k001

Regisztráció dátuma: 2013. április 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. április 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Lorenzo Villoresi Yerbamate

Lorenzo Villoresi Yerbamate
2024. február 29.

Ez tömény széna. Sajnos nem érzek benne gyógyfüveket és virágos mezőt, egyáltalán nem, bár lehet amiatt is, hogy a szénaillat nagypapám nyúlketrecei miatt beleégett az agyamba, lehet ez az élmény elnyom mindent. Utcára soha nem lépnék ki benne, inkább otthoni szórakozásnak jó. Csak három csillag, mert valami szofisztikáltabbra, kedvesebbre számítottam.

Nike A Sparkling Day EDT

Nike A Sparkling Day EDT
2024. február 25.

Ez most nagyon pozitív csalódás volt. Alig vártam, hogy végre beszabaduljak egy drogériába, és leteszteljem a kiszemeltjeimet. Mind csalódás volt (vagy nem volt kitéve teszter, vagy üres volt khmm... khmmmmm). Úgyhogy már csak úgy random próbálgattam még néhány parfümöt, ha már itt vagyok alapon. Ennek a rózsaszín tesója akadt a kezembe, annak a virágos illata túl erős volt hozzám, nem illettünk össze, de el kellett ismernem, hogy milyen harmonikus, kellemes illat, így tovább próbálkoztam még a márka parfümjeivel, így találtam rá. erre. Ő is egy kellemes, lekerekített, kedves illat, tartós, és ami nekem fontos, hogy a végén nem csak a bántó, szúrós műpézsma érződik, mint sok parfümnél, mert azt nagyon utálom. Most minden nap őt fújkálom, tényleg illik hozzá a neve, feldobja a napomat a vidámságával.

Isana Oil & Care Tusfürdő

Isana Oil & Care Tusfürdő
2024. február 25.

Ez most a kedvenc tusfürdőm. Az illata mesés, nem túl olajos érzetű, a habja olyan krémes, nem szárít, persze fura is lenne, ha igen. Nem szeretek testápolókat használni, ezért preferálom az ilyen olajos tusfürdőket.