Julus92

Regisztráció dátuma: 2017. április 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. április 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Neogen Bio-Peel Gauze Peeling Lemon

Neogen Bio-Peel Gauze Peeling Lemon
2020. szeptember 30.

Nem is tudom, miért vettem ezt meg anno. Ha már hámlasztó, akkor vannak ennél sokkal jobb formulák is. Ami a hámlasztás fizikai részét illeti, próbáltam gyengéden használni, egyébként azóta leszoktam a fizikai hámlasztókról, még az ilyen gyengédekről is. Ha már megvolt, elhasználtam. Friss, citromos illata van, ami valóban kellemes, de azóta az erős, potenciálisan irritáló illatanyagokat is kerülöm. Ebben pl. ilyenek citrusolajok.
Egyébként tényleg felfrissíti, élénkíti az arcbőrömet, de hosszú távon nem hiszek benne, inkább maradok a tisztán kémiai hámlasztóknál.

Cosrx Galactomyces 95 Tone Balancing Essence

Cosrx Galactomyces 95 Tone Balancing Essence
2020. szeptember 29.

Nekem nem vált be annyira ez az esszencia. A Secret Key-es galactomyces után gondoltam kipróbálok másik fermentált összetevős kencét is, és erre esett a választásom, mert 95%-os, a második helyen pedig niacinamide is van a listán. Az összetevői alapján nagyon szépen kellene hidratálnia, nekem valahogy mégsem hozza azt, amit vártam. Nem issza be úgy a bőröm, nem annyira kellemes használni, és nekem semmit nem dobott a bőrképemen. Nem fogom újravenni.

Update: Az üveg végefelé egész jól működött, valahogy jobban be is szívta a bőröm. Esténként használtam retinol szérum alá. Megállta a helyét, nyárra nekem elég is volt ez a kombó estére. :)

Geek & Gorgeous Smooth Out

Geek & Gorgeous Smooth Out
2020. szeptember 29.

Nálam kicsit alulmúlta a várakozásokat, nem sok plusz hozott. Hozzáteszem, kis kiszerelésben próbáltam, úgyhogy lehet adok majd neki még egy esélyt kicsit hosszabb távú használatra is. Azt azért szerettem, hogy jobban szívodtak fel utána a szérumok. Nem szárította bőröm, sőt, talán még a víz megtartásában is segített valamelyest. A bőrképemen viszont ennyi idő alatt nem tapasztaltam változást.