifejezetten a tetoválások miatt. A tégelyből nehezen tudtam kiszedni ujjbeggyel a testvajat, de egy másik termék spatulája tökéletes segítség. Az illata nagyon tetszik, láttam, hogy van valami parfümszerű is a boltban, nem tartom kizártnak, hogy abból is venni fogok. Átlagos beszívódási időt tapasztaltam, nyom nélkül hidratál, órákkal később is ugyanolyan puha a bőröm.

Alverde Sensitiv 3in1 Reinigungsschaum Arclemosó Hab

Alverde Sensitiv 3in1 Reinigungsschaum Arclemosó Hab
2023. április 4.

Régóta szerettem volna habzós arclemosót. Leginkább a flakonja miatt, mert azt később is tudom használni. A márkát gyakran preferálom másikokkal szemben. Az illata kellemes, egyelőre irritációt nem vélek felfedezni, de az összetevők alapján nem értem, mi benne a szenzitív. Ár-érték arányban viszont jó.