JVica98

Regisztráció dátuma: 2019. július 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. július 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice True Skin Hydrating Foundation

Catrice True Skin Hydrating Foundation
2022. január 20.

Eleinte, mikor elkezdtem használni, nem igazán jött be, nagyon kiemelte a szárazabb részeket a bőrömön. Azóta sokat változott a bőröm állapota, sokat foglalkozok a bőrápolással, és most, hogy szebb a bőrképem, nincsenek száraz foltok, és ha jól behidratált bőrre teszem fel, nagyon szép a finishe, ha keveset viszek fel, nagyon természetes, viszont ha kicsit túlzásba esek, akkor beül a kisebb ráncokba, szóval óvatosan kell vele bánni. Nekem a catrice hidratáló primerrel tetszik a legjobban a végeredmény. Viszonylag tartósnak mondanám, de maszk alatt azért le-le jövöget, de nem vészesen, pár óra után is vállalható 😊 ami miatt -1 csillag, hogy bár hidratáló alapozónak írják, mégis kiemeli a száraz foltokat

Revox Just Vitamin C 20%

Revox Just Vitamin C 20%
2022. január 20.

Reggelente használom, tonikozás után. Picit zselés az állaga, hamar szívódik nekem. Használat után egységesebbnek tűnik tőle a bőröm 😊 a hátamon is ha vannak pirosabb foltok, szépen enyhíti. Eddigi C vitaminok közül amiket próbáltam, ez jön be leginkább

Babylove Aloe Vera Gesichtscreme Sensitive

Babylove Aloe Vera Gesichtscreme Sensitive
2022. január 20.

Saját használatra vettem, éjszakai arckrémnek. Picit ragacsos az állaga, testesebb krém, picit lassan szívódik be, szoktam hozzá még csepegtetni a Revox argánolajából is. Télen nagyon ki tud száradni az arcom, viszont ez a kettő egyben nagyon jól kordában tartja a száraz bőrömet. Nem írnám csodaszernek, viszont a dolgát tényleg teszi 😊 már második tubust használom belőle, szerintem nyáron is ezt fogom használni, csak az olaj nélkül