Jule

Regisztráció dátuma: 2018. október 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. október 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Sarah Jessica Parker Covet

Sarah Jessica Parker Covet
2019. október 22.

Igazi kincs ez az illat!
A legszebb zöld, amivel valaha találkoztam!
A frissen vágott fű, a csodás levendula, rafináltan megjelenő sötét, édes csokoládéval a háttérben.. Fanyar, roppanós, édeskés leszáradással.. Az összetevők katyvasznak tűnő forgatagából úgy bújik elő ez az illat, hogy mindent felfordít maga körül.
Ha az erdőnek, az esőnek, az ősznek lenne illata, biztosan ilyen lenne.
Lenyűgöző.❤️

Vulkáni Kőzeten Szűrt Shea Vaj Római Kamilla Illattal

Vulkáni Kőzeten Szűrt Shea Vaj Római Kamilla Illattal
2019. október 19.

A shea vaj alapdarab nálunk itthon, mindenre, mindenki használja. Igazi jolly-joker.
Bőrpírra, sebre, ajakírként, szemránckrém helyett, sőt arckrémként is szépen funkcionál. A natúr változatot is nagyon szeretem a maga füstös-édeskés aromájával, ezt pedig a valódi római kamilla illóolaj miatt, ami nem elhanyagolható hatóanyag.
Finom, krémes, édes, virágos csodaszer.

Hugo Boss Nuit Pour Femme EDP

Hugo Boss Nuit Pour Femme EDP
2019. október 19.

Igazából ez egy szerethető, kedvelhető, semmiképpen sem kiemelkedő illat.
Mindennapi használatra teljesen megfel,nem több, nem kevesebb.
Az elején nagyon finom, krémesen puha barackkal indít, ez nagyon tetszik. Hamar átvált azonban egy közepesen édes, fehér virágos lágyságba, ami számomra teljesen átlagossá teszi. Nem is baj ez abszolút, nekem ez néha viszont kevés.
Tipikusan a " kellemes illatod van", de semmiképpen sem a " hú mi ez, milyen illatot viselsz" kategória. :)
A tartóssága nem igazán az erőssége.
Rosszat nem tudok, nem is akarok írni róla, komfort illatnak tökéletes,az üvege viszont a maga fekete egyszerűségével nagyon szép!!!