jul100

Regisztráció dátuma: 2016. január 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. január 30.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Alverde Naptej Érzékeny Bőrre Körömvirág-Jojoba SPF30

Alverde Naptej Érzékeny Bőrre Körömvirág-Jojoba SPF30
2020. április 22.

Otthoni napozáshoz kerestem egy normálisabb összetevőjű naptejet, szóval gyorsan lekaptam a polcról és hazavittem egy ilyet.. Hát, otthonra nagyon jó lesz, mert elég jól látszik, hol hagytam ki egy foltot, mert ott nem vagyok zombi színű.. Szétkenni is nehéz és a legyek is nagyon szállnak rá, de legalább nem tocsogok a zsírban tőle.

Olivia Baba Popsikrém Bio Shea Vajjal

Olivia Baba Popsikrém Bio Shea Vajjal
2020. február 19.

Sokmindenre használom, de most télen már sokadjára vagyok náthás, és ha ezzel kenegetem az orromat, pikk-pakk meggyógyítja, imádom. Nekem az állaga is pont jó.

Olivia Teafa-Levendula Krémdezodor

Olivia Teafa-Levendula Krémdezodor
2019. február 27.

A zsályás után elkezdtem ezt is próbálgatni, nagyon tetszik az illata, érezni rajta a kakaóvajat is, bár megértem, hogy sokan utálják a teafa szagát. Az állagát egy hét után meg lehet szokni, miután kiveszed a tenyeredre a spatulával, szét kell dörzsölni, akkor felolvad a testmelegre. Nyilván kényelmesebb egy golyós deo, de ha természetes anyagokat szeretnék, akkor meghozom ezt az "áldozatot". :D
Még annyira "probléma" van vele, hogy a szódabikarbóna lesüllyed az aljára, de ha nem a tetejéről haladsz kapargatva, hanem belevágsz a spatulával, akkor nincs probléma. :)
Ja amúgy a hatása is 5/5, csak az nekem már egyértelmű volt. :D