julia1122

Regisztráció dátuma: 2015. október 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. október 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Yves Rocher Hydra Végétal Intenzív Hidratáló Arcpakolás

Yves Rocher Hydra Végétal Intenzív Hidratáló Arcpakolás
2020. szeptember 29.

Vásárlás mellé kaptam ajándékba. Alapvetően nincs vele problémám, bár nem látom hogy igazi pakolásként hogy működne (lemosással). Inkább érzem a saját leírása alapján is a Clinique M.S Overnight dupe-jának. Nem okozott problémát, pedig a parfümöt eléggé rosszul tolerálja a bőröm. Hidratálni is hidratált, kb. egy nehezebb hidratáló hatását éreztem géles formában. Rémesen fénylik, és elég fura akkor is amikor beszívódik, de hatásával nem volt gond, korrektül hidratált éjszaka Nekem szérumokkal, hámlasztóval együtt is jól működött. Azonban magamtól nem venném meg, és újra sem venném, pedig funkcióját ellátta.

Hylamide Booster Pore Control

Hylamide Booster Pore Control
2020. június 30.

Borsos ára miatt fenntartásokkal és nagy elvárásokkal indult nálam a TO niacinamidjét váltva, és azt kell mondjam, 1/3 üveg elhasználása után, hogy nem okozott csalódást. Furcsa a színe és az 'illata" de még az állaga is egy picit nekem, viszont csodásan működik. Valóban kisebbek lettek a pórusaim, és sokkal kevesebb a miteszerem (ritkábbak a pattanások is). Szó szerint pillanatok alatt beszívódik, jól kombinálható más szérummal, és minden hidratálóval, nem kezd el kukacosodni. Nem szárít, de valahogy tényleg tesz az átfénylés, lefolyás ellen, még párás, meleg időben is, pedig ez kombinált bőröm kedvenc hobbija és nem gondoltam hogy megtalálom rá a megfelelő megoldást. Én a TO Azeliac Acidjával együtt hazsnálom és így nem lesz tükörfényes a fejem tőle (magában eddig az nem volt elég, és mással sem működött ilyen szépen). Bár borsos az ára, de mivel csak 2-3 cseppenként fogy nekem teljesen megéri és tuti újra fogom venni.

Yves Rocher Micellás Sminklemosó Olaj

Yves Rocher Micellás Sminklemosó Olaj
2020. június 30.

Csak pozitívan tudok róla nyilatkozni. Melting balm-ok és más olajos sminklemosók után akadt a kezembe, és főleg a kedvező ára miatt gondoltam kipróbálom nem vesztek rajta sokat. Nekem nagyon bevált double cleansing első lépéseként. kellőképpen leszedi a sminket, spirált, sokkal tisztábbnak érzem utána az arcom mint pl a clinique take the day of-ja után. Nem csíp, nem irritál, és nem képez réteget, amin a habzó lemosó nem habzana fel, vagy vakarni kéne. Szerintem kiváló ár-érték arányban, és a boltokban kapható hasonló lemosó oljak között is elég jó helyen van.