JVica98

Regisztráció dátuma: 2019. július 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. július 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice Glow Booster Szérum

Catrice Glow Booster Szérum
2020. június 30.

Hol is kezdjem.. kb 1 hete használom.. száraz, érzékeny, és mégis pattanásokra hajlamos bőröm van, mostanában sokkal szebb, mint szokott lenni, de előfordul, hogy rosszabbodik az állapota.. hát most is picit romlott, de persze most se volt vészes, de megvettem, hogy kipróbálom 🙃 első pár napban reggel-este használtam, gondoltam, hátha hamarabb segít (ha segít). Már a 2. Napon láttam javulást, úgyhogy áttértem a napi 1 (esténként) használatra. A bőröm azóta kicsattanó formában van 🤗😍 a pirosabb részek sokkal halványabbak, egységesebb lett a bőröm színe, a pattanások/mitteszerek kb totál eltűntek, és nagyon szép élettel teli lett😍 mostanában főleg bb krémeket használtam, de most olyan a bőröm, hogy még azt is "sajnálom" rátenni 😍 csak ajánlani tudom

Catrice Prime And Fine Fresh It Up

Catrice Prime And Fine Fresh It Up
2020. június 27.

Megvagyok vele elégedve 🙃 főleg akkor szoktam ezt a primert használni, amikor vannak az arcomon szárazabb foltok, elég szépen rendbe teszi, tényleg hidratál. Enyhén ragacsos, nekem eddig bármilyen alapozó szépen mutatott rajta. Hosszantartóságról nem tudok mit mondani, alapvetően nem szoktam alapozót primer nélkül használni, de szerintem fent tartja. Önmagában is szép bőrt eredményez 😊 már nincs benne nekem sok, és újra fogom venni🙃

Catrice Clean ID Hydro BB Krém

Catrice Clean ID Hydro BB Krém
2020. június 18.

Én kifejezetten nagyon szeretem.. nagyon régóta kerestem már olyan bb krémet, amit tényleg örömmel viselek, és ezzel megtaláltam 🤗🤗 eléggé lágy, vizes állaga van.. tényleg hidratáltabbá teszi bőrömet, szép a finise, bár én pici púdert szoktam rá tenni. Fedése igazából tényleg nem sok van, amit én nagyon szeretek benne, mivel a bőrszínt nekem szépen kiegyenlíti, a bőrhibákat nem tünteti el, csak elhalványítja, nagyon szépen, természetesen mutat, szerintem a tartósságával sincsen baj (púderrel használom), a mindennapokra számomra tökéletes
Aki nem vágyik az erős fedésre, annak nagyon ajánlom 🙃🤗 viszont aki szereti, ha egy bb krém viszonylag jó fedésű, akkor ez számára nem lesz a legjobb 😉🙃