JVica98

Regisztráció dátuma: 2019. július 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. július 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

NYX Tame & Frame Brow Pomade

NYX Tame & Frame Brow Pomade
2019. december 12.

Egyszerűen tökéletes. Bár még nem használom túl régóta, de már most a kedvenc pomádém. Nagyon könnyen/gyorsan lehet vele dolgozni, krémes, nem kell sokat felvinnem, hogy szépen befogja a szemöldökömet, egész nap tart, nem lesz foltos a végeredmény és azokat a részeket, ahol esetleg kevesebb, vagy nincs szőr, is szépen befogja, nem kell odaerőszakolnom🙃 azt hiszem, ő lett a kedvencem 🤗 az egyetlen, ami nem tetszik benne, az a szín, amit választottam, (chocolate 02, nekem túl vörös) de ez nyilván nem a termék hibája, és annyira nem is vészes, de legközelebb megpróbálkozom másik árnyalattal.. összességében tényleg nagyon megszerettem és ajánlom mindenkinek 😊😊

Catrice HD Liquid Radiance Alapozó

Catrice HD Liquid Radiance Alapozó
2019. december 12.

Kicsit félve vettem meg, mert a matt verziót kifejezetten nem szerettem, viszont eléggé érdekelt, és mikor megláttam, hogy nálunk a dm-ben kapható, szinte azonnal lecsaptam rá.
A finishe tökéletes, nagyon szépen bedolgozható a bőrbe, természetes, kb nem is látszik, és nem is érezni, hogy fent van, tényleg hidratál + ami nagyon tetszik benne, hogy nem teljes a fedése, tehát nem lesz maszk szerű sem, illetve ettől még természetesebb lesz. Így a hidegebb időszakban tökéletes, abszolút nem szárítja az arcomat, de nem is pattogok ki tőle. Egész nap nagyon szépen tart. Akinek száraz a bőre, és nem igényli a teljes fedést, szerintem annak érdemes kipróbálnia 🤗🤗

Essence Soft Touch Mousse Alapozó

Essence Soft Touch Mousse Alapozó
2019. december 4.

Már egy ideje használgatom és nagyon tetszik :) nagyon szeretem, hogy nem fed teljesen, inkább csak a bőrszínt egyenlíti ki, nem nehéz a textúrája. Mivel alapjáraton száraz bőrőm van, eléggé alá kell hidratálnom, de úgy nagyon szépen mutat :)) lazább napokon csak simán a szemem alá szoktam egy picit tenni és a pirosabb foltokra, úgy is tökéletesen használható :) a tartóssága is egész jó 😊 csak ajánalni tudom🤗