Julus92

Regisztráció dátuma: 2017. április 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. április 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Nuxe Reve De Miel Ajakápoló Stift

Nuxe Reve De Miel Ajakápoló Stift
2020. január 4.

Olcsóbb ajakápolókat is használtam már, amik ennél sokkal többet tudnak. Az illata tényleg varázslatos, de azért elsősorban azt várnám tőle, hogy jól hidratáljon, és ne cserepesedjen az ajkam a hidegben, ezt viszont nem hozta sajnos.

eos Visibly Soft Lip Balm - Vanilla Mint

eos Visibly Soft Lip Balm - Vanilla Mint
2020. január 4.

Első eos termék, amit próbáltam, akciósan, 1000 ft körül jutottam hozzá. Hidratálásban kenterbe veri azokat az ajakápolókat, amiket eddig használtam, a cserepes ajkaimat képes volt egy éjszaka alatt rendbe tenni. Szerettem, hogy az illata visszafogott, nem az az erős parfümös. A csomagolás mondjuk inkább cuki, mint praktikus, de értem én, hogy ez kell a megkülönböztetéshez. :)
Nem tudom, más eos-os ajakápoló is van-e ilyen hatásos mint ez. Szerintem legközelebb akkor fogok ezzel próbálkozni, ha megint belefutok egy akcióba, a teljes árat én is sokallom picit.

Tulasi Ajakápoló Teafa

Tulasi Ajakápoló Teafa
2020. január 4.

Én is szerettem ezt az ajakápolót, nekem is nehezebben jött ki a herpeszem, mikor ezt használtam. Télre azért nem mindig volt elég, hidratálásban nálam "csak" közepesen teljesített, találtam már ennél táplálóbb alternatívát azóta. A herpeszellenes teafa miatt gondolkozom az újravásárláson.