Juliette

Regisztráció dátuma: 2011. május 13.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2011. május 13.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Gliss Kur Total Repair Express Hajregeneráló Balzsam (régi)

Gliss Kur Total Repair Express Hajregeneráló Balzsam (régi)
2012. február 1.

Nagyon szeretem mert nekem is hosszú a hajam, és reggelente nagy kínszenvedés volt a fésülködés ráadásul mikor hullani is kezdett kicsit a hajam, minden szál számítani kezdett. Azzal, hogy segít kifésülni és nem kell ráncigálni benne fésűt/kefét még meg is kímél pár szál haj elvesztésétől :) Hála ezért neki 5*

Lora Folyékony Alapozó

Lora Folyékony Alapozó
2012. február 1.

Ez az alapozó egy tragédia. Nem ajánlom senkinek. Amennyit megspóroltok az árával, azt később ki is adhajtátok arcápoló szerekre, mert olyan szinten teszi tönkre a bőrt, a pórusokat is teletömi és az összetétele sem valami szép.

Essence Multi Action Smokey Eyes Szempillaspirál

Essence Multi Action Smokey Eyes Szempillaspirál
2012. február 1.

Egyik kedvenc spirálom. Ára is kedvező és valóban hosszú különálló szempillákat eredményez. Nem tudom, hogy csak én vagyok e így vele, de az essence spirálokkal nekem általában sikerül szemöldökig érő hatalmas pillákat varázsolnom. Szeretem nagyon a keféjét és nem érzékeny a szemem az összetevőire sem.

9 ÖSSZETEVŐ

Ceteareth-18 ti|eu|al Kockázat:

Cetearyl alkohol és ethylene oxide keverékéből készülő zsíralkoholok a ceteareth vegyületek. Az összetevő nevében a szám az ethylene oxide molekulák számára utal. Az összetevőt leginkább emolliens és emulgeálószerként valamint elegyítő, sürítő anyagként használják a kozmetikumokban. Némileg vitatott az, hogy az összetevő mennyire biztonságos. Az EWG magasabb kockázatú összetevőnek sorolja be, és... tovább >>