JulcsiToth

Regisztráció dátuma: 2020. május 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. május 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2020. május 9.

Hosszú evek óta használom, nagyon pattanásos időszakban is elégedett voltam vele mindig is. Most hogy már változik az arcápolási rutinom is és sokkal jobban figyelek a bőrömre nem ez lesz a mindennapi alapozóm, de továbbra is tartani fogok belőle a táskámban és a nesszeszeremben. Igazi jolly joker példaul, ha valahol hirtelen igazitani frissiteni kell a make up-on, vagy ha nincs az embernél egy full smink készlet viszont nem menne ki pucér arccal az utcára. Nagyon jol igazodik a bőr termeszetes színéhez, nem kelt mű hatást mégis egyseges szép bőrképet nyújt. Nem ül bele a ráncaimba és kézzel nagyon jól fel lehet vinni. Nálam nagyon alapdarab, es az is marad!

NYX Tame & Frame Brow Pomade

NYX Tame & Frame Brow Pomade
2020. május 8.

Nagyon szeretem, annak ellenére is, hogy a chocolate árnyalatot vettem meg a full a szőke hajamhoz. Egyáltalán nem vészes árnyalatban, bár mivel nem drága a blonde valtozatot is megveszem majd. Jó minőségű szemöldök ecsettel kis kísérletezgetés és tanulás után szépen fel lehet vinni, nem kenődik, nem természetellenes és egész nap tart. Az első szemöldök pomádé, ami nálam mukodik ráadásul nem szárad be és még olcsó is. De tényleg jó minőségű szemöldök ecset kell hozzá, hogy szép legyen felvive!

Bioderma Photoderm AKN Mat SPF30/UVA13

Bioderma Photoderm AKN Mat SPF30/UVA13
2020. május 8.

Nagyon macerás felvinni, mert nehezen oszlatható el, olyan mint egy ragasztó. Viszont, ha sikerül eloszlatni rendesen akkor nagyon jó fényvédő, ami nekem tényleg matt hatást eredményezett smink alatt is. Ugyanakkor ez az állag és felvitel ez eléggé bosszantó, így fogom még keresni az igazit. Amíg nem talalok jobbat, biztosan ezt használom. Télen peldaul nagyon szuper, akkor a bőröm is jobban szereti! Lehet téli fényvédőnek elteszem és nyárra mást használok majd.