jzsofi

Regisztráció dátuma: 2013. május 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. május 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 9 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

CeraVe SA Bőrsimító Lemosó Gél

CeraVe SA Bőrsimító Lemosó Gél
2022. április 29.

Másodjára vettem újra, a legjobb lemosó amit valaha használtam. Hatalmas változáson ment át a bőröm amióta használom, pedig nagyon csúnya akném volt, konkrétan a roaccutan kúrától mentett meg. Csikorgósra tisztít, emiatt szárít is, mindenképpen alaposan hidratálni kell utána. Este dupla lemosás második lépéseként használom, reggel is ezzel mosom át az arcom, csak akkor egy hangyányit habosítok fel a tenyeremben. Nagyon kiadós, pici kell belőle mert erősen habzik.

Round Lab Birch Juice Moisturizing Sun Cream SPF50+ PA++++

Round Lab Birch Juice Moisturizing Sun Cream SPF50+ PA++++
2022. április 29.

4 honapnyi hasznalat után azt hiszem kijelenthetem, hogy ez az a fenyvedo, amit mindig is kerestem. Fluid allagu, viszonylag konnyu krem. Nem irrital, nem leszek pattanasos tole, nem fullaszto. Enyhe illata van, de nincs benne illatanyag. A boromon marad akkor is ha megizzadok. Alapozot ritkan hasznalok, amikor megis, a bourjois healthy mix elegge kifenyesedik felette (mondjuk egy ido utan fenyvedo nelkul is…). A finishe onmagaban enyhen fenyes, amolyan borfenyu. En le szoktam puderezni egy kicsit ha dolgozni megyek, de utcara, otthonra pudert sem hasznalok. Nem pereg, nem morzsalodik, nem hagy feher nyomot sem. Nagyon kellemes a hasznalata, jol hidratal, a niacinamidert plusz pont. Ha mar azt hiszed hogy kifogyott, vagd felbe a tubust, mert a tubus nyakanal, a kupak mellol meg egy heti!!! adagot szedtem ki. Feher felsoket sem fogja be, pedig probaltam mar olyan fenyvedot amitol besargultak a poloim nyaka. Jah, egyetlen negativum, nekem csipi a szemem egy kicsit ha beledorzsolom, de csak ugy magatol nem folyik le a szemhejamrol. Nem tudom hogy ez mennyire altalanos, mert nekem szinte minden csipi.

Uriage Xémose Olajtusfürdő

Uriage Xémose Olajtusfürdő
2020. június 21.
(!)

Szaraz, huzodo boromre telitalalat volt, telen nagyon sokat szenvedek vele, viszket, hamlik. Egyaltalan nem hagyott kellemetlen olajos erzetet maga utan sem a boromon sem a furdokadon. Kevesbe habzik, ha dus habot akarok, tobbet kell belole hasznalni. Nagyon jol hidratalt, egyedul a hatamra nem volt eleg, azt muszaj volt testapolozni. Nekem kiados volt, csak azert nem vettem ujra meg kezmuves szilard szappanra valtottam. Tesztelesre kaptam, de a velemenyemet nem befolyasolja. Tapasztalatom van bioderma es la roche tusfurdokkel is, a la roche-tol fenyevekkel jobb, a biodermaval nagyjabol egyforman jok.

1 ÖSSZETEVŐ

Peg-15 Glyceryl Isostearate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen