juli007

Regisztráció dátuma: 2015. október 18.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. október 18.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Neutrogena Hydro Boost Creme Gel

Neutrogena Hydro Boost Creme Gel
2021. május 31.

Könnyű állagú, alkohol- és parfümmentes hidratálót kerestem az érzékeny bőrömre, így találtam ezt a krémet. Kicsit aggódtam, hogy száraz bőrre ajánlják, az enyém pedig inkább normál, zsírosodásra hajlamos T-vonallal. Végül mégis megvettem, mert a más bőrtípusokra ajánlott változatokban mindben volt parfüm. Az aggodalom alaptalan volt, jól teszi a dolgát, nem zsírosítja a bőrömet, csak hidratálja. Általában csak éjszakára használom, mert nappal a fényvédő alá nincs szükségem hidratálásra.

Babylove Ultra Sensitive Waschbalsam

Babylove Ultra Sensitive Waschbalsam
2021. május 30.

Nemrég kezdtem el megismerkedni a tudatos bőrápolással, ezért lecseréltem a korábban használt Himalaya lemosómat legfőképpen a benne lévő parfüm miatt, és erre a termékre esett a választásom. A dupla lemosás 2. lépéseként használom. Teszi a dolgát, olcsó, és praktikus a pumpás adagolója is. Kicsit furcsának találom, hogy babatermék, mert eléggé szárítja az egyébként nem száraz bőrömet, de ez hidratálóval korrigálható.

Babylove Ultra Szenzitív Ápoló Babaolaj Mandulaolajjal

Babylove Ultra Szenzitív Ápoló Babaolaj Mandulaolajjal
2021. május 30.

Nemrég kezdtem bele a tudatos bőrápolásba, és ez volt az egyik első termék, amit beszereztem. Nagyon furcsának találtam, hogy olajat kenjek a kombinált, mitesszeres bőrömre, de ezt ajánlották. Az eredmény... wow. A fekete pöttyös orrom kb. az első használat után olyan lett, mint mikor a kozmetikus frissen tisztította ki. Úgy használom, hogy egy percig masszírozom az arcom az olajjal, újabb egy percig langyos vizes kézzel, majd pedig Babylove ultra sensitive lemosóbalzsam következik. Bárcsak korábban is ismertem volna ezeket a termékeket.