juzuha

Regisztráció dátuma: 2012. február 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. február 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Elite Professionals Beveled Blush Brush

Elite Professionals Beveled Blush Brush
2012. október 17.

Én rossmanban vettem, 500 ft-ért, szerintem próbálj még vadászni utána ha van lehetőséged rossmanokban, mert le van értékelve, ami még maradt!

Nincs akkora tapasztalatom ecsetek terén, csak essence és catrice pirosítóecsetem van ezen kívül, de ez jobb azoknál. Igazából ahogy egymás mellé rakom a pink ferdén vágott essence-el, nem annyira feltűnő a különbség, de azért látszik és érezhető, hogy az elite annál tömöttebb. Nem 'hajlong' úgy, mint az essence, rövidebb a feje mint az essencenek, és jobb is így, szebben és könnyebben lehet vele dolgozni jóval. A szőre finom puha. Máshoz nem tudom hasonlítani, a catrice ecsetnél is jobban tetszik az eredmény amit el lehet vele érni, tehát ezeknél szerintem jobb ez az ecset. Örülök neki nagyon hogy megtaláltam és megvettem, ha valaki látja akciósan szerintem vigyétek el mert abszolút megéri. : ) Én elégedett vagyok vele, eddigi pirosítóecseteim közül ez a legjobb.

Eszter Körömlakklemosó

Eszter Körömlakklemosó
2012. október 11.

Már volt hogy anyukám ilyet hozott, ez is ugyanúgy leszedte a körömlakkot nekem mint az összes többi lemosó, a feketét vagy a borvöröset is bizony. Tény, hogy nincs olyan illata mint az isana mandulás lemosójának de én nem fulladtam még meg használata közben, és nem volt közben nyitva a házban az összes ablak. Szerintem egy kicsit eltúlzott itt ez a nagy lehúzás, ennyire egyáltalán nem rossz, azt meg tényleg nem értem hogy aki azt írja, hogy nem tudja, nagyon nehezen mossa le vele a körmeit, hogyan csinálhatja. Én konkrétan csillámos lakkot is mostam már vele le, amiről mindenki tudja, hogy nem egy egyszerű művelet. Ilyenkor egy körömlakklemosóval átitatott vattát fóliázok az ujjaimra 10 percig és csak utána szedem le, így könnyebb. Bizony ezt a műveletet ezzel a lemosóval is lejátszottam és el kell mondjam egyáltalán nem tette tönkre a körmeimet... ugyanaz a hatás nekem teljesen mint eddig bármely más körömlakklemosóval.
Lehet, hogy akinek alapvetően is gyenge körmei vannak, annak tényleg rossz, de ha én oylan körmökkel rendelkeznék akkor például eleve nem vennék acetonos lemosót. Aki meg arra gyanakszik, ha nem ezt a lemosót használná mindjárt megakörmei nőnének azért azt ki kell ábrándítsam mert az erős körmöket szerintem alapvetően nem befolyásolja és nem teszi tönkre ez a kis lemosó. Legalábbis ha magamból indulok ki.
Olcsó termék, tény, ez látszik a csomagolásán és a szagán is, igen, hát nem a legjobb, igen. Viszont lemosásra nekem igenis bevált, muszáj cáfolnom ezt az állítást miszerint tönkreteszi a körmöket és/vagy a körömágybőrt, mert nekem a fentebb leírt procedúrák mellett se jelentkezett ilyen mellékhatás. Igen, én is jobban szeretem például az isana mandulás lemosót mert jobb illata van jobban tetszik a csomagolása de ennek is megadom a 4 csillagot mert amire meg ki van találva azt nekem teljesíti és -nekem- nem teszi tönkre a körmeimet.

Alverde Mineral Púder

Alverde Mineral Púder
2012. október 11.

Ma vettem meg, eredetileg transzparens púdert akartam és az agyondícsért dodo púder beszerzésén gondolkoztam, viszont abban is van talkum, ami az én bőrömre nem igazán szerencsés választás, gondoltam, kipróbálok valami szuper jó összetevőjű púdert, ha már váltani szeretnék, és így végülis e között a púder és az alverde transzparens púdere között választottam, ebben 10 g van abban 9 és picit ez olcsóbb is volt így erre esett a választásom plusz úgy láttam a legvilágosabb árnyalat elég világos, biztos nem lesz baj. Hát eléggé meg vagyok ijedve az itteni véleményektől, ahogy írjátok, hogy sötétedik, megváltozik a színe, ennek igazán nem örülnék... pontosan az alapozómat szerettem volna picit világosítani és mivel ott elég világosnak tűnt, gondoltam alkalmas lesz rá.. de az is elég lenne ha nem sötétítené. Illetve hogy gyorsan kifényesedik.. na a fő problémám épp a kifényesedés.. :DD tehát szuper. Végülis van egy nagyon világos alapozóm amihez el tudom mindenképp használni de nem ahhoz vettem. Holnap fogom rendesen tesztelni, akkor majd írok tapasztalatot, egyelőre ami nagyon pozitív a bőrbarát összetevői, és ehhez képest pedig szerintem ez egy nagyon jó árú púderke, ami púderben 'van minden' azok is kb ezen az áron vagy drágábban kaphatóak. A csomagolása szerintem szép kis igényes és nagyon aranyos a kis pamacs benne, lehet, hogy nem fogom tudni használni (biztos, mert ecsettel fogom), viszont menet közbeni felfrissítésre biztosan alkalmas és megakadályozza a púder kiszóródását a dobozkából, illetve szerintem igényesen néz ki a kis pamacs nem úgy mint pl a lovely pirosítókhoz odaböffentett kedves de igénytelen kis masnis plüssjáték. Most, ahogy felvittem, lemattította a bőrömet persze és szép természetes hatása van, nem rizsporos hanem nagyon természetes matt de hát kb 10 perce van rajtam. Szép lenne ha ilyen maradna és én kivétel lennék, rajtam se nem sötétedne se nem fényesedne ki olyan gyorsan:D bár nekem eddig nem volt púderem amit ne kellett volna 1 óra után már frissíteni kb, tehát nem fogok igazán csalódni, csak akkor ha tényleg sötétül a fejemen, akkor nem fogok örülni. Még annyit fűznék hozzá hogy elég erős jellegzetes Alverde illata van ami - ahogy most érzem - felvitel után se illan el gyorsan, nem az a gyorsan köddéválós típusú illat, nem tudom ez meddig lesz érezhető, érdekes, nekem eddig egy púderem se volt aminek magamra felrakva is éreztem volna az illatát, engem igazából nem zavar, én bírom az Alverde-illatot. Na holnap frissítek! Három csillagot adok addig a púdernek a felsoroltakra, az összetevői és a csomagolás ezt azért szerintem önmagában megérdemli összevetve a kedvező árával.

Update: tény, kifényesedik, nem mattít tartósan sajnos. Nálam viszont nem változott meg a színe. Nem hiszem hogy újra meg fogom venni, de a négy csillagot megérdemli, talán annak beválik akinek nem zsírosodós, kifényesedős az arca vagy nem bánja ha gyakran kell újrapúderezni.. nekem nem volt eddig semmi más sem amitől ne fényesedett volna ki. Nekem nem lett egyáltalán maszkszerű a hatása, igazából szép az eredmény vele rögtön sminkelés után nekem, csak ez a kifényesedés téma...