julia1122

Regisztráció dátuma: 2015. október 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. október 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Trend It Up Soft Matte Körömlakk

Trend It Up Soft Matte Körömlakk
2019. november 18.

wow...meglepően jó lakk. Alapozással, de fedőlakk nélkül használom, és nekem simán kibír 5 napot, nem hajlamos a lepattogásra még hosszabb körmön sem. Ár-érték arányban kiváló.

Garnier Botanic Therapy Cranberry & Argan Oil Hajbalzsam

Garnier Botanic Therapy Cranberry & Argan Oil Hajbalzsam
2019. november 15.

Az eddigi véleményeket olvasva ünneprontónak érzem magam. Ne borzasztó a cucc, de nagyon kevésnek érzem. Használtam a termékcsalád rózsaszín balzsamát is (ricinus&mandula olajos) és ahhoz képest a fasorban sincs. Amikor (csak festékes) balayage-re szántam el magam, gondoltam hogy ezt veszem a korábbi helyett, mert hát színvédő hatás, és festett hajra való, de meglepődtem. Először is az állagán, ami nagyon "vékonynak" érződik ezért rengeteget kellett felvinni belőle, másodszor azon, hogy ha nem hagytam rajta 5-8 percig akkor nincs észrevehető hatása, harmadszor azon hogy bár a színvédelmet nem tudom mennyire teljesíti, de a "ragyogást" azt semennyire. Nem tragikus, de soha nem venném újra.

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon
2019. november 15.

Könnyen zsírosodó, de cserébe száraz végű hajam nagyon szereti. Nem zsírosít, de cserébe fényes lesz tőle a hajam. bár balzsamot igényel még maga után. A z illata nagyon jó, és viszonylag sokáig megmarad, még városi "körülmények" között is.