jvivi

Regisztráció dátuma: 2018. április 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. április 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

NIOD Survival 30

NIOD Survival 30
2021. július 25.

A szilikonos érzet adott, de nem elviselhetetlen. Szépen lehet rá sminkelni, viszont valóban vigyázni kell vele, mert nekem az egyik bézs ruhámon soha ki nem jövő foltot eredményezett mikor az eltömődött pumpa miatt az anyagra pöttyent (pedig azonnal kimostam, folttisztítóztam).

Paula's Choice Calm Mineral Moisturizer SPF 30 normál/száraz bőrre

Paula's Choice Calm Mineral Moisturizer SPF 30 normál/száraz bőrre
2021. július 25.

Egyik kedvencem lett. A legtöbb fényvédő csípi a szememet illetve a szemkörnyékemet, ennél a fényvédőnél ez elmarad, így akinek hasonló problémája szokott lenni annak ajánlom kipróbálásra. Kissé fehéres nyomot hagy (főleg a szemöldökön), de a beszívódása után ez elmúlik. Szuperül lehet rá sminkelni a tapasztalatom szerint, de akinek extra száraz a bőre annak érdemes még aláhidratálni a szép bőrkép érdekében.

Pupa Vamp! Szempillaspirál

Pupa Vamp! Szempillaspirál
2021. július 25.

A barna színűt vásároltam meg belőle, ami nekem kifejezetten bevált. Szép pillákat csinál (bár az enyémek egyébként is viszonylag hosszúak és íveltek), nem tapadnak tőle össze a pillák, nem pereg és nem kenődik le (pedig ilyenkor nyáron ez nekem mindig probléma). További előnye hogy könnyen le lehet mosni mindenféle extra micellás vagy olajos lemosó nélkül (legalábbis az én Cerave lemosóm megbirkózik vele).