julcsa95

Regisztráció dátuma: 2014. április 6.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. április 6.
Bőrprobléma: -

Tosowoong Men's Booster Vitalizing All In One

Tosowoong Men's Booster Vitalizing All In One
2019. április 17.

Barátomnak rendeltem, legyen már a klasszikus kék Niveán kívül valami krémje. A csomagolása nagyon praktikus, kemény műanyag és levegőmentes, férfiaknak ez a legbiztonságosabb megoldás. Maga a cucc fehér, enyhén illatos(férfias), de nem kellemetlen, könnyed lotion állagú, pikk-pakk becuppantja a bőre, ami normál, nyáron kicsit kombinált. A rendszeresen előjövő pattanásokat gyorsabban múlasztja el és talán vissza is fogja őket. Hidratálásban is jó, akinek nem száraz a bőre vagy szeretne még extra hatóanyagokat magára kenni annak ez elég is. Valóban all in one, ha csak egy dologra tudjátok rábeszélni a pasitokat, tesótokat, fiatokat akkor ezt tudom ajánlani. Egyébként az én kombinált bőröm is kedveli, csak nekem van egy tucat más kencém így ezt maghagyom a barátomnak.

Blithe Vitalizáló és Hidratáló Esszencia Ginzenggel

Blithe Vitalizáló és Hidratáló Esszencia Ginzenggel
2019. március 20.

Remélem nem kiabálom el, 3 hete használom reggel és este is, egyelőre imádom. Nagy reményeim voltak vele kapcsolatban, mégis csak picit drágább árkategória mint amiket eddig használtam és tartalmaz ginzenget. Az én bőröm issza rendesen, nagyobb mennyiséget is maradéktalanul beszív a kombináltsága ellenére. Nem sajnálom kenni, ennek köszönhetően viszonylag gyorsan fogy, de hát imádom az érzést amit maga után hagy. Vízhiányra nagyon jó, tonik után finoman feltapogatva olyan bársonyos és üde hatásu a pofim tőle hogy csuda. Irritációt nem okozott *kopp-kopp*, sőt talán inkább segít a mostanság problémás bőröm megnyugtatásában. Ha elfogy ki szeretném próbálni a többi esszenciát is, ez engem meggyőzött.

Benton Cacao Moist and Mild Serum

Benton Cacao Moist and Mild Serum
2019. február 11.

Akciósan jutottam hozzá, teljes áron nem hiszem, hogy megéri. Vannak jobb szérumok is ennyi pénzért. Nem rossz egyáltalán, semmi felesleges cucc nincs benne, így nem is irritált. Sajnos gyorsan fogyott, a bőröm maradéktalanul beitta mindig. Szerettem használni, de nem nyújtott semmilyen látványos hatást és nem is volt elég hidratáló önmagában, így nem veszem újra. A csomagolás nagyon tetszetős, strapabíró műanyag, egyáltalán nem gagyi. Szerettem, de nem lett szerelem.

21 ÖSSZETEVŐ