justagiirl

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Milani Prime Shield Mattifying + Pore-Minimizing Face Primer

Milani Prime Shield Mattifying + Pore-Minimizing Face Primer
2016. március 20.

Nem nagy reményekkel rendeltem meg, ugyanis az én T-zónámnál aligha létezik zsírosabb, és hiába használok ilyen mattító primert meg olyan mattító alapozót, nem sok használt eddig. Aztán mostanában elkezdtem a L'oreal True match alapozóját használni, mert csak ebből kapható megfelelő árnyalat az én bőrömhöz, viszont a Maybelline Baby skin primerét használtam alá, és így nagyon hamar, gyakorlatilag 2-3 óra alatt átfényesedett az egész arcom.
Kipróbáltam ezzel a primerrel is, és csodálkozva tapasztaltam, hogy a reggel fél 7-kor felkent sminkem még 2 órakor is ugyanolyan matt és szép volt, mint reggel. Mivel mást nem cseréltem le a rutinomban, csak annyit, hogy a Baby skin helyett ezt használtam, ennek tulajdonítom a sikert és azt, hogy ilyen sokáig bírta az alapozó. CSODA! 100%, hogy újra fogom rendelni, nagyon imádom, el sem tudnám képzelni nélküle a mindennapjaimat. :)

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2015. október 24.

Az Essence Stay all day korrektorát használtam a szemem alá, amivel egészen eddig elégedett voltam. Aztán megvettem ezt. Extra erős a fedése és a 10-es árnyalat épp egy picivel világosabb a bőröm színénél. Szuper tartós, és nem ül meg a szem alatti ráncokban amiért ha lehetne külön adnék neki egy 5*-t. Nekem az illata is tetszik, bár tényleg elég intenzív, és lehet, hogy egy idő után én is besokallok tőle, de most még szeretem. Össze sem lehet hasonlítani az Essences korrektorral. Csak és kizárólag 5*!

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2015. október 24.

Őszintén szólva én már nagyon régóta szemezgettem a régi verziójával, viszont egyetlen árnyalat sem volt jó. Mindig csak próbálgattam a tesztereket, hátha valami csoda folytán az egyik illeszkedne a bőröm színéhez. Aztán egyszer teljesen véletlen pillantottam meg az egyik DM polcán ezt az újfajta verziót, na azonnal fejemet vesztve rohantam az állványhoz, hogy kipróbálhassam. Legnagyobb ámulatomra a legelső árnyalat amit megpillantottam, az 1N volt, amit a jó Isten is nekem teremtett. Hazahozva azonnal ki is próbáltam, épp egy szalagtűzőre mentem, és gondoltam ez egy remek alkalom lesz hogy leteszteljem. A színe maga a mennyország, tökéletesen illeszkedik a hullafehér se nem rózsaszín se nem sárgás árnyalatú bőrömhöz, tényleg mintha rámöntötték volna. :D A tartóssága pedig.... UH! Tudni kell, hogy az én bőröm olyan extrém zsíros, mintha egyenesen egy zsírosbödönből húzták volna ki. Mindennel átfényesedik már 2-3 óra alatt, de tényleg mindennel, eddig a Rimmel Stay Matte, L'oreal Infallible 24h matte és a Max factor Facefinity állta meg a helyét a fejemen, de egyik sem volt AZ ALAPOZÓ. Azt hiszem most megtaláltam. Nem is értem, hogy az előttem szólók hogy panaszkodhatnak arra, hogy hamar átfényesedik, nekem tényleg annyira tartós, hogy először elhinni sem hittem el. Persze a primer és a jó sok púder elengedhetetlen. Én nagyon imádom, sőt, az is tetszik benne, hogy ilyen folyékony, és építgethetem a fedését. Hétköznapokra és alkalmakra is egyaránt fenomenális. Arról nem is beszélve, hogy végre valahára van egy szín ami miatt azért sírom el magam, mert nem látszik az eredeti bőrszínem és az alapozó közti átmenet, nem pedig azért mert olyan mintha maszkot húztam volna a fejemre. Imádom. Egyszerűen nem tudok rosszat mondani róla. :D
És gondolhatjátok, hogy a szalagavatón milyen képek készültek.. Hála ennek, isteniek! :D
5***********