Julcsiturkyy

Regisztráció dátuma: 2016. április 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. április 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Dose of Colors Desi x Katy Friendcation Eyeshadow Palette

Dose of Colors Desi x Katy Friendcation Eyeshadow Palette
2019. november 22.

Egy éve szerettem volna ezt a palettát, azonban az ára elijesztett már a gondolatától is kiadjak érte ennyi pénzt. Havonta nézegettem az oldalakon ahol kapható, hogy esetleg le van árazva. Egy hete a krémmánia oldalára beléptem és rá kerestem.Egy kedves hölgy árulta, sokkal olcsóbban az eredeti áránál. Gondolkodás nélkül lecsaptam rá és nem bántam meg. Eddig kétszer használtam. Azta........Zseniális. Rengeteg videót néztem erről, mindenki csak dicsérte és a videón keresztül látszódott, hogy nem mindennapi formula. Ezelőtt volt egy másik dose of colorsös palettám amit nagyon szerettem. Egy kicsit porzott de a pigmentáltsága a szemhéjpúdereknek kárpótolt. Ennek egyáltalán nem porzik. A színek földöntúlian pigmentáltak, szuper gyorsan elsatírozhatóak, a glitteres.metálos színek álomba valóak.
Csodálatos paletta. Minden pennyt megér.
ui: A csomagolása a legszebb amit valaha láttam palettánál

Pupa Vamp! Szempillaspirál

Pupa Vamp! Szempillaspirál
2019. október 28.

Mostanában több márka kijött a saját kék szempillaspiráljával. Le is csaptam az egyikre,azt hiszem a lovely curling pump up kék változatára. Nem vált be.
Aztán az egyik ismerősöm akit sokszor láttam kék spirallal kikenve, ezt ajánlotta.
Atyaég!
A színe gyönyörű (sötét kék). Akárhányszor hordom valaki biztos megemlíti, hogy azta , kék a szempillád😄 ami nekem bóknak számít.
Ki szeretném próbálni a sima feketét, és akár a többi szinest.
A szín erőssége mellett gyönyörűen dúsít, hosszít.
Tökéletes.
Újra meg újra használom
És újra meg újra beleszeretek.

2019. Október
Édes tesomtol születésnapomra ajándékba kaptam a fekete(100) színt. Elsőre, másodikra,harmadikra nem lett a kedvencem. Valami nem stimmelt. Minden egyes alkalommal máshogy vittem fel,majd hála az égnek rátaláltam a tökéletes felkenésre. Azóta oda es vissza vagyok ezért a termékért. A pillaim gyönyörűek. A szín mély, telített. Dúsít, gyönyörűen hosszabbít. A hatás mint ha műszempilla (visszafogott) lenne rajtam.
5/5*********

ColourPop Sweet Talk Palette

ColourPop Sweet Talk Palette
2019. augusztus 23.

Gyönyörűség!!!!
hosszú tanakodás után csaptam le erre a palettára. 100 százalékosan megérte.
a mattok szokásosan baromi könnyen elsatírozhatóak, a metálok szuper krémesek.
És a 2 új formula.....a sss szemet kápráztató, és a 2 glitter....
Több szemsminket készítettem és mindegyik csoda szép lett.
aki teheti vegye meg!!!
5/5*************