juliara

Regisztráció dátuma: 2016. november 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

s-he stylezone Perfect French Körömlakk

s-he stylezone Perfect French Körömlakk
2018. október 25.

Nekem a 003 árnyalat van meg. Két rétegben is kissé csíkosan fed, amit egy fedőlakkal nagyjából korrigálni lehet, de sajnos nem tökéletes akkor sem. Csodaszép rózsaszínes csontszínű nude árnyalat. Jó az ecsete, kényelmesen használható. Tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert fedőlakkal használom.

Facelle Intim Törlőkendő (régi)

Facelle Intim Törlőkendő (régi)
2018. október 1.

Kellően nedves, nem irritálja a bőrt, jó az anyaga, nagyon finom illata van. Egy apró hibája van az utazós picike kiszerelésnek (a rendes nagy változatot még nem próbáltam), mégpedig hogy a műanyag tapasz, amivel le lehet zárni könnyen leesik a zacskóról, így viszont a felső kendő kiszárad.. ezt több kis csomagocska eljátszotta, de emiatt nem vonok le pontot tőle, lehet én nem vigyáztam rá eléggé egy külön zsebben.

RdeL Young Szemhéjpúder Alapozó

RdeL Young Szemhéjpúder Alapozó
2018. október 1.

Brutál tartóssá teszi a szemsminkem, egyszerűen imádom, simán kibír 8 órát. Nagyon jó krémes állagú, annyi a titka, hogy meg kell találni a megfelelő mennyiséget belőle. Már nem is emlékszem, mikor vettem, de még mindig megvan a tégely fele, pedig használom rendszeresen. Ilyen minőségű termék ilyen árban szinte ingyen van.